Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
تاپیک های PS3 که ترکیده ولی گفتم به عنوان کسی که 6-7 بار Bioshock 1 رو بازی کرده و سوپر فن این سری هستم یه پیشنهادی بدم به بچه ها . حتما حتما DLC ها رو بازی کنید . اگه مثل من Infinite براتون نا امید کننده بود ( نسبت به شماره 1 ) و فکر میکنید Bioshock 1 از Infinite خیلی بهتره باید این DLC ها رو بازی کنید . من هنوز 60-70 درصد اپیزود 1 رو بیشتر بازی نکردم ولی تا اینجا عالی بوده .
از بازیه اصلی خیلی سر تره دلیلشم حضور تو Rapture و جو سنگین بازی ـه . Splicer ها و شخصیت های خفن شماره 1 هم تو بازی هستن ( شخصیت پردازیه یه Villain ـه شماره یک میرزه به کل هیکل Villain های Infinite ) . بیشتر از 2 تا اسلحه هم میتونید حمل کنید فقط متاسفانه SkyHook ـه مسخره هنوز تو بازی هست ...

amir7950

کاربر سایت
Apr 21, 2012
12
کرک بازی BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 2

سلام از دوستان اگر کسی کرک dlcبازی بایوشاک BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 2 را دارد خواهش میکنم لینکشو بزار ه برای دانلود تا من هم بتونم این dlc بازی کنم .:(

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
تاپیک های PS3 که ترکیده ولی گفتم به عنوان کسی که 6-7 بار Bioshock 1 رو بازی کرده و سوپر فن این سری هستم یه پیشنهادی بدم به بچه ها . حتما حتما DLC ها رو بازی کنید . اگه مثل من Infinite براتون نا امید کننده بود ( نسبت به شماره 1 ) و فکر میکنید Bioshock 1 از Infinite خیلی بهتره باید این DLC ها رو بازی کنید . من هنوز 60-70 درصد اپیزود 1 رو بیشتر بازی نکردم ولی تا اینجا عالی بوده .
از بازیه اصلی خیلی سر تره دلیلشم حضور تو Rapture و جو سنگین بازی ـه . Splicer ها و شخصیت های خفن شماره 1 هم تو بازی هستن ( شخصیت پردازیه یه Villain ـه شماره یک میرزه به کل هیکل Villain های Infinite ) . بیشتر از 2 تا اسلحه هم میتونید حمل کنید فقط متاسفانه SkyHook ـه مسخره هنوز تو بازی هست ...
اپیزود دو بهتر هم میشه و یک سری پازل ها داستانی رو کنار هم می چینه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطور infinite در حده انتظار نبود ؟
همینطوری سوال میکنما D: یه جورایی خودم اولش با infinite حال نمیکرد اما بعد نظرم عوض شد D:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
چطور infinite در حده انتظار نبود ؟
همینطوری سوال میکنما D: یه جورایی خودم اولش با infinite حال نمیکرد اما بعد نظرم عوض شد D:
سلام . برا من که عاشق شماره یک بودم و بیشتر Quote ها و دیالوگ ها رو هم حفظ کرده بودم یه Let Down ـه کامل بود .
خیلی چیزا تو بازی نسبت به شماره یک بد تر بود و پس رفت داشت .
برداشتن و حمل فقط 2 اسلحه :| ... نبودن آپگرید ظاهری برای اسلحه ها . تعدادی از Vigor ها به درد نخور و ناکارامد بودن . Skyhook شاید ایده باحالی بود ولی نتونست اون حس استراتژیک بودن حمله ها تو شماره 1 رو بازسازی کنه . تو شماره یک برای کشتن Big Daddy یا دشمن های قوی خیلی آزادیه عمل بیشتری داشتیم و میتونستیم با تکنیک های بیشتر و باحال تری پیش بریم ولی این Tear ها و Skyhook اونقدر ها که انتظار داشتم جالب نبودن ( به نسبت بازی های دیگه خیلی خوب بود ولی در مقابل بایوشاک 1 پسرفت داشت گیم پلی ) .
Lame بودن خیلی از کرکتر ها از جمله اون یارو گنده ها که قلبشون رو باید میزدیم ( انقدر Meh بودن که اسمشونم یادم نمیاد ) . فقط مقایسشون کنید با Big Daddy ها .
و از همه مهمتر شخصیت های بد بازی بودن که اونقدر ها که انتظار داشتم عمق نداشتن .
Sander Cohen یا Frank Fontain رو بزارید کنار Daisy یا Fink :D قابل مقایسه نیستن دیالوگ ها و شخصیت پردازیشون .
در کل اصلا نمیگم بازیه بدی بود . 3 بار هم بازی کردم تا پلات کنم بازی رو ولی انتظار بیشتری داشتم یعنی با توجه به زمانی که لوین داشت برای ساخت بازی فکر میکردم از شماره 1 بهتر باشه یا حداقل در همون حد باشه که نبود .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام . برا من که عاشق شماره یک بودم و بیشتر Quote ها و دیالوگ ها رو هم حفظ کرده بودم یه Let Down ـه کامل بود .
خیلی چیزا تو بازی نسبت به شماره یک بد تر بود و پس رفت داشت .
برداشتن و حمل فقط 2 اسلحه :| ... نبودن آپگرید ظاهری برای اسلحه ها . تعدادی از Vigor ها به درد نخور و ناکارامد بودن . Skyhook شاید ایده باحالی بود ولی نتونست اون حس استراتژیک بودن حمله ها تو شماره 1 رو بازسازی کنه . تو شماره یک برای کشتن Big Daddy یا دشمن های قوی خیلی آزادیه عمل بیشتری داشتیم و میتونستیم با تکنیک های بیشتر و باحال تری پیش بریم ولی این Tear ها و Skyhook اونقدر ها که انتظار داشتم جالب نبودن ( به نسبت بازی های دیگه خیلی خوب بود ولی در مقابل بایوشاک 1 پسرفت داشت گیم پلی ) .
Lame بودن خیلی از کرکتر ها از جمله اون یارو گنده ها که قلبشون رو باید میزدیم ( انقدر Meh بودن که اسمشونم یادم نمیاد ) . فقط مقایسشون کنید با Big Daddy ها .
و از همه مهمتر شخصیت های بد بازی بودن که اونقدر ها که انتظار داشتم عمق نداشتن .
Sander Cohen یا Frank Fontain رو بزارید کنار Daisy یا Fink :D قابل مقایسه نیستن دیالوگ ها و شخصیت پردازیشون .
در کل اصلا نمیگم بازیه بدی بود . 3 بار هم بازی کردم تا پلات کنم بازی رو ولی انتظار بیشتری داشتم یعنی با توجه به زمانی که لوین داشت برای ساخت بازی فکر میکردم از شماره 1 بهتر باشه یا حداقل در همون حد باشه که نبود .
hmmm توی قسمت اول حرفت یه جورایی irrationales سعی داشته در هر صورت یک دنیای دیگه رو به نمایش بزاره که البته مساعل tech و فنیشون رو با هم در اشتراک میزاشتن ... به نظرم تو این کار خوب عمل کرده ... اما در مورده بحثه سلیقه حرفت رو قبول دارم منم مواردی که توی bioshock اصلی بود بیشتر دوست داشتم . البته vigor ها رو بگی نگی خیلی بیشتر ترجیح میدم چون Plasmid ها تعدادشون زیاد بود ... همشون رو نمیخواستی استفاده کنی و اپگریدهاشون هم چیزه خاصی نداشت اما vigor ها و upgrade هاشون با چیدن gear های خوب خیلی کارامدتر و حسه rpg گونه تری داشت و به نظرم اکشن بازی رو به همون اندازه هم tactical میکرد مخصوصا توی 1999 . در مورده سلاحها هم موافقم D:
من خودم Big Daddy رو به عنوانه دشمن دوست داشتم البته با حضوره HandyMan ها مخالف نیستم . handyman ها و big daddy اگر ببینی با شکل و شمایل دنیای بازی مطابقت دارن . یعنی مثلا big daddy با اون وزن و استایلش نیمتونه توی columbia مانور بده برای همین Handyman اونطوری طراحی شده بود D: قضیه skyhook ها بگ نگی من هم ok بودم هم نبودم اما خب خیلی ایده نو و جالبی بودن D: یعنی تبدیل به بخشی از فرهنگ شهر columbia شده بود که به نظرم این ارزشش خیلی بالا بود .
در مورده شخصیتها هم موفقم . atlas و sander شاهکار بودن . اینور هم elizabeth و Booker فوق القعاده ان . به نظرم بهترین شخصیتهای bio هستن . در مورده بقیه هم مثلا comstock و ryan هم به نظرم ryan حسه جالبتری داشت توی rapture .
در کل که باهات موافقم D: اما خودمم دیوونه جفت بازیام لول ×_×
ep 1,2 هم فکر کنم برای همه ماها که کلی خاطره با bioshock اصلی دارم خیلی زیبا بود....من همین الان نشستم bioshock اصلی رو میرم لول.بعدش میرم 2 بعدش میرم Infinite دوباره D:

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
well yeah
watch this
bioshock infinite dizzy lizzy (story of liz and eng) SFM
?booker , are you afraid of god
.ah . yeah
?really
.wait wait , on second thought i have no idea
okay
okay
?wait wait , on second thought no i afraid of you
?are you sure
no
?how many of you had
you dont want to know

funniest video ever thats why i love valve as best company ever

an other funny one

آخرین ویرایش:

amirhesam82

کاربر سایت
May 5, 2014
7
سلام دوستان
من یه مدتی هست بیوشوک اینفینیت رو تموم کردم
واقعا پایان تکون دهنده ای داشت و کلا تو کفش موندم شدیددددددددددد!!!
همین طور داستان وحشتناک خوبی داشت
بعد از بیوشوک دیگه سطح انتظاراتم رفته بالا و دیگه هر بازی ای رو بازی نمی کنم :d
می خواستم ببینم شما که تو این راه استاد هستین عنوانی رو سراغ دارین که تو مایه های همین بایوشاک باشه و مثل همین اینفینیت ترسناک هم نباشه؟؟؟
دی ال سی ها و نسخه اول و دوم بایوشاک رو هم بازی کردم قبلا
ممنون میشم اگه اساتید به درستی راهنماییم کنن ;)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان
من یه مدتی هست بیوشوک اینفینیت رو تموم کردم
واقعا پایان تکون دهنده ای داشت و کلا تو کفش موندم شدیددددددددددد!!!
همین طور داستان وحشتناک خوبی داشت
بعد از بیوشوک دیگه سطح انتظاراتم رفته بالا و دیگه هر بازی ای رو بازی نمی کنم :d
می خواستم ببینم شما که تو این راه استاد هستین عنوانی رو سراغ دارین که تو مایه های همین بایوشاک باشه و مثل همین اینفینیت ترسناک هم نباشه؟؟؟
دی ال سی ها و نسخه اول و دوم بایوشاک رو هم بازی کردم قبلا
ممنون میشم اگه اساتید به درستی راهنماییم کنن ;)
نزدیک‌ترین بازی تو این سال‌های اخیر,Dishonored باشه فکر کنم،اونم بازی خیلی‌ خوبی‌ هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
خیلی ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز;)
عنوان دیگه ای هم سراغ دارین؟
تک تک نسخه های مختلف MGS.اگه حوصله سروکله زدن با امولاتور رو نداری،همون MGS 2 که برا پی سی اومد رو بازی کن،ببین بازی یعنی چی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر