Luigi's Mansion Dark Moon

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ممنون از نقدت خیلی خوب بود
ولی nintendo_3ds عزیز یه چیزی می گم و امیدوارم همه مون رعایتش کنیم . همه با هم اینجا دوستیم و نباید لحن صحبت کردنمون یه جوری باشه که به هم توهین کنیم (حتی یک ذره) درسته ؟ خب هم کسی که نقد می نویسه و هم کس که نقد رو می خونه دارای سلیقه س و این سلیقه در دیدش و تصمیم گیریش تاثیر داره ، پس تفاوت نظرها طبیعیه . مهم اینه که تبادل این تفاوت ها به صورت دوستانه انجام بشه و از تفاوت سلیقه هامون باهم بدمون نیاد
مثلا من عاشق ماریو هستم ولی باور کنید حتی یک بار هم به داستان بازیاش توجه نکردم ! اما مثلا دوستمون YOMIEL یا خودت ؛ به نظرتون جالب بوده این داستان . خب اینا تاوته آیا ما باید از این تفاوت سلایق به صورت ناجوری ایراد بگیریم ؟یا اینکه تبادل نظر سازنده کنیم که بیشتر قضیه برامون روشن بشه
مثلا کارهای خود شما و دوستمون احسان و بقیه ی بچه ها منو مجاب به خرید 3DS کرد!خب معلومه این به دلیل بیان درست و خوب مسائل و بازی های پیرامون این کنسوله
ماشالله هزار ماشالله بخش wii u و wwii و 3DS در کل بازدید کننده ی کمی داره و تعداد کسایی که پست میزارن کمتر !! اگه اینجوری برخورد بشه که تمام زحماتتون بر باد میره نه؟
البته ببخشید ها . اما یه لحظه احساس کردم اون جو دوستانه داره از بین میره بخاطر همین گفتم به دوستام یه تذکر کوچولو بدم
ممنون

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
ممنون از نقدت خیلی خوب بود
ولی nintendo_3ds عزیز یه چیزی می گم و امیدوارم همه مون رعایتش کنیم . همه با هم اینجا دوستیم و نباید لحن صحبت کردنمون یه جوری باشه که به هم توهین کنیم (حتی یک ذره) درسته ؟ خب هم کسی که نقد می نویسه و هم کس که نقد رو می خونه دارای سلیقه س و این سلیقه در دیدش و تصمیم گیریش تاثیر داره ، پس تفاوت نظرها طبیعیه . مهم اینه که تبادل این تفاوت ها به صورت دوستانه انجام بشه و از تفاوت سلیقه هامون باهم بدمون نیاد
مثلا من عاشق ماریو هستم ولی باور کنید حتی یک بار هم به داستان بازیاش توجه نکردم ! اما مثلا دوستمون YOMIEL یا خودت ؛ به نظرتون جالب بوده این داستان . خب اینا تاوته آیا ما باید از این تفاوت سلایق به صورت ناجوری ایراد بگیریم ؟یا اینکه تبادل نظر سازنده کنیم که بیشتر قضیه برامون روشن بشه
مثلا کارهای خود شما و دوستمون احسان و بقیه ی بچه ها منو مجاب به خرید 3DS کرد!خب معلومه این به دلیل بیان درست و خوب مسائل و بازی های پیرامون این کنسوله
ماشالله هزار ماشالله بخش wii u و wwii و 3DS در کل بازدید کننده ی کمی داره و تعداد کسایی که پست میزارن کمتر !! اگه اینجوری برخورد بشه که تمام زحماتتون بر باد میره نه؟
البته ببخشید ها . اما یه لحظه احساس کردم اون جو دوستانه داره از بین میره بخاطر همین گفتم به دوستام یه تذکر کوچولو بدم
ممنون
ممنونم از شما به خاطر صحبت هاتون...
اگر نظرها رو خونده باشی میبینی که واقعا کسی توهین نکرده و دو طرف خیلی منطقی با هم صحبت کردیم.
کاملا به تفاوت سلایق و لزوم احترام به سلایق دیگران اعتقاد دارم و همین موضوع هست که باعث پیشرفت شعور جمعی تو هر موضوعی میشه و تا نظرات همدیگه رو نشنویم نمیتونیم پیشرفت کنیم.(حالا تو هر زمینه ای از گیم گرفته تا سیاست و...)
شما هم انشالله یه 3DS مشتی پیدا کنی و بیشتر توی این بخش ببینیمت.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آره درسته ولی من میگم که در هر حال ماهایی که هر کدوممون حداقل 26 سال سنمونه باید بیشتر این قضیه رو مد نظر داشته باشیم.در هر حال خواستم به تذکر کوچولو بدم که خدایی نکرده هیچ کدوممون باعث ناراحتی همدیگه نشیم . فک کنم بعضی هاتون منو بشناسید . همیشه اول پست هایی که سوالی داشته باشم یا خبری بخوام بدم می نویسم : دوستان !یا دوست عزیز!بیاین همه دوستی هامون رو حفظ کنیم
منطق گاهی اوقات ظاهر خشن به خودش می گیره که فک کنم زیاد قشنگ نیست .
خلاصه ببخشید پرچونگی کردم

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Luigis-Mansion-Dark-Moon-ghost-chase-1024x666.jpg

• Like
Reactions: ehsanservat

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
به نظر من این بازی فوقالعاده بود.
داستانش بسیار ساده بود که برای یک بازی فانتزی بسیار همخوانی داره.
گرافیک بسیار خوب بود.
موزیک متوسط بود از نظر من.
گیم پلی بسیار خوب و روان بود.
طراحی و شخصیت و رفتار ارواح بسیار خوب و فانتزی بود.
یک سری اشکالات ریز داشت ولی در کل یک بازی عالی بود که به لوییجی شخصیت بسیار خوبی داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر