ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
تا e3 صبر کن!الان ویتا وضعش داغونه شاید با e3 بهتر شد!
اگه تو e3 چیزی نشون ندادن یعنی سونی رسما با ویتا خدا حافظی کرده!
3ds یکی دو تا turn based rpg خفن داره ولی بازم تا e3 صبر کن!

خدا کنه امسال یه چند عنوان ارزشمند برای ویتا بیاد که دلمون نسوزه رفتیم ویتا خریدیم
من که ویتام داره گوشه خونه داره خاک می خوره:d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
خدا کنه امسال یه چند عنوان ارزشمند برای ویتا بیاد که دلمون نسوزه رفتیم ویتا خریدیم
من که ویتام داره گوشه خونه داره خاک می خوره:d

فعلا که قراره Tales of Hearts R بیاد واسش :x

این بازی قبلا واسه DS اومده بود ولی متاسفانه فقط نسخه ژاپنی :((

اگه PS Vita دارید و JRPG بازید حتما بخرید که به هیچ وجه پشیمون نمیشید :x

یکی از قشنگ ترین Tales of هاس! (نقلی قولی بود از سایتای خارجی :d دیگه راست و دروغش پای اون سایتا :-" :d)

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
فعلا که قراره Tales of Hearts R بیاد واسش :x

این بازی قبلا واسه DS اومده بود ولی متاسفانه فقط نسخه ژاپنی :((

اگه PS Vita دارید و JRPG بازید حتما بخرید که به هیچ وجه پشیمون نمیشید :x

یکی از قشنگ ترین Tales of هاس! (نقلی قولی بود از سایتای خارجی :d دیگه راست و دروغش پای اون سایتا :-" :d)

نسخه فیزیکی بازی میاد یا فقط دیجیتالی عرضه می شه؟

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
نسخه فیزیکی بازی میاد یا فقط دیجیتالی عرضه می شه؟

در این مورد هنوز هیچی نگفتن

-----------------------

ویرایش: معذرت میخوام توی این سایت یه چیزی گفتن: :d
http://www.playstationtrophies.org/...arts-r-ps-vita-confirmed-western-release.html

the game will release sometime this year for $39.99 and is titled as a GameStop exclusive, hinting that the physical version will be exclusive to the games retailer.

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
در این مورد هنوز هیچی نگفتن

-----------------------

ویرایش: معذرت میخوام توی این سایت یه چیزی گفتن: :d
Tales of Hearts R for PS Vita Confirmed for Western Release - PlaystationTrophies.org

خواهش می کنم اینطور که نوشته بازی در امریکا عرضه می شه و نسخه فیزیکی بازی هم بعد از منتشر شدن تریلر بعدی بازی تاریخ عرضش معلوم می شه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من به ویتا رای دادم ولی بااین پشتیبانی افتضاع حتی با این گرافیک فوق العاده ویتا(دربرابر3ds)این ویتا است که بازنده است.

نظر شخصی من اینه حتی کنسولا شکست خورده بازی هایی دارن که ارزش داره اون کنسول خرید و بازی کرد مثل دریمکست که بازی ها خیلی خوبی داشت که الانم اگه بازی کنی لذت میبری

مسئله گرافیک نیست مسئله تجربه لذت بخش و بیاد موندنیه کنسولی مثل نئوجو صده ها برابر قویتر و با گرافیک خیلی خارق العاده تر از سگا جنسیس بود که هم دوره بودن اما سگا ضعیفتر موندگار تر شد و تو دل ها جا گرفت چون اون چیزی بود گیمر ها میخواستن نه صرف فقط گرافیگ

اگه گرافیک فقط مهم باشه که آدم بره انیمیشن ها CG ببینه که خیلی سنگینتره

• Like
Reactions: playstation1

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه گرافیک فقط مهم باشه که آدم بره انیمیشن ها CG ببینه که خیلی سنگینتره

احسنت !

من با این جمله موافقم تقریبا

بازی که نباید الویتش گرافیک باشه به نظرم , وگرنه میشه Ryse مثلا !

گرافیک جزء الویت های آخر هست به نظرم

الویتهای اول برای من گیم پلی و محتوا هست بعد موسیقی و بعد داستان و گرافیک (البته اهمیت داستان به سبک بازی هم به نظرم ربط داره )

البته اینا خوب نظر منه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسنت !

من با این جمله موافقم تقریبا

بازی که نباید الویتش گرافیک باشه به نظرم , وگرنه میشه Ryse مثلا !

گرافیک جزء الویت های آخر هست به نظرم

الویتهای اول برای من گیم پلی و محتوا هست بعد موسیقی و بعد داستان و گرافیک (البته اهمیت داستان به سبک بازی هم به نظرم ربط داره )

البته اینا خوب نظر منه

درسته

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آخه عزیز من شما فکر کنم نمیدونی تو چه سالی داری زندگی میکنی یعنی چی برو CG ببین الان دارن با کیفیت CG شایدم بالاتر بازی می سازن
بابا جان چرا اینقدر نینتندو رو با ویتا مقایسه میکنید آخه اصلا در حد مقایسه هم نیستند نمی خوام توهین باشه ولی نینتندو فقط افراد سن پایین رو هدف گرفته
برید ببینید چندتا بازی بادرجه M داره
ویتا یک دستگاه قابل حمل با امکانات فراتر از انتظار و هم راستا با دهه خود هست اینکه الان بازی خاصی براش نمیبینید
دلیل بر این نیست که کنسول مرده س الان سونی داره رویه PS4 کار میکنه تا به انتظارات خودش تا آخر امسال برسه و رویه xbox رو کم کنه
من به شما قول میدم تا سال آینده که یکم PS4 جا افتاد شاهد بازی هایی برای ویتا خواهید داشت که نینتندو خوابش هم نمیبینه یعنی با حضور
Unreal Engine 4 , cryengine , انجین های پیشرفته امروزی دیگه برای نینتندو راهی نمی میمونه

شما راستگو خب ماهم قبول کردیم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,451
نام
امین
آخه عزیز من شما فکر کنم نمیدونی تو چه سالی داری زندگی میکنی یعنی چی برو CG ببین الان دارن با کیفیت CG شایدم بالاتر بازی می سازن
بابا جان چرا اینقدر نینتندو رو با ویتا مقایسه میکنید آخه اصلا در حد مقایسه هم نیستند نمی خوام توهین باشه ولی نینتندو فقط افراد سن پایین رو هدف گرفته
ویتا یک دستگاه قابل حمل با امکانات فراتر از انتظار و هم راستا با دهه خود هست اینکه الان بازی خاصی براش نمیبینید
دلیل بر این نیست که کنسول مرده س الان سونی داره رویه PS4 کار میکنه تا به انتظارات خودش تا آخر امسال برسه و رویه xbox رو کم کنه
من به شما قول میدم تا سال آینده که یکم PS4 جا افتاد شاهد بازی هایی برای ویتا خواهید داشت که نینتندو خوابش هم نمیبینه یعنی با حضور
Unreal Engine 4 , cryengine , انجین های پیشرفته امروزی دیگه برای نینتندو راهی نمی میمونه
دقت کن عزیز ماهیت کنسول دستی فرق میکنه با کنسول خانگی.
من خودم بین ویتا و 3ds کلی تحقیق کردم و با اگاهی کامل 3ds رو خریدم.
مطمئنم هستم شما اشنایی کاملی با نینتندو و محصولات و بازیاش نداری.
البته حقم داری خودمم تا قبل از خرید همچین تصوری داشتم.
کلی بازی الان برای 3ds موجوده که قول بهت میدم برای هر سلیقه ای بازی تاپ به وفور میتونی پیدا کنی براش.
اکثرن هم بازیهای تاپی هستن که روی تموم جنبه هاش کار شده.
برای مثال همین قابلیت 3D دستگاه بدون عینک واقعن جذاب و عالیه.
لذت بازی تو این حالت غیر قابل وصفه.
اینم بدون خوده من فن سونی هستم ولی قبول کن تو مقایسه این دوتا کنسول دستی برتری با 3dsه تو زمینه بازی.
قبول دارم تو بخش موزیک یا فیلم ویتا کامل بهتره ولی تو تنوع بازیها 3ds خارق العادست و ویتا خوب.

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
من به شما قول میدم تا سال آینده که یکم PS4 جا افتاد شاهد بازی هایی برای ویتا خواهید داشت که نینتندو خوابش هم نمیبینه
سونی رسما اعلام کرده دیگه IP شاخ نمیده واسه vita و سپردتش دست indie ساز ها !
والا شکست vita. از 3ds رو سونی هم قبول کرده ولی بعضی از سونی فن ها نه ...
اختلاف بوجود اومده تو فروش برای این کنسول ها غیر قابل جبرانه؛ماه پیش 3ds تو صدر فروش آمریکا بالا تر از PS4 بود و vita اون پایین پایین ها...
کلا داستان این دو کنسول همینه از اول عرضه و انقدر ادامه داشته که خود سونی هم بیخیال vita شده... کلا هیچ جای دنیا فروش vita نصف 3ds هم نبوده !
من از شما می پرسم به عنوان یه بی طرف؛اصلا جای مقایسه دارن ؟!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421

سلام.ببین رفیق یه واقعیت هایی وجود داره که وقتی بهش نگاه کنیم دیگه نمیشه با رو کم کردن اون ها رو از بین برد.
واقعیت فعلی اینه که ویتا شکست خورده در برابر 3ds و این شکست پر واضح هست که در چه زمینه ای هست.کسی منکر سخت افزار قوی ویتا نمیشه ولی آیا شما میتونی منکر خلاقیت های همین کنسول 3ds بشی؟آیا تا به حال تنوع کنترلهای موجود در بازی های 3ds رو بهش فکر کردی؟؟؟
شما مقایسه اشتباهی داشتی چون فکر میکنم اصلا تا به حال کنسول های نینتندو رو نداشتی و دلیل هم دارم براش،هر کسی جمله زیر رو گفت مطمئن باشید فقط چهارتا ویدیو از بازی های نینتندو دیده یا ده دقیقه خونه رفیقش بازی کرده:
نینتندو فقط افراد سن پایین رو هدف گرفته...

ببین رفیق شما کنسول گرفتی که باهاش بازی کنی نه اینکه آمار قدرت سخت افزارش رو به این و اون بدی و ویتا بسیار ضعیف عمل کرده در این زمینه و حتی بازیهای اخی هم که به نظر شما داده تا کنون نمیشه گفت شاهکار بودن...
اینو میگم چون خودم قبل از 3ds کنسول ویتا رو داشتم ولی به زور 10 15 تا بازی قابل تحمل پیدا کردم روش که از این بین شاید دو سه تاش خوب بود.اما شش ماه پس از فروش ویتا 3ds گرفتم و همون روزی که گرفتم 12 13 تا بازی در حد شاهکار گذاشتم تو لیست که تو روزهای آینده بازی کنم و یک لحظه کنسولم بیکار نبود.
خیلی ها رو میشناسم که اومدن سمت کنسولهایی مثل 3ds و wii و wiiu و این عدم رضایت از وضع فعلی رو نشون میده...
من خودم حتی کنسول PS4 رو همدارم و 65 بازی براش گرفتم تا کنون ولی به جرات میتونم بگم تو این همه بازی فقط یک بازی به نظرم قشنگ بود که اونم مولتی پلتفرم بود و بازی MIDDLE EARTH بود و مابقی بازی ها خیلی معمولی بودن...
سخت افزار PS4 هم قویه،بازی THE ORDER هم ته گرافیکه ولی دو روزه تمومش میکنیم و بعدش دیگه نمیخواهیم طرفش بریم.البته روی PS4 بازی های خوبی مثل TLOU و GTA هم هستند ولی من اینارو برای نسل جدید حساب نمیکنم.
به هر حال فقط سخت افزار قوی و گرافیک نمیتونه چیزی رو نشون بده و این صحبت های من هم دلیلی بر ضعف گرافیکی کنسول های نینتندو نمیشه چون واقعا گرافیک ها خوب کار شده...
در این تاپیک هم بی شک 3DS انتخاب میشهچون خودم هر دو رو تجربه کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر