How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
یکی از قشنگ ترین قسمت های فصل مزخرف 7 هست این Qoute :

funny-HIMYM-quote-fact-life.jpg

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
سریال تموم شد انگار جنتا از دوستام با هم رفتم یه سفر .همشون رفتنا من باهاشون نرفتم .
یه حسه حال غریب .:((
اینه حس تموم شدن friends .
خوبه حالا big bang هست .

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
سریال تموم شد انگار جنتا از دوستام با هم رفتم یه سفر .همشون رفتنا من باهاشون نرفتم .
یه حسه حال غریب .:((
اینه حس تموم شدن friends .
خوبه حالا big bang هست .
بیگ بنگ هم من واقعا نمیفهمم چجوری میخوان ادامه اش بدن. :|

هاوارد و راج که با داستان های دختر بازیشون در کنار شلدون از وزنه های طنز سریال بودن یکیشون که سر و سامون گرفت اون یکی هم دارن میرسونن به یه داف Red head :|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان میگن این How I Met Your Dad یه Spin Off از How I Met Your Mother ـه :|

How I Met Your Dad (TV Series) - Full Cast & Crew - IMDb

قضیش چیه ؟

اینبار از نگاه تریسی میبینیم سریالو و اینکه اون چطور با تد اشنا میشه...البته گفته بودن ک نقش مادر رو مادری ک توی اشنایی با مادر بازی کرده قرار نیست بازی کنه...مادر×مادر شد چقدر:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینبار از نگاه تریسی میبینیم سریالو و اینکه اون چطور با تد اشنا میشه...البته گفته بودن ک نقش مادر رو مادری ک توی اشنایی با مادر بازی کرده قرار نیست بازی کنه...مادر×مادر شد چقدر:D

نه اصلا ربطی به شخصیت های اصلی نیست فقط توی مککلارن پاب رخ میده به مادر ربطی نداره.
also spoiler alert

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
این سریالم تمام شد . حقیقتا با این که عملا دیگه اون حسی که 6 فصل اول توم ایجاد کردن رو سه فصل آخر نداشتن . ولی باز خوب بود از 4 قسمت فصل هشتم تا فصل نهم راه افتاد نسبتا . با این که خیلی ها با قسمت پایانی موافق نبود ولی به نظرم بهترین روش جمع کردن قصه همین بود . البته دلم واسه تریسی سوخت جدا کاراکتر دوست داشتنی ای داشت
می شد زنده بمونه و بشه یکی از اعضای گروه حالا چه احتیاجی به کشتن اش بود .
صحنه ی آخر آدم بغزش میگیره . به خصوص بعد پایان سریال که اسامی بازیگر ها رو زمانی که تو اولین فصل باهاشون آشنا شدیم نشون میده . دلم واسه این سریال تنگ میشه با این که در میانه راه من رو ناامید کرد تا حدی به خصوص الان که دیگه قرار نیست ببینیم اشون . خداحافظ تد -مارشال -رابین -لیلی و از همه ناراحت کننده تر خداحافظ بارنی که اون آخرا همون بارنی دوست داشتنی خودم شده بود . واقعا ناراحت کننده است که تیم بازیگری این سریال رو قرار نیست در کنار هم ببینیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر