ترفند و رمز بازی شتاب در شهر speed in city

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام این آموزش داشتن لامبورگینی یا هر ماشینی در ابتدای بازی و سرعت زیاد در شتاب در شهر هستش
بچه خواهرم گیر داده شتاب در شهر بازی کنه امروز کلی دنبال یک ترینر یا چیت درست حسابی برای بازی شتاب در شهر گشتم کلا فقط یک سیو درپیت لامبورگینی پیدا کردم که اونم پولش صفر بود و اصلا حال نکردم و بقیش سایت های اعصاب خورد کن اسپمر که توی تگاشون کلمه رمز رو نوشته بودن و وقت مردم رو از بین میبرن .
قابل توجه مخالفان چیت و رمز و فن و فیله
02.gif
:ِ از اون جایی که این بازی به افراد بزرگتر از سه سال توصیه نمیشه
02.gif
پس تعمیرکردن ماشین بدون دادن پول یا داشتن لامبورگینی و... از همون ابتدای بازی چیزی از ارزش های
02.gif
بازی کم نمیکنه
خلاصه بنابر این شد که خیلی مردونه خودم یک راهی برای بچه خواهرم پیدا کنم تا هرچی دلش میخواد ماشین ها رو بکوبونه درو دیوار . لازم به ذکره جایی مطلبی در مورد این راه نخوندم و از جایی کپی نشده و کلا تجربه شخصی بنده هستش .
فایل های تنظیمات بازی خیلی اوپنن و به راحتی میشد ویرایششون کرد .
من تا الان دوتا راه تقلب برای این بازی پیدا کردم
اول : داشت هر ماشینی با هر سرعتی در ابتدای بازی
دوم : تعمیر ماشین بدون دادن یک ریال هستش
------------------------------------------------------------------------------
من میخوام لامبورگینی رو بیارم اول بازی و ازش استفاده کنم
1.حتما اول برید توی بازی و پراید رو بخرید و باهاش یک ذره بچرخید تا بازی ذخیره بشه و بعدش از بازی بیایید بیرون
2.برید به پوشه بازی و مسیر زیر :
x:\Program Files (x86) or Program Files \Sarzamin Games\Speed in City\cars
اینجا پوشه هایی با نام های Car00 تا Car14 میبینید.
Car00 همون پراید هستش و موقع شروع بازی میخریدش تا Car14 که لامبورگینی هستش . ترتیب شماره ها هم دقیقا مثل همون لیستیه که در ابتدای بازی توی گاراژ ماشین ها رو برای فروش نمایش میده و شما هی میزنید بعدی تا لامبورگینی و بعد از اول پراید رو نشون میده
3.از هردو فولدر Car00 و Car14 کپی بگیرید و ببرید روی دسکتاپ
4.حالا برید توی پوشه Car00 در محل نصب و محتویات پوشه Car00 رو پاک کنید و همزمان برید توی پوشه Car14 ای که کپی کردید در دسکتاپ
5.محتویات پوشه Car14 دسکتاپ رو به پوشه Car00 انتقال بدید و عدد14 در اسم فایل ها رو به 00 تبدیل کنید تا همنام فولدر بازی بشه .
مثلا car14.ATMap میشه car00.ATMap و Car14.ATP میشه Car00.ATP
تمام شد الان اگر بازی رو لود کنید و برید ادامه بازی رو بزنید میبینید در ابتدای بازی لامبورگینی دارید
19.gif

اما
23.gif
اگر به جایی بزنید هزینه تعمیرتون به بالای چند میلیون میرسه
24.gif
پس میریم سراغ قسمت دوم
25.gif

1.برید به پوشه Car00 در محل نصب بازی و فایل Setting.cfg.enc رو با نوت پد باز کنید
2.جلوی خط sulfh بعد از @ هرچی هست پاک کنید و صفر بزارید تا این شکلی بشه sulfh@0
از این به بعد تعمیر گاه از شما پول نمیگیره و هزینه تعمیر برای Car00 که اینجا لامبورگینیه ( ممکنه پراید باشه پژو باشه یا هرچی ) صفر خواهد بود

تغییر سرعت ماشین :
برای تغییر سرعت ماشین میتونید با دو خط srzhu@8 و frqwuro@8 کار کنید . عدد هشت نشون دهنده سرعت سریعترین ماشن بازی یعنی لامبورگینیه و برای پراید هردو عدد 3 هستن
من بیشتر از این با این بازی ور نرفتم و تا همینجا اون چیزایی که میخواستم بدست اومد .
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash555

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر