Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
گرافیکش به طور کامل game over ـم کرد ! اولشم مینویسه next gen starts HERE :D !
ولی انشالله 2 ماه قبل عرضه دانگرید نشه :| هرچند چون برا نسل قبل نمیاد گرافیکش از این مطمئنا پایین تر نمیاد ! عالیه پسر من عاشق کنسولای جدیدم :Dتازه از اون خفن تر جوش و استایل کاراکتره که منو یاد 1 و 2 ـش میندازه ناخودآگاه :D خداکنه کاراکتر 24 ساعته کلاهشو از رو سرش برنداره :| !

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
با این همت مضاعفی که یوبی واسه ساخت اساسین داره فکر نکنم دیگه چشممون به جمال یک prince of persia واقعی بیفته :| یادت بخیر پرنس

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ولی انشالله 2 ماه قبل عرضه دانگرید نشه :| هرچند چون برا نسل قبل نمیاد گرافیکش از این مطمئنا پایین تر نمیاد ! عالیه پسر من عاشق کنسولای جدیدم :Dتازه از اون خفن تر جوش و استایل کاراکتره که منو یاد 1 و 2 ـش میندازه ناخودآگاه :D خداکنه کاراکتر 24 ساعته کلاهشو از رو سرش برنداره :| !

Game Over کرد = نابودم کرد - از هوش برد منو | next gen starts Here = نسل بعد اینجا آغاز میشه | دانگرید = کاهش | استایل = هیکل ( 30 سال زحمت فردوسی رو با یه پستت نابود کردی :| :d )

بازی با توجه به اینکه تقریبا ( اگر اشتباه نکنم ) با شماره 3وم توی یه بازی زمانی هستش برای من دیگه جذابیتی نداره و اون ایده جدید و ناب شماره 4 توش دیده نمیشد . دوست داشتم شخصیت اولش زن باشه که نشد . ولی استایل :| شخصیت اول بازی خیلی شاخه حال کردم . این که 3 سال روش کار شده عالیه

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
با توجه بلایی که سر WD آوردن , احتمالش هس که گرافیک اینو هم یکم مونده به تاریخ انتشار کم کنن !
پس زیاد امیدوار نشین ... :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Game Over کرد = نابودم کرد - از هوش برد منو | next gen starts Here = نسل بعد اینجا آغاز میشه | دانگرید = کاهش | استایل = هیکل ( 30 سال زحمت فردوسی رو با یه پستت نابود کردی :| :d )

بازی با توجه به اینکه تقریبا ( اگر اشتباه نکنم ) با شماره 3وم توی یه بازی زمانی هستش برای من دیگه جذابیتی نداره و اون ایده جدید و ناب شماره 4 توش دیده نمیشد . دوست داشتم شخصیت اولش زن باشه که نشد . ولی استایل :| شخصیت اول بازی خیلی شاخه حال کردم . این که 3 سال روش کار شده عالیه

نا سلامتی انقلاب فرانسه ـستا :| با رمبو بازیای کانر مقایسه نکنش که میپرید وسط ارتس 1000 نفریه انگلیسا :| !
بعدشم تو این نمایش ( :| ) شخصیت بازی بالای ساختمون عینه الطائر بود تیریپش یعنی منو کلا برد تو 2007 :D !

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
ubisoft:گرافیکی که در این تیزر مشاهده کردید ingame بوده است!!:-o
گفته بازی فعلا در مرحله ی الفای ساخت هست. و تا روز گلد شدن فاصله ی زیادی هست پس گرافیکی که در این تیزر مشاهده کردید بهتر خواهد شد!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با این گرافیک و این چیزی که من میبینم رویای تمامی AC بازا داره به حقایق می پیونده . دقیقا سکانس های آخری ویدیو منو یاد AC1 انداخت . همونجایی که شخصیت اصلی از بالا داشت مردم رو اون پایین میدید و در آخر هم تیغه ی گیوتین ... .

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
چرا همه از next gen فقط انتظار گرافیک بهتر دارن؟ به نظر من حتی اگه گرافیک در سطح ac iv بمونه ولی هوش مصنوعی بهتر، تعداد دشمن های بیشتر ، محیط بزرگ تر یا تخریب پذیر تر اضافه بشه خیلی بهتره. از قدرت سخت افزاری بیشتر کنسول های نسل جدید استفاده دیگه ای به جز گرافیک هم میشه کرد...

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
چرا همه از next gen فقط انتظار گرافیک بهتر دارن؟ به نظر من حتی اگه گرافیک در سطح ac iv بمونه ولی هوش مصنوعی بهتر، تعداد دشمن های بیشتر ، محیط بزرگ تر یا تخریب پذیر تر اضافه بشه خیلی بهتره. از قدرت سخت افزاری بیشتر کنسول های نسل جدید استفاده دیگه ای به جز گرافیک هم میشه کرد...

گرافیک عادی ترین مسئله ای هست، که از یک بازی Nexy Gen انتظار میره. مهترین و روی اعصاب ترین مسئله باگ های عجیب و غریب هست که هر نسخه علاوه بر اینکه باگ های تکراری حل نمیشه، به خاطر وسعت و افزایش مکانیزم های گیم پلی بیشتر هم میشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فرض کنید طراحی نهایی چی میشه !! :x من فقط تو پاریس راه میرم :D ! تازه این که فقط قرار نیست تو پاریس باشه . بخش هایی از فرانسه هم هست که طبق معمول از نسخه های قبلی بزرگ تر هم خواهند بود :D !
خیلی دوست دارم اینجا هم یه شخصیت اصیل مثل اتزیو داشته باشیم و از جوونی تا پیری همراهش باشیم و این زمان حالم یا کلا نسازن یا میسازن مثل 4 ـش بی منطق و بی محتوا نباشه :| !

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell

دوست عزیز اینا همش سیاست بازی های یوبیسافته..........

مطمعن باش گرافیک بازی نهایی در این حد نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر