ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
یکی منو مدیر سایت بکنه تا تایپیکو ببندم:d
ولی همه این دعوا ها سر کنسول مورد علاقه یه زمانی داره برای خودش همش میگذره و خاطرهش میمونه مثل دبستان رفتن میمونه که بعدش خیلی از دوستان هم دوره ای میرن و جز خاطره چیزی ازش نمیمونه

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان منو راهنمایی کنید ممنون میشم
بین خرید ویتا و 3DS XL گیر کردم.
میخوام برای دوستم بگیرم دختر هست.
در ضمن اسمارت فون خوب هم داره.
از فضای بازی ها که فکر کنم واسه دختر نینتندو بهتر باشه ولی از طرفی قدرت ویتا و امکاناتش هم نمیشه گذشت ...
اصلا گیج شدم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان منو راهنمایی کنید ممنون میشم
بین خرید ویتا و 3DS XL گیر کردم.
میخوام برای دوستم بگیرم دختر هست.
در ضمن اسمارت فون خوب هم داره.
از فضای بازی ها که فکر کنم واسه دختر نینتندو بهتر باشه ولی از طرفی قدرت ویتا و امکاناتش هم نمیشه گذشت ...
اصلا گیج شدم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
کنسول که پسرونه دخترونه نداره
بستگی داره طیفه بازیهای کدوم رو دوست داشته باشه !
این سوالی که میپرسی یه چیزه کاملا سلیقه ای هست و راهنمایی دقیق نمیشه کرد. از نظر بازی جفت کنسولها که خوبن و از نظر امکاناته به غیر بازیم جفتشون بازم خوبن !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان والا ممیخوام ی کنسول دستی بگیریم موندیم 3ds بگیرم یا ps vita از بازی های جفتش هم خوشم میاد به نظر دوستان کدوم برتری دارن از نظر بازی باسم جفتش یکیه

دوست عزیز اگر سبک نقش آفرینی و بازی های ژاپنی دوست ندارید و از بازی هایی مثل ماریو خوشتون نمیاد و گرافیک مهمه که 3DS رو بزارید کنار با اینکه کنسول خوبیه
PS Vita هم کلا کنسول داغونیه و اکثر کسایی که دارنش ناراضی هستن تا حدودی
شما ویتا بخری مراحل زیر رو طی میکنی :
1 ماه اول حال میکنی میگی عجب کنسولیه خدا لعنت کنه کسی که میگفت نخر
ماه دوم هنوز تو جوی حال میکنی باحاش ولی کمتر
ماه سوم بازی ها و IP هایی که دوست نداری رو مجبوری بازی کنی
ماه 4 ام با مشکل کمبود پول مواجه میشی یا می بینی این بازی های داغون ارزش 100 هزار تومن پول رو ندارن
ماه 5 ام مرحله نفرت از کنسول شروع میشه درونت
ماه 6 ام به بعد قطعا یا داره خاک می خوره یا قراره بفروش به احتمال 90% یا داری بازی هایی ژاپنی روش میری

اولین پیشنهاد من اینه بی خیال کنسول دستی بشو برو یه PS4 یا Xboxone بخر باور کن هر هزارتومنی که میدی بابت بازیش ارزش داره
اگر نه یه گوشی اندرویدی یا ipad یا تبلت بگیر به عنوان کنسول دستی استفاده کن هم بازی هاش مفتن هم عالی و سرگرم کننده

یا می خوای ویتا بخری تا E3 وایسا ببین 2 تا بازی خوب براش بیان بعد - چون کل بازی های خوبش الان 20 تا بیشتر نمیشه - AAA هم که خیلی کم

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
دوست عزیز اگر سبک نقش آفرینی و بازی های ژاپنی دوست ندارید و از بازی هایی مثل ماریو خوشتون نمیاد و گرافیک مهمه که 3DS رو بزارید کنار با اینکه کنسول خوبیه
ماه 4 ام با مشکل کمبود پول مواجه میشی یا می بینی این بازی های داغون ارزش 100 هزار تومن پول رو ندارن
ماه 6 ام به بعد قطعا یا داره خاک می خوره یا قراره بفروش به احتمال 90% یا داری بازی هایی ژاپنی روش میری

اولین پیشنهاد من اینه بی خیال کنسول دستی بشو برو یه PS4 یا Xboxone بخر باور کن هر هزارتومنی که میدی بابت بازیش ارزش داره
اگر نه یه گوشی اندرویدی یا ipad یا تبلت بگیر به عنوان کنسول دستی استفاده کن هم بازی هاش مفتن هم عالی و سرگرم کننده

یا می خوای ویتا بخری تا E3 وایسا ببین 2 تا بازی خوب براش بیان بعد - چون کل بازی های خوبش الان 20 تا بیشتر نمیشه - AAA هم که خیلی کم

اینم حرفیه ولی کنسول خانگی نمیتونم بگیرم چون دائم دارم اینور اونور میرم یه کنسول دستی میخواستم بگیرم گرافیک بازی برام مهم نیست چیزی که مهمه گیم پلی و داستان خوبی داشته باشه بازی های کنسول از بازی های rpg هم خوشم میاد اگه تو مایه ی diablo هم بازی هاش باشه حال میده :d حیف که نمیرسم رو pc بازی کنم =((

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
ماه 6 ام به بعد قطعا یا داره خاک می خوره یا قراره بفروشیش به احتمال 90% یا داری بازی هایی ژاپنی روش میری

البته اینی که رامتین جان گفت خوش بینانش بود !!!! من که بعد از تموم کردن آنچارتد گذاشتمش کنار ( با این که 5-6 تا بازی هم گرفتم اما حال نکردم )

3DS بگیرکه بازی DS هم میاره هم این که همون ماریو هاش - لویجی منشن - دانکی کونگ زلدا و ... کلی مشغولت میکنه و حسابی بهت فاز میده

( خودم الان تو نخ لویجی ام !!;) )

( مخصوصا که مجبور نیستی واسه هر بازی بین 60-70 تا 110تومن پولو دور بریزی . دانلود میکنی و بعد میری فضا :)) !!! )

این پیشنهاد رو یه معتاد به کنسول بازی داره بهت میکنه !!! ( خودم !!!! ) :d:((:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

جالبه برا 3DS گفتی اگه بازیای ژاپنی دوس نداری نرو سمتش اما برا ویتا گفتی کلا نرو سمتش

اگه کسی ویتا میخره به امید God of War و The Last of Us , Uncharted و کلا این سبکی اصلا نباید طرفش بره موندم مگه خود PSP ملت برا این چیزا میرفتن سمتش؟ ویتا اگه بازی ژاپنی دوس داری انتخاب معرکه ایه اگرم دوس نداری اا کنسول دستی نبید بگیری مثل همینابای که آقای SHAHAB DRAGON کرده

برا منی که ژاپنی دوس دارم انقدر بازی داره و همشونم ارزش خرید دارن که نمیدونم چجوری همرو بازی کنم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
جالبه برا 3DS گفتی اگه بازیای ژاپنی دوس نداری نرو سمتش اما برا ویتا گفتی کلا نرو سمتش

اگه کسی ویتا میخره به امید God of War و The Last of Us , Uncharted و کلا این سبکی اصلا نباید طرفش بره موندم مگه خود PSP ملت برا این چیزا میرفتن سمتش؟ ویتا اگه بازی ژاپنی دوس داری انتخاب معرکه ایه اگرم دوس نداری اا کنسول دستی نبید بگیری مثل همینابای که آقای SHAHAB DRAGON کرده

برا منی که ژاپنی دوس دارم انقدر بازی داره و همشونم ارزش خرید دارن که نمیدونم چجوری همرو بازی کنم

3DS هم خیلی بازی های JRPG و کلا نقش آفرینی و ژاپنی زیاد داره!!! تقریبا بیشترشون هم فقط روی 3DS اومدن، مثل:
Fire Emblem: Awakening
Pokemon X & Y
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Bravely Default
Mario & Luigi: Dream Team
Shin Megami Tensei: Devil Survivor
Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2
Ertian Odyssey IV: Legends of the Titan
Shin Megami Tensei IV
Monster Hunter 4
و ...

اینا فقط واسه 3DS اومده :p
همین Pokemon به تنهایی بالای 13 میلیون فروش داشته که بیشتر از سه برابر فروش خود دستگاه PS Vita هـ :d

تازه قرار هـ کلی JRPG هـ خفن هم باز واسش بیاد...
مثل Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire که remake هـ Pokemon Ruby & Sapphire هـ که واسه GBA بوده :x
Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire | Pokémon Video Games

------------------------------------------

ولی کسی که گرافیک پرسته مثل فرشاد (NoctisSasuke) باید بره PS Vita بگیره [-( :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
3DS هم خیلی بازی های JRPG و کلا نقش آفرینی و ژاپنی زیاد داره!!! تقریبا بیشترشون هم فقط روی 3DS اومدن، مثل:
Fire Emblem: Awakening
Pokemon X & Y
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Bravely Default
Mario & Luigi: Dream Team
Shin Megami Tensei: Devil Survivor
Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2
Ertian Odyssey IV: Legends of the Titan
Shin Megami Tensei IV
Monster Hunter 4
و ...

اینا فقط واسه 3DS اومده :p
همین Pokemon به تنهایی بالای 13 میلیون فروش داشته که بیشتر از سه برابر فروش خود دستگاه PS Vita هـ :d

تازه قرار هـ کلی JRPG هـ خفن هم باز واسش بیاد...
مثل Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire که remake هـ Pokemon Ruby & Sapphire هـ که واسه GBA بوده :x
Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire | Pokémon Video Games

------------------------------------------

ولی کسی که گرافیک پرسته مثل فرشاد (NoctisSasuke) باید بره PS Vita بگیره [-( :d

من نمیدونم چرا بقیه اشتباه متوجه میشن؟ (نمیفهمن)

من گفتم 3DS بده؟ من فقط گفتم ویتا اونجوری که اون آقا میگن بد نیستش

شما هم تو توهمات خودت (خط آخر) سیر کن موفق باشی

• Like
Reactions: che-jaleb

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من اولویت برام بازی jrpg و اونم نوبتیه.
ولی بعد از 5 ماه تحقیق اخرم نفهمیدم کودوم بهتره تو این سبک!
از نظر سخف افزار و امکانات کاملن برتری با ویتاست ولی خب میگم چون اولویت برام بازیه موندم کودوم بخرم؟!!!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
از نظر سخف افزار و امکانات کاملن برتری با ویتاست ولی خب میگم چون اولویت برام بازیه موندم کودوم بخرم؟!!!

توی Turn Based/JRPG مشخصا 3DS بهتره!!! مخصوصا که Pokemon ها توی این سبک رقیب ندارن لامصب :x :d
حالا دلیم چیه؟ چون سخت افزار 3DS ضعیفتره واسش بازی های Action/JRPG کمتره! پس میمونه Turn Based/JRPG و SJRPG!

بازی مثل Fire Emblem هم که هم Strategic هست هم Turn Based خیلی میچسبه :x کاراکترای بازیش هم خ خوفن :x

ولی همونطور که گفتم Pokemon یه چیز دیگس! Open World هم هست :x بیش از 400 تا Pokemon مختلف هم توی بازی هست که همشونو میتونی بگیری و باهاشون بازی کنی... کلا دنیای خیلی بزرگی داره!!! یکی از طولانی ترین بازی های JRPG هست! چون شما که بازی رو تموم میکنی، تازه شروع میشه :d

- - -ویرایش - - -

در ضمن 3DS دارای خاصیت Backward Compatibility هستش! یعنی بازی های DS رو هم میتونی باهاش بازی کنی!
DS هم دنیای همه مدل بازیه!
کلی هم Turn Based/JRPG داره..................... :x

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
توی Turn Based/JRPG مشخصا 3DS بهتره!!! مخصوصا که Pokemon ها توی این سبک رقیب ندارن لامصب :x :d
حالا دلیم چیه؟ چون سخت افزار 3DS ضعیفتره واسش بازی های Action/JRPG کمتره! پس میمونه Turn Based/JRPG و SJRPG!

بازی مثل Fire Emblem هم که هم Strategic هست هم Turn Based خیلی میچسبه :x کاراکترای بازیش هم خ خوفن :x

ولی همونطور که گفتم Pokemon یه چیز دیگس! Open World هم هست :x بیش از 400 تا Pokemon مختلف هم توی بازی هست که همشونو میتونی بگیری و باهاشون بازی کنی... کلا دنیای خیلی بزرگی داره!!! یکی از طولانی ترین بازی های JRPG هست! چون شما که بازی رو تموم میکنی، تازه شروع میشه :d
متاسفانه خیلی با نینتندو اشنایی ندارم کلن با ps بزرگ شدم.
برام خیلی مهمه که بازی این سبکی کودوم بیشتر و بهتره.
بهم گفتن تو ds هم کلی بازی این تیپی هست درسته؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
تا e3 صبر کن!الان ویتا وضعش داغونه شاید با e3 بهتر شد!
اگه تو e3 چیزی نشون ندادن یعنی سونی رسما با ویتا خدا حافظی کرده!
3ds یکی دو تا turn based rpg خفن داره ولی بازم تا e3 صبر کن!

• Like
Reactions: playstation1

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
متاسفانه خیلی با نینتندو اشنایی ندارم کلن با ps بزرگ شدم.
برام خیلی مهمه که بازی این سبکی کودوم بیشتر و بهتره.
بهم گفتن تو ds هم کلی بازی این تیپی هست درسته؟

پس شما خیلی از JRPG های خفن رو از دست دادید!!!
هیچ کنسولی به پای SNES (یا همون Super Nintendo یا Super Famicom) نمیرسه! بهش لقب JRPG Machine دادن!
یه سری از خفن ترین JRPG های کل تاریخ واسش اومد مثل:
Final Fantasy IV
Final Fantasy VI
Chrono Trigger
و ...

که همه اینا بعدا واسه همه چی پورت شدن از بس قشنگ بودن :x :d

بله همونطور که اینجا گفتم، DS بهترین کنسول واسه بازیای JRPG هستش:
در ضمن 3DS دارای خاصیت Backward Compatibility هستش! یعنی بازی های DS رو هم میتونی باهاش بازی کنی!
DS هم دنیای همه مدل بازیه!
کلی هم Turn Based/JRPG داره..................... :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر