آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
دوستانی که در مرحله آخر بعد از گرفتن XML مربوطه از همین Helper به بعد مشکل دارند، یعنی وقتی روی ویتا Pause و Resume میکنند ولی باز از توی نت دانلود میکنه، مشکل از روش نیست. روش کاملا درسته، ولی مشکل رو کمی توضیح میدم تا متوجه بشید:

ویتا هر بار که دانلود میخواد بکنه، بسته به روز و کشوری که توش هستیم (ایران)، بطور Random یک *IP* برای سروری که میخواد ازش دانلود کنه انتخاب میکنه:
** ;serverIpAddr=23.66.231.3 **

این برنامه Helper دقیقا میاد *فقط* یک رنج آی پی رو به PS3prox می خورونه. که این رنج اصلا دیگه کافی نیست. چرا؟ چون الان سونی تا به الان که من لیستشون رو در آوردم، حدود 20 و خورده ای رنج کامل آی پی در اختیار داره.
هر رنج 255 آی پی توشه، پس حساب بکنید چند هزار آی پی مختلف میشه که شما توی لیستی که Helper بهتون میده اصلا نیست. یعنی شما بارها باید Pause یا Resume کنید تا شاید روی اون رنج بی افته که خیلی مشکله.

از این 20 رنج، چند تا رنج رو توی ایران دیدم بیشتر از همه استفاده میکنه، الان اینا رو میگیم:
"23.66.231","23.45.65","80.12.96","96.17.197","208.111.160","23.62.236"

اینکار با یک XML و Replace ساده قابل حله.

دوستانی که از روشهای بالا نتیجه نگرفتند به خاطر عامل ذکر شده، بگن تا من روش و فایل رو بدم.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان من پسفردا یه آموزش خیلی راه بردی و کامل که باهاش هر چیزی رو روی PS Vita و PS3 از طریق PC دانلود و منتقل کنید
فعلا بخاطر امتحانات پایان ترم خیلی درگیر هستم جمعه این تاپیک رو ویرایش و آپدیت میکنم
سوالی باشه از 26 ام به بعد در خدمت دوستان هستم :)

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه دوستان
لینک صفحه اول آپدیت شد
و آموزش جدید قرار دادم
چک کنید و اگر مشکلی وجود داشت بفرمائید در اسرع وقت اصلاح میکنم :)

mehdy_gh

کاربر سایت
Nov 13, 2011
18
سلام ممنون بابت آموزش خوبت
این کار رو ps4 هم جواب میده؟
بازی دانلود میشه اما pause resume نمیشه کرد تو مرحله آخر موقع انتقال بازی
راهی هست ممنون میشم کمک کنید اگه امکان داره

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام ممنون بابت آموزش خوبت
این کار رو ps4 هم جواب میده؟
بازی دانلود میشه اما pause resume نمیشه کرد تو مرحله آخر موقع انتقال بازی
راهی هست ممنون میشم کمک کنید اگه امکان داره

سلام وقت بخیر
متاسفانه بعلت مشغله کاری و درسی هنوز قسمت نشده PS4 بگیرم و از این که روی PS4 هم جواب میده یا نه اطلاعی ندارم :(
دوستانی که میتونند یه تستی بکنند

mehdy_gh

کاربر سایت
Nov 13, 2011
18
دوستانی که در مرحله آخر بعد از گرفتن XML مربوطه از همین Helper به بعد مشکل دارند، یعنی وقتی روی ویتا Pause و Resume میکنند ولی باز از توی نت دانلود میکنه، مشکل از روش نیست. روش کاملا درسته، ولی مشکل رو کمی توضیح میدم تا متوجه بشید:

ویتا هر بار که دانلود میخواد بکنه، بسته به روز و کشوری که توش هستیم (ایران)، بطور Random یک *IP* برای سروری که میخواد ازش دانلود کنه انتخاب میکنه:
** ;serverIpAddr=23.66.231.3 **

این برنامه Helper دقیقا میاد *فقط* یک رنج آی پی رو به PS3prox می خورونه. که این رنج اصلا دیگه کافی نیست. چرا؟ چون الان سونی تا به الان که من لیستشون رو در آوردم، حدود 20 و خورده ای رنج کامل آی پی در اختیار داره.
هر رنج 255 آی پی توشه، پس حساب بکنید چند هزار آی پی مختلف میشه که شما توی لیستی که Helper بهتون میده اصلا نیست. یعنی شما بارها باید Pause یا Resume کنید تا شاید روی اون رنج بی افته که خیلی مشکله.

از این 20 رنج، چند تا رنج رو توی ایران دیدم بیشتر از همه استفاده میکنه، الان اینا رو میگیم:
"23.66.231","23.45.65","80.12.96","96.17.197","208.111.160","23.62.236"

اینکار با یک XML و Replace ساده قابل حله.

دوستانی که از روشهای بالا نتیجه نگرفتند به خاطر عامل ذکر شده، بگن تا من روش و فایل رو بدم.

آقا دمت گرم مشکل من هم هست الان هرکار میکمنم دیگه از کامپیوتر ریسام نمیشه ودوباره ادامه دانلود ازنت میره یه توضیح بدین لطفا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
@ nimaprince,ash@ash
واقعا کارتون عالیه.حرف نداره برنامه.اگه کسی به مشکل میخوره مشکل از خودشه.بازم ممنون بابت برنامه و تاپیک خوبتون.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان این روش همچنان کار میکنه؟ آخه روش مشابه برای PS4 از کار افتاده. اگه کار میکنه بگید که شروع کنم چون واقعا دانلود با خود ویتا پدر خودم و دستگاه رو درآورده. همش تو شارژ میمونه دستگاه :(

حالا خوبه حداقل میتونیم بازی های دانلود شده با ویتا رو بک آپ بگیری روی پی سی.

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
دوستان این روش همچنان کار میکنه؟ آخه روش مشابه برای PS4 از کار افتاده. اگه کار میکنه بگید که شروع کنم چون واقعا دانلود با خود ویتا پدر خودم و دستگاه رو درآورده. همش تو شارژ میمونه دستگاه :(

http://forum.bazicenter.com/thread88093/

FK.IT
BAY
LIFE

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

سلام
برای PS3 و PS VITA هیچ مشکلی نیست و راحت کار میده
PS4 هم من اطلاعی ندارم ولی دوستان میگن آره یه برنامه مجزا براش هست که کار میکنه

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام،چطوری چند تا بازی رو همزمان با هم همراه با پچ هاشون دانلود کنیم؟
دوست عزیز سوالتون خیلی نامفهمومه !!!!
اگر با PC لین رو برداریذ بستگی به سرعت اینترنتی که در اختیار دارید هرچندتا دوست دارید دانلود کنید !!!!!

cloud str!fe

کاربر سایت
May 10, 2012
36
حال کردم خدایی ایول این برنامه در اصل سیستم خودتون رو هاست فایلی میکنه که میخاید از ویتا دانلود کنید بسیار ساده و بسیار ارزشمند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر