بالا نیومدن ipad

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
با سلام من همین الان یه برنامه از cydia حذف کردم که اسم برنامه tape نمی دونم چی چی بود که همراه با اون یه سری برنامه های دیگه مثل app sync for ios 7 و cydia installer و فکر کنم iphone firmwere هم بود بعد از این که اونو دیلیت کردم به دفعه cydia هنگ کرد هر چه قدر صبر کردم بالا نیود بعدشم آیپدو خاموش کردمو روشن کردم ولی رو آرم سیب گیر می کنه و هر از چند گاهی خاموش می شه کامپیوترم آیپدو نمی شناسه حالا باید چی کار کنم

hamed8080

کاربر سایت
Jan 11, 2013
10
نام
حامد
شما اول دكمه هوم و پاور رو ١٥ ثانيه نگه داريد بعد كه دستگاه ريست شد و لوگوي اپل رو ديد كليد ولوم كم كردن صدا را نگه داريد تا دستگاه به حالت safe mode بره بعد بريد داخل سيديا و برنامه اي كه موجب اختلال دستگاه شده بود رو پاك كنيد

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
درود
منم مشکل تو رو داشتم ولی یه شکل دیگه.
شنا ورژن ios رو بگو .
7.0.4

- - -ویرایش - - -

به همون ورژن ios ـی که ریختی دوباره ریستور کن درست میشه
کامپیوتر آیپدو نمی شناسه

- - -ویرایش - - -

شما اول دكمه هوم و پاور رو ١٥ ثانيه نگه داريد بعد كه دستگاه ريست شد و لوگوي اپل رو ديد كليد ولوم كم كردن صدا را نگه داريد تا دستگاه به حالت safe mode بره بعد بريد داخل سيديا و برنامه اي كه موجب اختلال دستگاه شده بود رو پاك كنيد
بازم همون شد اصلا به safe mode نمی ره
من فکر کنم اصلا سیستم عاملش پاک شده حالا باید چی کار کنم

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوست عزیز شما زدی فایلای سیستمی رو پاک کردی و با این چیزا درست نمیشه

فقط و فقط ریستور باید بکنی برای ریستور هم دکمه Home + Power رو ۱۰ ثانیه بگیر تا صفحه خاموش شد دستتو از روی Power ور دار ولس هم چنان دکمه Home رو بگیر تا عکس آیتونز و اون پورت یو اس بی رو آیپد بیاد ، حالا آیپد رو به PC وصل کن آیتونز میشناسه و آخرین ورژن iOS رو دانلود کن و بعد ریستور ، البته خدا حافظی با جیلبریک ;)

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
دوست عزیز شما زدی فایلای سیستمی رو پاک کردی و با این چیزا درست نمیشه

فقط و فقط ریستور باید بکنی برای ریستور هم دکمه Home + Power رو ۱۰ ثانیه بگیر تا صفحه خاموش شد دستتو از روی Power ور دار ولس هم چنان دکمه Home رو بگیر تا عکس آیتونز و اون پورت یو اس بی رو آیپد بیاد ، حالا آیپد رو به PC وصل کن آیتونز میشناسه و آخرین ورژن iOS رو دانلود کن و بعد ریستور ، البته خدا حافظی با جیلبریک ;)
خوب نمی شه ios 7.0.4 رو فیریمورشو دان کنم بعدش با همون ios 7.0.4 ریستور کنم
یا نمی شه بعد از این که 7.1 ریختم دانگرید کنم
چون من بدون جیلبریک می میرم

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
به 7.1 ریستور کن بعدش با TongBu نرم افزار بریز... منم همینکارو میکنم خیلی هم خوبه.

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
بایوست پریده دوست عزیز :D. تنها چیزی که از سیستم عاملت مونده لوگو اپلشه :D دانگرید هم اگه SHSH نداشته باشی نمیشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر