چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
دوستان سلام!

اول تعریفی از لاینسس براتون بزنم! لاینسس امکانی رو برای ما شما فراهم می کند که با این امکان به طور رایگان کالاهای دیچیتالی که دوست شما در ایکس باکس لایو خریداری کرده است سهیم شوید! اما به طور محدود.
مدت ها بود که خیلی از افراد از نداشتن لاینسس در ایکس باکس وان رنجیده خاطر بودن و آن را ضعف بزرگی برای ایگس باکس وان قلم داد می کردند اما جالب است بدانید که به تازگی با دوستانمان در ایکس باکس وان طریقه لاینسس زدن را در این کنسول خارق العاده را کشف کردیم !
mhgpmx1p3gyh5q1c6bei.png

تصویر اول:
به settings ایکس باکس وان پروفایل دوست خود رفته و در نوار ابزار سمت چپ صفحه در آخرین گزینه که نوشته است MY HOME XBOX بر روی آن کلیک کنید!
48086012464355805966.jpg

تصویر دوم:
ادر ادامه شما با این پیام مواجه می شود که به طور کل می گوید این امکان با عوضیت در اشتراک طلایی ایکس باکس لایو فراهم خواهد بود! حالا در پایین تر نوشته است MAKE THIS MY HOME XBOX بر روی آن کلیک کنید!
08376442873074608223.jpg

تصویر سوم:
در تصویر سوم شما با این صفحه روبرو می شوید که توضیحاتی در ارتباط با نحوه و چگونگی عملکرد لاینسس را توضیح می دهد و اگر می خواهید در کالاهای دیجیتالی که دوست شما خریداری کرده است سهیم شوید بر روی گزینه MAKE THIS MY HOME XBOX کلیک کنید!
69084293284227839188.jpg

در اخر: شما با پیش گرفتن این مراحل می توانید لاینسس دوست عزیز خود را بزنید و از کالاهای دیجیتالی او سهیم شوید و لذت ببرید!
نکته:در زدن لاینسس محدودیت زمانی 4 ماهه وجود ندارد و شما می توانید 3 لاینسس را در روز بزنید بر خلاف کنسول ایکس باکس 360 که هر یک لاینسس زدنش به 4 ماه نیاز داشت!
اخطار: به هیچ عنوان با این گزینه بی خود سر و کله نزنید چونکه با زدن 3 بار فقط 3 بار به طور مداوم پشت سر هم سهمیه سالانه شما که 3 لاینسس هستش تمام می شود و تا 365 روز دیگر دوباره می توانید لاینسس بزنید!
با تشکر,شایان وزیری

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
جالب به نظر می رسه، فقط یک چیزیو من نفهمیدم، مثلا اگر من بیام لایسنسمو بدم به فرد X. بعد فردای همون روز لایسنسو بدم به فرد Y. اون فرد X بازم می تونه از محتویات دیجیتالی من استفاده کنه؟
نکته دوم این که با این روش Gold پروفایل هم شیر میشه و اگر یک دوست صمیمی دارین، می تونین با هم دیگه یک گلد بخرین و شیر کنید:d

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
جالب به نظر می رسه، فقط یک چیزیو من نفهمیدم، مثلا اگر من بیام لایسنسمو بدم به فرد X. بعد فردای همون روز لایسنسو بدم به فرد Y. اون فرد X بازم می تونه از محتویات دیجیتالی من استفاده کنه؟
نکته دوم این که با این روش Gold پروفایل هم شیر میشه و اگر یک دوست صمیمی دارین، می تونین با هم دیگه یک گلد بخرین و شیر کنید:d
پاسخ:لاینسس از فرد x گرفته و به فرد Y داده میشه! :) رابطه 1به1 وجود دارد!
بنده که 3 تا لاینسسمو برای این که دوستان بتونن راحت لاینسس کنن و بدونن طریق کارش چطوره دادم رفتش !
حتی اگر خواستین درس عبرتی هم به کسی که لاینسس کرده بدین میتونین دوباره روی همین گزینه ها روی داشبورد کنسول خودتون بزنید و طرف دیگه نمی تونه لاینسس استفاده کنه!

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
بسیار خوب بود. فقط یه سوال: اگه من ۵ تا بازی دیجیتال خریده باشم اونوقت برای شما لایسنسمو فعال کنم، شما میتونی هر ۵ تا بازی رو بدون خرید، با لایسنس من بازی کنی؟

Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
داش شایان دمت گرم لامصب من خیلی دنبال این گشتم ببینم داره یا نه خیلی عالیه خطر بن شدن نداره؟
no,you not ban!

- - -ویرایش - - -

بسیار خوب بود. فقط یه سوال: اگه من ۵ تا بازی دیجیتال خریده باشم اونوقت برای شما لایسنسمو فعال کنم، شما میتونی هر ۵ تا بازی رو بدون خرید، با لایسنس من بازی کنی؟

yes ! i can get all your games

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
بعد برای اینکه شما از بازیهای من استفاده کنی. من باید کنسولم روشن باشه و آنلاین باشم؟

راستی، میشه دونغری همزمان یک بازی رو انجام بدیم؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
وقتی یه نفر ترول میکنه، دیگه 10 نفر پستش رو نقل قول نکنه و جواب بده، بعد بگه تاپیک منجرف شد!!
گزارش کنین تا رسیدگی بشه. اینجوری تاپیک هم منحرف نمیشه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان این لایسنس در Xbox one فوق العاده اس! مایکرو خیلی خوب به حرف گیمرها گوش میده و این نکته بسیار خوبی هست.من الان لایسنس دوست عزیزم شایان رو گرفتم و الان همه بازیهای دیجیتالی که شایان خریده بود مفت و مجانی مال منم شده:d بازیهایی از جمله Call of duty:ghost ،Plants vs Zombies و Metal gear الان رو پروفایل منم اومده و دارم استفاده میکنم.البته شایان و من این روش رو دیروز داشتیم تست میزدیم که متاسفانه شایان 3 بار لایسنسشو زد و دیگه تا سال بعد نمیتونه لایسنس بزنه.ایشان فداکار بزرگی هستن:) مرسی شایان جان

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
دوستان این لایسنس در Xbox one فوق العاده اس! مایکرو خیلی خوب به حرف گیمرها گوش میده و این نکته بسیار خوبی هست.من الان لایسنس دوست عزیزم شایان رو گرفتم و الان همه بازیهای دیجیتالی که شایان خریده بود مفت و مجانی مال منم شده:d بازیهایی از جمله Call of duty:ghost ،Plants vs Zombies و Metal gear الان رو پروفایل منم اومده و دارم استفاده میکنم.البته شایان و من این روش رو دیروز داشتیم تست میزدیم که متاسفانه شایان 3 بار لایسنسشو زد و دیگه تا سال بعد نمیتونه لایسنس بزنه.ایشان فداکار بزرگی هستن:) مرسی شایان جان
الان شما برای من هم لایسنس کنی کنسولتو بازی های شایان برای من هم میاد؟;;):d

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
الان شما برای من هم لایسنس کنی کنسولتو بازی های شایان برای من هم میاد؟;;):d
اگه اینطوری باشه، با 1 بار خرید یک بازی توسط یک نفر، کل مردم دنیا می‌تونن از اون بازی استفاده کنند.

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
کسی خواست بازی مفت و مجانی بده من ، من با عاقوش باز می پذیرم ، اصلا خجالت نکشید من آماده دریافت بازی های شما هستم :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر