Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
من بازی رو از طریق استیم دانلود کردم ولی متاسفانه بخشی به نام مولتی پلیر یا هیچ چیز آنلاینی نداره اگه میدونستم اینطوریه اینترنتم رو حروم نمیکردم

sori_ac_zed

کاربر سایت
Apr 18, 2014
1
سلام من یه مشگل داشتم بلد نیستم کجا بپرسم
بازیو نصب کردم پیغام خطا میده کسی بلده مشگل چیه؟
the program can not start because d3dx9_42.dll is missing srom your computer . try reinstalling the program to fix this problem

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام من یه مشگل داشتم بلد نیستم کجا بپرسم
بازیو نصب کردم پیغام خطا میده کسی بلده مشگل چیه؟
the program can not start because d3dx9_42.dll is missing srom your computer . try reinstalling the program to fix this problem

برو سایت مایکروسافت و DirectX رو دانلود و نصب کن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
این نسخه metro.2033.redux فقط شامل همین نسخه میشه یا نسخه last light هم شامل میشه؟
آخه تا جایی که یادم میاد دوتاش با یه پک داده بودن؟ اگه اینطور نیست جداگانه بزنم دانلود

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این نسخه metro.2033.redux فقط شامل همین نسخه میشه یا نسخه last light هم شامل میشه؟
آخه تا جایی که یادم میاد دوتاش با یه پک داده بودن؟ اگه اینطور نیست جداگانه بزنم دانلود
جداست.. Metro Redux شامل هر دو میشه..

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
مرسی داداش از اطلاعاتت
کسی لینک Metro Redux داره بده؟
نسخه بلکس باکس بود بهتر نبود هم مشکلی نیست
من چندتا یافتم ولی همشون خراب بودن
لینک مستقیم Metro 2033 Redux و Metro Last Light Redux رو پ.خ کردم براتون .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من بازی کردم به نظر من چرت وپرت بود گیم پلی دری وری و تقلید و ...فقط گرافیک شاخی داشت.
اولش ادای کال اف 6 رو در میاره داره از نردبون میاد بالا یهو نردبون خراب میشه رفیقش به سبک کال اف دستشو میگیره! هیولاهای خوبی هم داره یه جاش میری هوا نی باید سریع ماسک اکسیژن بزنی وگرنه خفه میشی! در کل از10بهشمیدم 8
چراق قوه اش هم خوبه
بازیش معرکه هست . حرف نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر