دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
به نام خدا​
یکی از نرم افزارهایی که می توان به کمک آن بازی و آپدیت های PS4 رو دانلود و نصب نمود برنامه PSX DOWNLOAD HELPER است که ساخت چینه و من ازش استفاده کردم. لازم به ذکره که یکی از کاربران عزیز این انجمن قبلاً اقدام به ساخت چنین برنامه ای کرده بودند که واقعاً کارشون ستودنی بود. این برنامه هم مشابه همونه من فقط با یک کم سرچ کردن پیداش کردم و فکر میکنم که ممکنه به درد کاربرا بخوره. یه راهنما براش طراحی کردم به صورت مصور و براش خیلی وقت گذاشتم. امیدوارم که مفید باشه و گویا. اگر نقصی داشت بگید تا جای ممکن اصلاحش میکنم.

لینک سایت اصلی برنامه

لینک دانلود برنامه

لینک دانلود راهنمای استفاده از برنامه

موفق باشید

--------------------------------------------------
ویرایش اول : 1393/3/20
دلیل : افزودن راهنمای تغییر زبان برنامه به انگلیسی

ویرایش دوم : 1393/4/14
دلیل : افزودن راهنمای استفاده از گزینه AP

در همین رابطه:
لینک بازی های پلی استیشن 4 استخراج شده با PSX از PSN

سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

آموزش اجرای نرم افزار PSX Download Helper بر روی سیستم عامل مکینتاش

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
راستي لازم به ذكره كه اين برنامه به اين دليل نامش psX است كه به جاي x يعني نماد مجهول مي توان 3 و Vita را نيز قرار داد. منظور اينكه اين برنامه براي ps3 و ps vita نيز مي تواند مورد استفاده قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
این برنامه خیلی بهتر و صددرصد قابل اطمینان تر و پاک تر از مشابه ایرانیشه (از لحاظ آلوده بودن به بکدور و تروجان) هر چند که اون ایرانیه در واقع با دزدی سورس همین برنامه ساخته شده:)

• Like
Reactions: milad_maxpayne

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
این برنامه خیلی بهتر و صددرصد قابل اطمینان تر و پاک تر از مشابه ایرانیشه (از لحاظ آلوده بودن به بکدور و تروجان) هر چند که اون ایرانیه در واقع با دزدی سورس همین برنامه ساخته شده:)

عجب تمام دنیا چینیها را دزد کپی ساز و... میداند ولی شما

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوستان واسه دانلود کل حجم رو میاره یا چند قسمت میکنه مثل برنامه ایرانیه؟

سلام. اصلاً امکان این که حجم دانلود به صورت یکجا در دسترس کاربر قرار بگیره وجود نداره. این برنامه هم مثل نمونه ایرانی لینک پارت اول برنامه رو به کاربر می ده و شما باید بقیه لینک های دانلود رو به دست بیارید. دلیل و روش این کار رو تو راهنما نوشتم.

- - -ویرایش - - -

سلام. هر دو برنامه PSX DOWNLOAD HELPER و B4Y LIFE در واقع پراکسی سرورهای سبک و محدود شده ای هستن که کارشون اینه که به REQUEST کنسول PS4 گوش میدن و قسمتی که فایل .PKG رو داره رو GRAB می کنن. و بعد با ساختن یک RESPONSE بدلی کنسول PS4 رو گول می زنن تا دانلود به جای اینترنت از منبع LOCAL صورت بپذیره. من شخصاً نگرانی در مورد وجود بدافزار در هیچ کدوم از این دو برنامه ندارم. البته این نظر شخصی بنده به عنوان یه کاربر آماتوره.

• Like
Reactions: jalal_immortal

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
دوست عزیز لطفا اگه امکانش هست جای بهتری آپلود کنید لینک ها رو
سپاس

سلام. من ابتدا فکر کردم که لینک ها مشکل داره ولی بررسی کردم دیدم که کار میکنه. با این وجود اگر سایتی مد نظر خودتون هست بگید من اونجا آپلود کنم.
ممنون.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام

یک سوال دارم

ارتباط بین ps4 و PC باید با کابل Lan باشد و اینترنت Pc به ps4 شیر شده باید باشد؟

مودم من 4 پارت Lan دارد و من از طریق خود مودم به Ps4 نت دادم .

چون مراحل را تا تنظیمات ps4 به درستی انجام می دهم ولی در برنامه عکسی مانند آموزش نمی آید.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
سلام

یک سوال دارم

ارتباط بین ps4 و PC باید با کابل Lan باشد و اینترنت Pc به ps4 شیر شده باید باشد؟

مودم من 4 پارت Lan دارد و من از طریق خود مودم به Ps4 نت دادم .

چون مراحل را تا تنظیمات ps4 به درستی انجام می دهم ولی در برنامه عکسی مانند آموزش نمی آید.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوست من.
در اینجا به هیچ عنوان صحبتی از internet sharing نیست. بنابراین شما نباید کابل ps4 رو به Pc بزنید.
کابل Ps4 رو به مودم وصل کنید و کابل pc رو هم به مودم.
تنظیمات رو مانند آموزش انجام دهید. به صورت اتوماتیک ترافیک ps4 از پراکسی تنظیم شده روی Pc خواهد گذشت.
مجدداً تکرار : به هیچ عنوان کابل Ps4 رو به Pc یا laptop وصل نکنید. همه دستگاه ها مستقیم به مودم (روتر) وصل باشن.
موفق باشید.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
شما در آموزش اعلام کردید که DNS setting را Manual انتخاب کنیم

حال تنظیمات دستی DNS که دو تا پارامتر هست که باید عدد وارد کنیم چه عددهایی باید وارد کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر