The Walking Dead | PC

Developer : Telltale Games
Publisher :
Telltale Games
Genre :Role-Playing / Adventure
Platform : iOS / PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
Episode 1 : 24 April 2012
Episode 2 : 29 June 2012
Episode 3 : 28 August 2012

The Walking Dead بر اساس کمیک های Robert Kirkman است که ژانری Adventure خواهد داشت. این بازی به صورت اپیزودیک عرضه خواهد شد که شامل 5 اپیزود خواهدبود.
آقای Kirkman گفته است که بر خلاف دیگر دیگر بازی های زامبی، این بازی بیشتر به صحنه های احساسی و پیرامون شخصیت ها تکیه خواهد داشت.

همانند بازی های قبلی Telltale، شما همچنان میبایست از آیتم های موجود در محیط برای پیشروی در داستان استفاده نموده و زمان کوتاهی برای انتخاب های حیاتی که برای پیشبرد داستان خواهید گرفت، خواهید داشت.
داستان پیرامون شخصیت جدیدی به نام Lee Everett خواهد بود که تنها کاراکتر قابل بازی موجود خواهد بود.
Lee قادر به برقراری رابطه با دیگر بازماندگان خواهد بود که هر کدام میتوانند نقش به سزایی در تعیین سرنوشت نهایی داستان داشته باشند، برای مثال Leeباید برای نجات یکی از دو نفری که در خطر هستند، اقدام کند که در این حال مرگ دیگری را رقم میزند.
انتخابهایی از این دست بسیار سخت و دشوار خواهند بود که میبایست در مدت زمان کوتاهی تصمیم به موقع گرفته شود.

گرافیک بازی به صورت Cellshade بوده و باعث شده که با محیط و جو بازی هماهنگی خاصی داشته باشد. بازی دارای دوربین سوم شخص و تنها دارای بخش تک نفره است.

از طرف دیگر برخی از کاراکترهای موجود در کمیک نیز در بازی حضور دارند همانند Hershel Greene و Glen که بازیباز قبل از رخ دادن اتفاقات کمیک، با آنها روبرو میشود.

از آنجایی که این بازی با استقبال خوب گیمران روبرو شد، در 6 جولای 2012 ، Telltale اعلام کرد که فصل دوم این بازی نیز ساخته خواهد شد و همانند فصل نخست نیز شامل 5 اپیزود خواهد بود.

فصل اول بازی شامل اپیزود های زیر خواهد بود که به مرور زمان آپدیت خواهد شد:

1) A New Day
Starved For Help (2
Long Road Ahead (3
Around Every Corner (4
No Time Left (5

=================================================

Episode 1 : A New Day

Lee Everett تاریخدان به دلیل قتل بازداشت شده و در حال حمل با ماشین پلیس است که در نیمه راه با یک زامبی - که در بازی از آنها به عنوان Walker یاد میشود - برخورد کرده و از جاده خارج میشوند.
اپیزود اول پیرامون نحوه آشنایی Lee با دختر بچه ای به نام Clementine و سفر آنها به Macon و پیدا کردن دیگر بازماندگان این فاجعه میگردد که این حین Lee مجبور به تصمیم گیری هایی سخت خواهد بود.
این اپیزود در حال حاضر منتشر شده است.

Episode 2 : Starved For Help

سه ما از اتافاقات اپیزود اول گذشته است.
اپیزود دوم همانگونه که از نام آن پیداست، پیرامون تمام شدن ذخیره غذایی گروه بازماندگان و برخورد و آشنایی آنها با افرادی دیگر میگردد.در این بین شخصی به نام Mark نیز به جمع بازماندگان اضافه شده است. فهمیدن حقایقی که بر داستان اثر گذاشته باعث شده که از نظر بیشتر افراد، اپیزود دوم بهتر از اپیزود اول باشد
همانند اپیزود اول تصمیمات همچنان بر روند داستان اثر گذاشته و پایان های متفاوتی را به تصویر خواهند کشید.

Episode 3 : Long Road Ahead

یک هفته از ادامه اتفاقات پیشین گذشته است.
این بار گروه همیشگی قصد پیدا کردن دیگر بازماندگان را دارند و به همین دلیل سعی در ترک پناهگاه کنونی خود برای یافتن دیگران را دارند. دو ضخصیت دیگر به نام های Omid و Christa به جمع بازماندگان اضافه شده است. برای اولین بار، شاهد صحنه های تاثیر گذار و عمیق خواهیم بود.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

داداش مرسی که جواب دادی ولی من گزینه اولو انتخاب میکنم وفتی میرم پیشه زنه با تیر میزنم
همینطوری مستقیم نرین،وقتی‌ بهش نزدیک شدی تفنگ رو میگیره طرف خودت،وایستا،یه گزینه دیگه میاد، باز اولی‌ رو انتخاب کن و اینجور بیا جلو.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
تاپیک Season 2 رو پیدا نکردم و حس احداثش هم نبود ! :D
فردا قراره Season 2 به صورت جامع و کامل معرفی بشه و احتمالاً تریلر و اینا هم میاد !

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اقا من از اپیزود 2 ول کرده بودم و چند روز پیش اپیزود 3 رو تموم کردم دارم 4 رو بازی میکنم . عجیب حال میده :x
راستی بچه ها امید ایرانی هستش ؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
واای خیلی بد بود این صحنه از اپیزود 4 . خیلی اعصابم خورد شدش :(
-1776266875.jpg

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
منم امروز روی استیم این بازی رو تموم کردم واقعا بازی درجه یکی بود ! از لحاظ استوری واقعا در گیر کننده بود مخصوصا اپیزودهای 3 و 5 که خیلی خوب بودن !

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
منم امروز روی استیم این بازی رو تموم کردم واقعا بازی درجه یکی بود ! از لحاظ استوری واقعا در گیر کننده بود مخصوصا اپیزودهای 3 و 5 که خیلی خوب بودن !

همه اپیزودا به نظرم خوب بودن ولی اپیزود 2 واسه من یه هیجانی داشت که جاهای دیگه نداشت خیلی جالب بود از اولش میدونستم یه مشکلی هست

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یعنی چی همینجوری نرم جلو 1ساعت ایستادم پیشش وقتی میرم سمتش با تیر پرپرم میکنه
پشت سره زنه رو نگاه کن هروقت رعدو برق زد یکی دوقدم بروجلو:|

برای دومین بار دارم فصل 1 رو میرم..چقدر کیف میده:| اپیزوده چهارشم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من از وقتی فصل 2ش اومد خواستم برای اولین بار سیزن 1شو هم برم.

همین هفته پیش تمومش کردم. عالی بود.

یک سوال: بازی کردن 400 روز برای فصل 2ش لازمه؟

می خوام اولای تابستون 400 روز رو برم و اخر تابستون وقتی که هر 5 قسمت سیزن 2ش اومد یک جا با هم بازی کنم

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
یعنی چی همینجوری نرم جلو 1ساعت ایستادم پیشش وقتی میرم سمتش با تیر پرپرم میکنه

منم همین مشکل رو دارم .

اون قسمت 2 تو مزرعه اخرش که پیره زنه زن Kenny رو میگیره . سمتش میرم هیچ گزینه ای برام نمیادش .. . موقعی که میرم جلو باید برام گزینه بیاد که هی انتخاب کنم بره بالا ولی اینطوری نیست

میرم جلو هیچی برام نمیاد فقط میگه : گفتم نیا جلو و تق ...

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
یک سوال: بازی کردن 400 روز برای فصل 2ش لازمه؟

می خوام اولای تابستون 400 روز رو برم و اخر تابستون وقتی که هر 5 قسمت سیزن 2ش اومد یک جا با هم بازی کنم

تو اپیزود دوم فصل دوم، یکی از شخصیت هاش، تو 400 روز هست! تا اینجا خیلی ربطی نداشته، باید صبر کرد و دید!

میرم جلو هیچی برام نمیاد فقط میگه : گفتم نیا جلو و تق ...
خیلی خیلی آروم دکمه ی W رو تپ (Tap) کن، تا لی یواش یواش بره جلو، به محض اینکه تفنگ رو به سمتت نشونه گرفت، هیچ حرکتی نکن و هیچ دکمه ای رو فشار نده! بعد از دو سه ثانیه، دوبار تفنگ رو میزاره رو سره اون زنه، دوباره آروم آروم برو جلو، دوباره تفنگ رو می گیره سمتت، باز هم وایسا و هیچ دکمه ای فشار نده! بعد از سه چار بار که اینکار رو تکرار کردی، مرحله رد میشه! (نمی گم چجوری، چون اسپویل میشه :d)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تو اپیزود دوم فصل دوم، یکی از شخصیت هاش، تو 400 روز هست! تا اینجا خیلی ربطی نداشته، باید صبر کرد و دید!

خیلی خیلی آروم دکمه ی W رو تپ (Tap) کن، تا لی یواش یواش بره جلو، به محض اینکه تفنگ رو به سمتت نشونه گرفت، هیچ حرکتی نکن و هیچ دکمه ای رو فشار نده! بعد از دو سه ثانیه، دوبار تفنگ رو میزاره رو سره اون زنه، دوباره آروم آروم برو جلو، دوباره تفنگ رو می گیره سمتت، باز هم وایسا و هیچ دکمه ای فشار نده! بعد از سه چار بار که اینکار رو تکرار کردی، مرحله رد میشه! (نمی گم چجوری، چون اسپویل میشه :d)

برا من تا وای میسادی علامت میومد که رو روش کلیک کنی دو بار اومد دوبار هم گزینه اولش اروم کردن زنه بود (خر کردن در واقع :D) گزینه ی دومش با فحش دادن لی همراه بود که میشد یه تیر داخل مخت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر