اجرای بازیهای ps3 با شبیح ساز PSeMu3 صد درصد واقعی

powerxcell 8i

کاربر سایت
Mar 11, 2012
52
نام
H
سلام دوستان این شبیه ساز بازیهای ps3 اجرا میکنه خودم god of war 3 باهاش اجرا کردم بدون باگ حتی میتونین رزولوشن بازی رو هم ببرین بالا.
لینک دانلود شبیه ساز PS3 Emulator – Play PlayStation 3 games on your PC
لینک دانلود بایاس EmulatorDB.com – Bios dumps
چند نکته قبل از هیجانی شدنتون باید بگم:d
برای اجرای بازیهای ps3 توسط این شبیه ساز باید pc شما یک عدد BD ROM داشته باشه این شبیه ساز به هیچ عنوان بازی کبی اجرا نمیکنه و باید حتما بازی اصلی خود ps3 برای اجرا استفاده کنین.
خوب اساتید محترم میتونن به کاربرانی که میخوان از این شبیه ساز استفاده کنن کمک کنن ;)
لینک سازنده اصلی شبیه ساز http://playstation3emulator.net/

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
داداش بیکاری دروغ تحویل مردم میدی ؟ :|
-----
اقا ما دانلود کردیم :(( حقیقت داره انگار:((

- - -ویرایش - - -

اقا ما BD ROM نداریم ببینیم کار میکنه یا نه ولی به احتمال 99 درصد فیک میباشد :d

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا من یه سر رفتم سایت Emulator Zone که یه سایت تخصصی تو این زمینه در رابطه با امولاتو PS3 , 360 این رو نوشته

Just a reminder: if it sounds to good to be true, it probably is. In the case of Xbox 360 (or PS3) emulation, there is no such thing yet (as far as we know). Approach any site that claims that have a "working" Xbox 360 emulator with extreme caution, as it may contain viruses or malware. If in doubt, please Google for the emulator's or website's name first to see others' experiences. Or ask on our forum (but again, search first please).

خلاصش اینه که تا به امروز و این ساعت هیچ امولاتوری که واقعا کار کنه برای این دو کنسول نیومده و کلیه سایتایی که چنین ادعایی دارن فیکن. فایلایی هم که دانلود میکنید مراقب باشید ممکنه حاوی ویروس یا بد افزار باشن

کلا پیشنهاد من اینه که اینجور اخبار رو از این سایتو فرومش دنبال کنید اگر خبری بشه نهایتا 24 ساعت بد خبرش دستتون میرسه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
داداش دروغ چیه؟؟
این لینک ببین PS3 Emulator [Sep 2013 Updated][Working] - YouTube

Ps: Be wary of PS3 and xbox 360 as well, there are many fake sites and even videos on youtube claiming of such emulators. An example of a working PS3 emulator is RPCS3 which is able to run some simple homebrew games.

در مورد فایل های یوتیوب هم همینو عنوان کرده بعد هم اضافه کرده فقط یه امولاتور هست به اسم RPCS3 که اونم فقط بازیای Homebrew یعنی خونگی اونایی که بچه ها خوشون نوشتن رو اجرا میکنه. حتی یک درصد هم احتمالش نیست که مثلا شما بتونی TloU یا GOW3 رو روی PC بازی کنی البته فعلا در آینده حتما امولاتور اینا هم میاد ایشالا

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
شبیح ساز؟؟؟!!!!
دوست عزیز میشه شماره و آدرس معلم کلاس اولتون رو بدید؟:|
یکی این عنوان تاپیک رو درست کنه واسه شکل فروم زشته
در کل این شبیه ساز و این حرفا 2 زار نمی ارزه اگه بخوای خدا تومان پول بدی یه سیستم که بازی رو اجرا کنه مگه مریضی؟ میری ps3 میخری:| بدون دردسر

satar

کاربر سایت
Nov 7, 2013
1
برو بابا من 10 تا از همین رو از همین سایت دانلود کردم همش اخطار بایوس میزنه؟
بایوس هم دانلود می کنیم بازم نمی خونه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,507
نام
alireza
گرفتی مارو؟!!؟!؟!؟ تاریخش واسه 2013 هست (8 ماه پیش)..یعنی تا الان هیشکی نفهمیده..تازه مثل این تو یوتتتتوب زیاد هست واسه هر کدومم یه مشت کامنت دادن که کار میکنه.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
اگه این واقعیه من یه سایت دانلود ps vita بلدم حتما اونم واقعیه بعد یه عمری می شینی پا complete کردن survey ها اخرشم هیچی به هیچی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
یه امولاتور دیروز منتشر شده برای ps3 و البته من تست کردم ارور نصب نبودن فایلهای مربوط به ویندوز رو میداد و چون خبر رو سایت معتبر Wololo گذاشته اصلا نمیتونه فیک باشه و برید ببینید.

RPCS3 PS3 Emulator: Playable State Game Support Added - Wololo.net

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر