Tomb Raider: Definitive Edition

Tomb Raider: Definitive Edition

سازنده : CrysTal Dynamics
توسعه دهنده نسخه Xbox One و PlayStation.4 : گروه Nixxes Software BV
ناشر : Square Enix
پلتفرمها : Xbox One - PlayStation.4
موتور گرافیکی : Modified Crystal Engine
تاریخه انتشار : 28 January برای NA و 31 January برای اروپا

بنا بر انچه Square Enix اعلام کرده این نسخه تنها یک پرت ساده نیست بلکه برای کنسولهای نسله بعدی به طور کامل طراحی و بازسازی شده است.
این نسخه از این بازی محبوب 59.99 دلار قیمت گزاری شده و به علاوه بازی اصلی شامل DLC های :
Tomb of lost adventure -
تعداد 6 لباس برای لارا -
یک نسخه art book به صورت digital -
یک comic به نامه beginning به صورت digital
همچنین با پیش خرید این نسخه شما یک Art Book با جلد سخت تحویل خواهید گرفت.

به نقل از Square Enix در نسخه Definitive Edition ما شاهد جزییات بیشتر در شخصت لارا و همچنین دنیای با جزییات بیشتر خواهیم بود. شخصیت Lara Croft به طوره کامل دوباره مدل سازی شده تا کیفیت بیشتری رو به نمایش بزارد و همچنین از قابلیت TRESS FX که پیشتر فقط روی نسخه PC این بازی برای جلوه دادن واقعی گرانه موهای لارا استفاده میشد در این نسخه نیز به طوره کامل استفاده خواهد شد. همچنین تعداده زیادی از shader ها و نورپردازی ها از ابتدا طراحی و بازسازی شده اند تا محیط بازی رو هرچه بیشتر زیباتر جلوه بدند.
به علاوه اضافات غید شده در بالا نیز بازی بر روی وضوح تصویری 1080p اجرا خواهد شد و همه texture ها در بازی 4 برابر افزایش در وضوح داشته اند. دیگر مدلها از جمله مدلهای دشمنان و شخصیتها و حتی محیطهای بازی نیز برای بهبود کیفیت هرچه بیشتر گرافیک ارتقا داده شده اند.

مدله ارتقا یافته Lara در نسخه PS4 و Xbox One . اینبار از Tress Fx برای رندر هرچه بهتر و واقعی گرانه موهای لارا استفاده شده . همچنین نورپردازی قویتر و texture map ها با وضوح بالاتر به واقعی جلوه دادن هرچه بیشتر لارا کمک کرده است .

تهیه کننده بازی Scot Amos در مورده این بازی میگوید:
از نامه بازی مشخص هست که ما این بازی رو به طوره کامل برای کنسولهای نسله بعدی بازسازی و طراحی کرده ایم. قدرت سخت افزاری کنسولهای نسله بعدی به ما اجازه میده تا این بازی رو به نهایت شکوهی که همیشه در کنسولها میخواستیم برسونیم و این حاصل تلاش سازندگان بازی هست. ما بیشتر قسمتهای بازی رو ارتقا دادیم و جزییاته جدیدی را به بازی اضافه کرده ایم تا از نظر کیفیتی بهبود بالایی داشته باشه. البته ما تغییری در رونده بازی ایجاد نکردیم و هدف تیم سازنده از این نسخه دادن یک تجربه هرچه بیشتر واقعی گرانه و سینماتیک به بازیباز بوده است. ما واقعا ذوق زده هستیم از اینکه فنهای بازی این بازی رو دوباره تجربه کنن.
.

تصاویر منتشر شده از نسخه PS4 - XBOX ONE

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان وسط بازی ارور میده میپره بیرون . توضیحی هم نمیده . میگه آپدیت کن که آپدیت کردم
ارور اینه : CE-34878-0

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
زرشک !! الان یعنی بازی به ف رفت و هیچ کاری نمیشه کرد ؟!!
من رو 76% این طوری به ف رفتم و مثل خودت، Save ـم هم به ف رفت. (دقیقا هم همون اتفاقی که برای دوستمون I love truth افتاد، برای من افتاد! دقیقا همون اتفاق)
مجبور شدم دوباره از اول بازی رو برم. :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
وااای نــه :|
ازونجایی که یه بار بازیو رو 360 , 1000 کرده بودم دیگه حسش نیست از اول برم :d تو اون روحشون با این بازی ساختنشون !! خیلی حیف شد کلی داشت خوش میگذشت لعنتی خوب چیزی شده بود لارا جوون :d

آقا یه سوال که ربطی به این تاپیک نداره حالا میتونید اینجا هم جواب ندین و بیاید پروفایل . من این بازی رو با چه بازی تعویض کنم ؟ NFS , COD , Rayman , AC , یا چی ؟ :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من لارا رو میبینم مستقیم میرم بازی میگیرم :D چقدر این زن زیبا ، خوشگل :D ، خوش اندام و ... است :D یکی از دلایلی که بازی رفتم خود لارا هست ! این سازنده ها چجوری اینو از آب درآوردن ؟!

- - -ویرایش - - -

وااای نــه :|
ازونجایی که یه بار بازیو رو 360 , 1000 کرده بودم دیگه حسش نیست از اول برم :d تو اون روحشون با این بازی ساختنشون !! خیلی حیف شد کلی داشت خوش میگذشت لعنتی خوب چیزی شده بود لارا جوون :d

آقا یه سوال که ربطی به این تاپیک نداره حالا میتونید اینجا هم جواب ندین و بیاید پروفایل . من این بازی رو با چه بازی تعویض کنم ؟ NFS , COD , Rayman , AC , یا چی ؟ :d

من خودم Racing خیلی دوست دارم ، NFS میگیرم اما شما اگه سبک جنگیدنی و ماجراجویی بیشتر میپسندی ، AC انتخاب خوبیه . Rayman هم خیلی باحاله اما به نظرم رو نسل قبل یا رو کامپیوتر بازیش کنی بهتره . COD =:-&

نظرای من بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر