Multi Platform Transistor

سلام !

sadas.jpg

دو سال پیش استودیوی SuperGiant Games بازی زیبای Bastion را ارائه کرد که با کیفیت بالای خود، محبوبیت زیادی بدست آورد. اینک آن ها در حال ساخت بازی بعدی خود تحت عنوان Transistor هستند.
Transistor در نگاه اول از نظر طراحی هنری و حال و هوا شباهت های زیادی به Bastion دارد. دوربین بازی نیز مانند Bastion حالتی ایزومتریک داشته و البته به نظر می رسد در بعضی بخش ها به صورت دو بعدی (به سبک Platformer های دو بعدی) درمی آید. سبک بازی Action RPG با المان های علمی تخیلی بوده و داستان بازی در شهری به نام Cloudbank می گذرد. جایی که هر کسی آوا و صدای مخصوص به خود را دارد، ولی به تدریج آوای افراد معروف ناپدید شده و یکی از این افراد هم Red نام دارد. خواننده معروفی که صدایش دزدیده شده و اینک با کمک شمشیر مخصوصی به نام Transistor به جنگ دشمنان و دزدان صدایش می رود.
این اسلحه به نوعی روح داشته و صحبت می کند، صداگذار Transistor نیز Logan Cunningham خواهد بود. کسی که با صدای فوق العاده خود ما را در بازی Bastion همراهی می کرد و این بار نیز مانند آن بازی، تحت تأثیر کارهایی که ما انجام می دهیم و حوادثی که در هر مرحله رقم می زنیم، صحبت خواهد کرد. دیگر صداگذار Bastion یعنی Ashley Lynn Barrett نیز به این بازی ملحق شده و ایفاگر صدای گم شده Red خواهد بود. صدایی که گاهی اوقات نقش موسیقی های پس زمینه بازی را نیز برعهده دارد.
تریلر Transistor را از این لینک مشاهده کنید.
سازنده: SuperGiant Games
ناشر: SuperGiant Games
سبک: Action RPG
تاریخ انتشار: 20 می 2014

تصاویر Transistor
مشکلات Transistor

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium D 805 2.67GHz or AMD Athlon LE-1640
RAM: 2 GB
VGA: Nvidia GeForce 6500 or AMD Radeon HD 3450
DX: DirectX 9
Hard drive: 2 GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz or AMD Athlon II X2 250
RAM: 2 GB
VGA: Nvidia GeForce 8600 GTS 512MB or AMD Radeon HD 5550 512MB
DX: DirectX 9
Hard drive: 2 GB free space

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مرتضی جان امون بده چیه :| ؟؟؟ بازی اومده رو استور اونوقت 25.99 دلاره :| ! برو بابا جنگه مگه :| ؟ میرم یه ریجن 1 میسازم خودمو خلاص میکنم :| ( :D )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من 35 دلار تو اکانتم دارم:-" ... ولی همچنان صبر میکنم! :-" هممم... میزارم بعد از E3 شاید یه سری بازی ها تخفیف خوردن و یکهو اونا رو هم خواستم و مجبور میشم بزنم توی سرم:-" (فعلا هم نمیتونم کارت جدیدی بخرم:-" ) اگر بازی دارید،شما هم صبر پیشه کنید:-" البته خود ترانزیستور عمرا تو E3 تخفیف نمیخوره :d

و ... تا E3 هم با بازی پلاس و Bastion روی PC خود را سرگرم مینماییم! :d
---
مرتضی جان امون بده چیه :| ؟؟؟ بازی اومده رو استور اونوقت 25.99 دلاره :| ! برو بابا جنگه مگه :| ؟ میرم یه ریجن 1 میسازم خودمو خلاص میکنم :| ( :biggrin1: )
استورهای خاور میانه رسما دزدن! :-" من خواستم اکانت اصلیم(کویت) رو پلاس کنم،بعد دیدم...به به! قیمت ها فضاییه!
پیشنهاد میکنم یه سر به Watch_Dogs بزنی تا دریابی چه خبره! :|
اینا فهمیدن ملت عرب،بس پولدارن! قشنگ میچاپن:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حیف :| تو تجربه این شاهکار باید 1ماه تاخیر داشته باشم :| ؟ اشکال نداره 8-| یهویی با dlc هاش ( اگر داشته باشه ) میخرم :( ( ترایلز فیوژن خریداری شد :D )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
مرتضی جان امون بده چیه :| ؟؟؟ بازی اومده رو استور اونوقت 25.99 دلاره :| ! برو بابا جنگه مگه :| ؟ میرم یه ریجن 1 میسازم خودمو خلاص میکنم :| ( :D )

تو امارات 25 تاست؟ WTF؟؟؟ اگر ته ذهنم فکر میکردم بهش تا قبل از فری شدن برای پلاس بخرمش الان دیگه عمرا بگیرم رسما دزدی این)x

6 دلار دارم تو اکانتم و با یه 20 دلاری میتونم بگیرم ولی خیلی سخته برای ادم 25 تا خرج کنه برای یه بازی دانلودی. یعنی بیش از 100هزار تومن:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
علت خشم منو فهمیدی :| ؟ فکر کنم از این به بعد استاندارد امارات همینم بشه :| ! W_D هم گرونه :| !
--
خیلی جالبه بازی IGN میگه روح موسیقیه جاز در این بازی دمیده شده :D ! یعنی هلاک بازیشم گرافیک هنری خیلی زیبا مغزتو منفجر میکنه:D
تنها ایرادی که به بازی گرفته اینه که تو 2جای بازی برا اون منتقد دشمن رفت یه جایی که دیوار جلوی دیدشو گرفت بخاطر همین زاویه دوربین تو اون 2 جا ( فقط همون دو موقعیت ) اذیتش کرد که مهم نیست :D
--
اینم قیمت و حجمش ! ( من باید 10 تومنم برا دانلودش حجم بخرم.... 110 تومن :| ؟ وقتی میتونم بعدا رو ریجن1 ارزون تر بخرمش:| :D )
http://www.8pic.ir/images/76298670012614830178.png

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
دوستانِ اهلِ ذوق به هیچ وجه این بازی رو از دست ندن! به خصوص اونایی که به نقشِ تعاملی موسیقی در گیمپلی علاقه دارن...

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آقا خیلی خوبه ... Bastion واسه این باید یه کلمه ی جدید واسه توصیف خوب بودن خلق کرد...موسیقیش عالیه , صداپیشگی لوگان هم که دیگه گفتن نداره اصن...
فقط من هنوز گیجِ داستانم :D نفهمیدم درست قضیه چیه
ولی در کل عالیه .... استحقاق 8 و 9 آیی که گرفتُ کامل داره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا خیلی خوبه ... Bastion واسه این باید یه کلمه ی جدید واسه توصیف خوب بودن خلق کرد...موسیقیش عالیه , صداپیشگی لوگان هم که دیگه گفتن نداره اصن...
فقط من هنوز گیجِ داستانم :D نفهمیدم درست قضیه چیه
ولی در کل عالیه .... استحقاق 8 و 9 آیی که گرفتُ کامل داره
شمشیره اسمش Transistor هست. داستان تو یه شهری هست فک کنم به نام Cloudbank. تو این شهر صداهای آدمارو میگیرن ازشون. شخصیت اصلی بازی که اسمش Red هست خواننده اپرا هست و صداش رو دزدیدن. حالا این شمشیره سخنگو یعنی همون ترانزیستور میخواد بهش کمک کنه که صداش رو پس بگیره

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
ببخشيد اينجا مي پرسم،تاپيك مشكلات نداره اين بازي
شما هم روي 1920x1080 مشكل زوم تصوير داريد؟
تو نت سرچ كردم كسايي كه از استيم هم بازي خريدن مشكل داشتن

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
شمشیره اسمش Transistor هست. داستان تو یه شهری هست فک کنم به نام Cloudbank. تو این شهر صداهای آدمارو میگیرن ازشون. شخصیت اصلی بازی که اسمش Red هست خواننده اپرا هست و صداش رو دزدیدن. حالا این شمشیره سخنگو یعنی همون ترانزیستور میخواد بهش کمک کنه که صداش رو پس بگیره

مرسی آقا ولی در این حد که فهمیدم ... کلا داستانش دیر فهمیده میشه , چون بازی یهو آدم هل میده تو داستان ...
تا آخر بازی ولی کامل معلوم میشه چیه به چیه ... فقط نفهمیدم خود شخصیت Transistor که فقط صدا بود (همون مرده که اوله بازی کشتنش) رو اینقد مرموز طور نشون میده :D احتمال ساخت شماره های بعدیشم میره :D

در کل بازی عالی بود...هیچ بازی اینقد منو ترغیب نمیکرد که هی درجه سختی رو ببرم بالا ... این لامصب Limiter که جایزه میداد اینگار LVL گرفتم با کله فعالش میکردم :)) البته یکم آسون بود در کل

امتیاز من به بازی 9/10 ... به خاطر ایرادای خیلی خیلی جزئی
واقعا خوبه که همچین استدیوهای خوبی هنوز وجود دارن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اونایی که شک دارن بازی رو بگیرن یا نه، به نظر من برن بگیرن :D من البته روی PC دارم میرم ولی واقعا بازی عالیه، هم داستان، هم سیستم مبارزات و هم طراحی هنری بی نظیر بازی. کلا این بازی تو یه سطح خیلی خاصی هست :D موسیقیش هم شاهکاره و با ریتم مبارزات بهترین هماهنگی ممکن رو داره. البته فکر کنم قیمتش بالا باشه ولی حداقل رو PC تست کنید اینو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر