PlayStation Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FFXIV_ARR.jpg

تاریخ انتشار: منتشر شده
پلتفرم: PC, PS3, PS4
سبک: MMORPG

من خیلی متعجب شدم وقتی دیدم برای بازی به این فوق العاده ای هیچ تاپیکی وجود نداره....تاپیک رو زدم، بچه هایی که بازی رو دارن بیان ID هاشون رو برای بازی گروهی بگذارند و لول و نوع کاراکترشون رو بگن، اطلاعاتی راجع به پورت های بازی و غیره نیز اگر داشتید بگید، من همین امروز فردا یکی از این تعداد بازیهایی که رسیده دستم رو باز میکنم شروع میکنمش.(اگر وقت بشه و پورت ها خراب نباشن)

بچه هایی که بازی رو میخرید بیاید توی دنیای Odin من و دوتا دیگه از بچه های بازیسنتر اونجا هستیم.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جای تعجب نیست D:
MMO روی کنسول به حدی که توی PC جا افتاده نیفتاده . مخصوصا اینکه بازیش F2P هم نیست و شارج ماهیانه داره D: .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
جای تعجب نیست D:
MMO روی کنسول به حدی که توی PC جا افتاده نیفتاده . مخصوصا اینکه بازیش F2P هم نیست و شارج ماهیانه داره D: .

با این وجود بازهم خیلی عجیب بود که Literally هیچکسی توی این سایت دنبال نسخه کنسول این بازی نباشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با این وجود بازهم خیلی عجیب بود که Literally هیچکسی توی این سایت دنبال نسخه کنسول این بازی نباشه.
D: فکر کن ماهی 40 تومن باید براش بدی D: اونم توی کنسول - طبیعتا خیلیا دنبالش نمیرن.
به نظره من MMO توی PC خیلی Flexible تر و بهتره ( نظره شخصی )

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
D: فکر کن ماهی 40 تومن باید براش بدی D: اونم توی کنسول - طبیعتا خیلیا دنبالش نمیرن.
به نظره من MMO توی PC خیلی Flexible تر و بهتره ( نظره شخصی )

آره یه چیز تو همون حدود هاست، ماهی 40 چیزی نیست به شرط اینکه بازی Content کافی واسه سرگرم نگه داشتن آدم داشته باشه(کلا 5-7 ماهه کلش دیگه) FF تمام نقد هاش تا الان عالی بوده، بخش PVP و Gear inspect هم اضافه شده که کامل کرده همه چیز رو....من ESO رو هم روی PC بازی کردم، این رو هم روی همون PC بازی کردم، به نظرم یه سر و گردن سر تر هستش از لحاظ تنوع و سرگرم کنندگی، البته خب ESO سیستم pvp خیلی تمیز تری داره ولی بجز اون FF خیلی قویتره.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اصلا یکی تاپیک final fantasy بزنه من حال میکنم کلا...
تو فکرش بودم بخرمش..چون مطمعنم سرگرمم میکنه و ارزش ۴۰ تومن ماهیانه رو ۱۰۰٪ داره..
از نظر من یه بازی فوقالعادس..
اما خب بین این و elder scrolls online باید یکیو انتخاب کرد...که این بعدا میاد...
بازم فکر میکنم این جالب تر باشه کلا هر ff باشه فوقالعادس که اینم میگن خیلی جالبه..
اگه گرفتم ... بازی می کنیم باهم ..مرسی برای تاپیک

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلا یکی تاپیک final fantasy بزنه من حال میکنم کلا...
تو فکرش بودم بخرمش..چون مطمعنم سرگرمم میکنه و ارزش ۴۰ تومن ماهیانه رو ۱۰۰٪ داره..
از نظر من یه بازی فوقالعادس..
اما خب بین این و elder scrolls online باید یکیو انتخاب کرد...که این بعدا میاد...
بازم فکر میکنم این جالب تر باشه کلا هر ff باشه فوقالعادس که اینم میگن خیلی جالبه..
اگه گرفتم ... بازی می کنیم باهم ..مرسی برای تاپیک
D: اره بازیش خیلی خوبه .
من رفتم سراغه TES O چون در کل به نظره من در قیاس FF و Guild Wars 2 این GW2 خیلی خیلی هنوز از FF بهتره .... البته دنیای FF هم خوبه . رفیقم حدودا 1400 ساعت بازی کرده کلا بازی رو دیدم به نسبت خیلی پر تنوع و جالب هست . اما GW2 به نظرم هنوز توی عرضه content های ماهانه و تراکم Player ها خیلی بهتره تازه مجانی هم هستش D: . این TES O هم نوعی دیگر از MMO هست کلا D: .لول

آره یه چیز تو همون حدود هاست، ماهی 40 چیزی نیست به شرط اینکه بازی Content کافی واسه سرگرم نگه داشتن آدم داشته باشه(کلا 5-7 ماهه کلش دیگه) FF تمام نقد هاش تا الان عالی بوده، بخش PVP و Gear inspect هم اضافه شده که کامل کرده همه چیز رو....من ESO رو هم روی PC بازی کردم، این رو هم روی همون PC بازی کردم، به نظرم یه سر و گردن سر تر هستش از لحاظ تنوع و سرگرم کنندگی، البته خب ESO سیستم pvp خیلی تمیز تری داره ولی بجز اون FF خیلی قویتره.
اره بازی به نسبت خیلی خوبه . ESO هنوز کامل راه نیفتاده . به نظرم کلا یه 2 الا 4 ماهی میتونه زمان ببره بازی online روان بشه و راه بیفته . اما اگر این بازی یه روی F2p بشه 100% میخرمش D: به نظرم ایده شارجه ماهانه واقعا جالب نیست. نه این و نه ESO در قیاس با content هایی که GW2 در حده 0 هم نیستن چه برسه مقایسه کردنشون با WOW . به نظرم جفتشون مقداری ضعیف بودن توی عرضه content ها ولی خب FF واقعا gameplay فوق القعاده عالی و روانی داره ! بازیش حرف نداره . پشیمون نمیشید .

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب با تشکر از ادمین های Trigger happy بازیسنتر من یه هفته بن بودم نتونستم زیاد فعالیتی در تاپیک بکنم(خواهشا بخاطر این بن نکنید من رو یه وقت :d)

کسی بازیرو شروع نکرده؟ من الان نزدیک 1 هفته هستش که بازی رو شروع کردم کاراکترم Elezen Duskwight هستش Level 26 Gladiator
و جزو Twin Adder Grand Company توی دنیای Odin توی سرور های اروپا:
این PSN ID هستش که باهاش بازی میکنم: SohrabJaeger اسم کاراکتر رو برای Search باید بزنید : Deitrich Jaeger
با اکانت اصلیم نتونستم بازی کنم چون مال آمریکا بود و بازی مال اروپا و فقط بازی با یه اکانت Match میشه تا ابد:d Those bastards at Square Enix

بزودی یه نقد هم برای بازی مینویسم.(به محض اینکه Main storyline رو تموم کردم)

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان ارزش خرید داره
باید به غیر از پلاس ماهی 40 تومن بدیم یا دیگه نیاز به پلاس نداره؟

نیازی به پلاس نداره، من الان اکانتی که توش دارم بازی میکنم پلاس نداره، بازی بی نظیر هستش! فقط پرداخت اون 13 دلار در ماه واقعا عذاب آور هستش، فقط با کارت اعتباری و Paypal یا Ultimate Game card میشه، من با کارت اعتباری سه ماه خودم رو شارژ کردم به اضافه اون یه ماه خودش ولی سه بار Transaction failed داده بود! خیلی کار مسخره ای کردن از این لحاظ، حالا قول دادن که کارت اعتباری بازی بزودی میاد ولی هنوز خبری نیستش،(معلوم هم نیست ایران بیاد یا نه) بدتر از اون این هستش که کدی که روی بازی هست فقط روی یه اکانت زده میشه و دیگه بازی تا ابد با اون اکانت وصل میشه، اگر قصد فروش بازی رو بعدا داشتی باید روی اکانت اصلیت بازی نکنی.

- - -ویرایش - - -

D:

اما اگر این بازی یه روی F2p بشه 100% میخرمش D: به نظرم ایده شارجه ماهانه واقعا جالب نیست. .

دیروز Square Enix توی فروم رسمی اعلام کرد که 3 ملیون Paid Subscriber داره! غیر ممکنه اینو Free to play کنن! FFXI رو ببین بعد از اونهمه سال تازه F2P شد!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان و علاقه مندان، با یکی دیگه از بچه ها ما داریم یه Free Company راه اندازی میکنیم، به محض ورود به دنیای Odin به من Dietrich Jaeger یا اون دوست دیگه Luna Shadow میتونید برای عضو شدن Report کنید که دعوتنامه براتون بفرستیم.

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
نیازی به پلاس نداره، من الان اکانتی که توش دارم بازی میکنم پلاس نداره، بازی بی نظیر هستش! فقط پرداخت اون 13 دلار در ماه واقعا عذاب آور هستش، فقط با کارت اعتباری و Paypal یا Ultimate Game card میشه، من با کارت اعتباری سه ماه خودم رو شارژ کردم به اضافه اون یه ماه خودش ولی سه بار Transaction failed داده بود! خیلی کار مسخره ای کردن از این لحاظ، حالا قول دادن که کارت اعتباری بازی بزودی میاد ولی هنوز خبری نیستش،(معلوم هم نیست ایران بیاد یا نه) بدتر از اون این هستش که کدی که روی بازی هست فقط روی یه اکانت زده میشه و دیگه بازی تا ابد با اون اکانت وصل میشه، اگر قصد فروش بازی رو بعدا داشتی باید روی اکانت اصلیت بازی نکنی.
یعنی یک یک ماه روش داره؟ و اینکه با خود همین 20 دلاری های psn میشه شارژ کرد؟
بعدا بازیش مثل wow میمونه ؟ بازی تمومی همی داره؟ و اینکه میشه چند تا فیلم از گیم پلی بزاری .اگه سایت بدون شیلتر باشه ممنون میشم
راستی شما بازی رو چند خریدی ؟ تماشا داره میده 230
یک چیز دیگه اونم این که ایا باید زبان زیاد بلد باشی تا بتونی بازی کنی؟
ممنون میشم جواب بدی

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یعنی یک یک ماه روش داره؟ و اینکه با خود همین 20 دلاری های psn میشه شارژ کرد؟
بعدا بازیش مثل wow میمونه ؟ بازی تمومی همی داره؟ و اینکه میشه چند تا فیلم از گیم پلی بزاری .اگه سایت بدون شیلتر باشه ممنون میشم
راستی شما بازی رو چند خریدی ؟ تماشا داره میده 230
یک چیز دیگه اونم این که ایا باید زبان زیاد بلد باشی تا بتونی بازی کنی؟
ممنون میشم جواب بدی

1-یک ماه روش داره
2-نه نمیشه، باید از Mog Station با کارت اعتباری، Paypal, Ultimate Game card و یا Game time card شارژ کنی که همش یکم دنگ و فنگ دارن ولی شدنی هستن.
3-گیم پلی شبیه هستش ولی خیلی نه.
4-بازیهای Subscription based معمولا بعد از اینکه تمومشون هم کردی کلی Content برای بازی کردن دارن، پس میشه گفت نه تمومی نداره
5-سعی میکنم بگذارم ولی اصلا حس و حالش نیست، بری Gametrailers نقد بازی رو دانلود کنی که بهتره.
6-من بازی رو خودم آوردم برای خودم، بهم پیام خصوصی بده در رابطه با خریدش بهت توضیح بدم. اونجا گرون داره میگه.
7-بعضی از Quest ها بدون راهنمایی انجام دادنشون سخته ولی داستان چندان چیز عمیق و عجیب غریبی نیستش که نیاز به انگلیسی بلد بودن آنچنانی داشته باشه، من خودم اکثر صحبت هارو میزنم بره جلو، خیلی خسته کننده میشه اگر بخوای همه چیرو بخونی.

دوستان، نقد بازی آماده شد
بازی‌سنتر | نقد و بررسی اعضا | PC | Final Fantasy XIV Online | بازگشت به اوج

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر