Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
واااای یعنی خیلی خبر فوق العاده ای ـه
واقعا نمیتونم صبر کنم این عنوان رو روی PS4 بازی کنم
این عنوان به همراه Batman: Arkham Knight تنها هدفام برای خرید این کنسول ـه!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
Metro Last Light بصورت 1080 و 60 فریم روی PS4 اجرا میشه؟ در یک کلام فوق العاده هست یه همچین بازی با این گرافیک. به نسل بعد امیدوار میشویم:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Metro Last Light بصورت 1080 و 60 فریم روی PS4 اجرا میشه؟ در یک کلام فوق العاده هست یه همچین بازی با این گرافیک. به نسل بعد امیدوار میشویم:d
نسخه PS4 به صورت 1080/60 هست. نسخه X1 هم 60 فریم هست ولی رزولوشن معلوم نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیک بازی نسل بعدی هست مخصوصا last light که فوق القعاده زیبا بود. خیلی بالاتر از حده انتظارم هست که روی 60 فریم اجرا میشه و 1080 . چون بازیش خیلی سنگین بود روی pc مخصوصا benchmark که داشت. اما به کنار بازی فوق القعاده هست. از قسمت اول تا قسمت دومش و DLC های مربوطه این بازی اصلا جو و حس و حال خودش رو داره که توی هیچ بازی FPS دیگه ای اصلا ندیدم . 100% میخرمش
از نظر gameplay هم با shooter های دیگه متفاوت هست اما در نوع خودش واقعا عالی هست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کل خوشحالی من درباره خبر به یه طرف این یه تیکه هم یه طرف
تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی
یعنی بازی بی نقص میشه عملا :D ! تصور جنگیدن با دارک وان های باهوش اصلا نابودتون میکنه :D ! داستان مترو خیلی باحاله اگه متوجه بشید :D بریم برا دور سوم رو نسل 8 بازیش کنیم :D ( البته رو 1080پی و 60 فریم :-" )

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
گرافیک بازی نسل بعدی هست مخصوصا last light که فوق القعاده زیبا بود. خیلی بالاتر از حده انتظارم هست که روی 60 فریم اجرا میشه و 1080 . چون بازیش خیلی سنگین بود روی pc مخصوصا benchmark که داشت. اما به کنار بازی فوق القعاده هست. از قسمت اول تا قسمت دومش و DLC های مربوطه این بازی اصلا جو و حس و حال خودش رو داره که توی هیچ بازی FPS دیگه ای اصلا ندیدم . 100% میخرمش
از نظر gameplay هم با shooter های دیگه متفاوت هست اما در نوع خودش واقعا عالی هست
من رو PC بازي كردم اتمسفرش رو خيلي دوست دارم.
به جورايي هم شبيه Stalker هست .
فقط اين مولتي داره يا نداره؟ رو PC كه نداشت ميخواستن بعدا اضافه كنن نفهميدم چي شد:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ممنون از خبر عالیـــــــــــــ بود .

همینه که بهانه ی دیگری برای تجربه ی دوباره ی Metro 2033 بدست آوردم خوشحالم :x

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
به شخصه به نظرم از اون بازیهایی بود که اصلا گرافیک خاصی نداشت و الکی سیستم خرکی رو PC میخواست ! :D

ولی هر چی بود خیلی خرکی سنگین بود !!!

و 1080/60 روی PS4 واقعا خیلی حرفه !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
به شخصه به نظرم از اون بازیهایی بود که اصلا گرافیک خاصی نداشت و الکی سیستم خرکی رو PC میخواست ! :D

ولی هر چی بود خیلی خرکی سنگین بود !!!

و 1080/60 روی PS4 واقعا خیلی حرفه !

مرد مؤمن رو كنسول گرافيك و فيزيك به اون خوبي داشت چطور چيز خاصي نبود ؟! :d

واقعا خبر فوق العاده اي بود تاييد 1080/60 براي پلي ٤ ، ديگه واجب الخريد شد شديد :d
اين عنوان خيلي عاليه مخصوصا اتمسفر و صداگذاريش ، البته من لست لايت رو بيشتر دوست داشتم

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
جالبه اين بازي جوري بود كه كارت هاي گرافيكي گران قيمت و رده بالا كه مورد علاقه pc فن هاي اين جا هم بودن اين كارت ها ..... تو دادن فريم 30 زاييده بودن و به عرعر كردن افتاده بودن ولي الان رو كنسول هاي نسل بعد داره 60 فريم اجرا ميشه و در ps4 علاوه بر 60fps بودن 1080p هم هست .
اين نشون ميده اگر سازنده گيم پدر مادر دار باشه قطعا بازي هاشون نشون ميده كه كنسول هاي نسل هشتم به شدت قوي هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر