درخواست راهنمایی برای بازی Driver : San Francisco

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان عزیز همون اوایل بازی هست به من میگه X بزن به یه ماشین دیگه شیفت کن این کارو انجام میدم بعد میگه به یه تاکسی شیفت کن حالا وقتی تاکسی رو گرفتم نمیدونم باید کجا برم!؟!؟

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

یعنی هیشکی نمیتونه منو راهنمایی کنه!؟

MOHAMMD J

کاربر سایت
Dec 3, 2011
3
سلام
شما بایذ با تاکسی کمی حرکت کنی چند لحظه ای طول می کشه بعد یه ماشین هست که یه علامت بالاش هست که باید وارد اون بششی

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
رفیق مشکلم از بازیم بود نافص دانلود شده بود دوباره که دانلود کردم مشکلی نبود و رد کردم الان دارم قسمت پلاس رو بازی میکنم و تمام ماشینها و گاراجها رو خریدم
واقعا لذت بخش هست

driversf

کاربر سایت
Jan 27, 2012
4
نام
عليرضا
سلام منم كمك ميخوام
تو اون قسمتي كه من پليس هستم و بايد چند تا راننده خيابوني رو متوقف كنم گير كردم
هر كاري ميكنم نميتونم بيشتر از 2 تا شون رو بگير ولي بقيه ميرسن به خط پايان بين مسابقه به ماشين هاي ديگه هم شيفت ميكنم ولي بازم نميشه
لطفا كمك كنيد

amirrobin76

کاربر سایت
Sep 20, 2012
47
نام
amirhossein
سلام منم كمك ميخوام
تو اون قسمتي كه من پليس هستم و بايد چند تا راننده خيابوني رو متوقف كنم گير كردم
هر كاري ميكنم نميتونم بيشتر از 2 تا شون رو بگير ولي بقيه ميرسن به خط پايان بين مسابقه به ماشين هاي ديگه هم شيفت ميكنم ولي بازم نميشه
لطفا كمك كنيد

باید هی شیفت کنی رو ماشین هایی که از روبه رو میان و به طور شاخ به شاخ بکوبیشون به ماشین هایی که داری تعقیبشون میکنی سعی کن ماشین های بزرگ رو انتخاب کنی

OMIDMEHRABI

کاربر سایت
Mar 29, 2018
1
سلام
ببخشید مرحله ی یکی به آخر وقتی جریکو روی پل ماشین ها رو به سمتم پرتاب میکنه چه جوری باید دوباره به سمته خودش پرتاب کنم

Ehsan_S_2003

عضو جدید
Mar 9, 2020
1
سلام دوستان تو درایور باید این مراحل مربع کوچیک ها رو هم تموم کنی تا تموم شه والا من الان دیگه کاری نمونده نکنم فقط دوتا مربع کوچیک مونده . می خواستم ببینم چجوری مراحلشو تموم کنم ببندمش دیگه

Ali bolvik

عضو جدید
Jul 8, 2021
1
سلام ببخشید من کمک میخام یه مرحله بعد از اینکه یه ماشین آبی رنگ رو از دست پلیس ها نجات میدم مرحله ی بعدی میزنه HOLDنمیدونم باید چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر