Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...
درود.
فقط میخواستم بخاطر همین چندخط بهتون یه آفرین بگم و لایک کنم..دیدم نمیشه..واقعا زیبا نوشتین..اصلا نمیدونم چه جسی بود ولی بسیار زیبا توصیف کردین..واقعا در خور آثار کن لوین هستش...توی این دوره ای که اصلا بازی شوتر خوب و ناب و خالص پیدا نمیشه ... واقعا بایوشاک یه بازی به تمام معنا عالیست..بسیار زیبا.
ولی جالبه اصلا بیشتر سایت ها و مطبوعات شناخته شده ی بازی هم این بازی رو به عنوان بازی سال انتخاب نکردن...یا اگر هم باشه بسیار کم ...
داستان بازی بسیار زیبا و مفهومی .... گرافیک و جلوه های بصری بازی آنچنان دلنشین و خوش رنگ و لعاب هستند که واقعا هر گیمری رو به این وامیداره که فقط محیط های زیبای شهر کلمبیا که بر فراز آسمان ها هست رو نظاره کنه!!!

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام...
دوستان اگه کسی SAVE های بازیو داره،لطف کنه...
فقط من دنبال نسخه ی 17mb هستم،تو نت هم سرچ کردم به جر اینجا چیزی نبود که اینم لینک دانلودش خراب بود...
با تشکر،

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
سلام
كسى سيو بازى رو داره كه بزاره ؟ من تا آخراى بازى رفتم ولى مجبور شدم فرمت كنم و همه چى پريد ...
من تا اونجايى رفتم كه زديم prophet رو كشتيم و اون كشتى ( يا هرچى كه اسمشو ميزارين :دى) برداشتم و پرنده باهام دوست شد و اون ملت شورشى به كشتى حمله كردن

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام
كسى سيو بازى رو داره كه بزاره ؟ من تا آخراى بازى رفتم ولى مجبور شدم فرمت كنم و همه چى پريد ...
من تا اونجايى رفتم كه زديم prophet رو كشتيم و اون كشتى ( يا هرچى كه اسمشو ميزارين :دى) برداشتم و پرنده باهام دوست شد و اون ملت شورشى به كشتى حمله كردن
سلام...
دقیقا برا من هم همین اتفاق افتاد...
سیوهایی هم که تو نت بود رو نشد استفاده کنم،

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
دوستان اون قسمت که یه یاروی کلاغی رو کشتم، گفت که a new vigor .. اما هرچی گشتم بطریشو پیدا نکردم
بعد فهمیدم که باید Murder of Crows رو اونجا میگرفتم.. اما نبود.... حالا چه کنم؟ راه دیگه ای هست که بگیرمش؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چقدر حجمش زیاده D:
من منتظر بودم اینم بیاد که یه جا همه رو بخرم . دیروز season pass رو خریدم الان دارم 17 گیگ دانلود میکنم D: لول.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها
نمیدونم EP 1,2 رو بازی کردید یا نه ! اما حتما بازی کنید . حتی اگر فنش نیستید !
من امروز تمو کردم روی هم جفتش برام 8-9 ساعتی طول کشید. واقعا پایانه بازی شاهکار بود دوباره D:
برید خودتون ببینید. کلا دنیای Bio همه به هم وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر