چرا و چطور PS Vita خریدید؟

Me.n.KHOF4SH

کاربر سایت
Jan 23, 2007
19
خیلی وقت پیش psp داشتم به فنا رفت! خبردار شدم که witcher میخواد برای ویتا بیاد که واسه اون خریدم، که الان استودیوش گقته ریموت پلی با ps4! خودت ویتا نمیتونه همچین بازی رو اجرا کنه!
الانم 100% پشیمونم! به هیچ دردی نمیخوره ویتا، به همه پیشنهاد میکنم نخرن، الان اکانت psn+ دارم و بازیای خود پلاس. کلا کنسولی نیست که ارزش پول خرج کردن داشته باشه و بخوای 100 تومن پول بازی براش بدی و بعدش بیوفتی دنبال مشتری براش!
مگه اینکه از قشر مفرح باشی که بتونی واسه 10 تا دونه بازی ویتا 1200، 300 پول بدی!!!!!!!! ولی اگه کامل هک بشه یه امیدایی واسه نگه داشتنش هست!
ولی اونایی که میخوان بخرن باید حواسشون باشه که ویتا 3 ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداره!!! باتری اضافه هم نمیخوره!!! تا میای بازی کنی باتری تموم میکنه!

• Like
Reactions: bazicon

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ولی اونایی که میخوان بخرن باید حواسشون باشه که ویتا 3 ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداره!!! باتری اضافه هم نمیخوره!!! تا میای بازی کنی باتری تموم میکنه!
من با ویتا 4 ساعت بدون توقف بازی کردم :| آخه اصلا منطقی نیست حرفتون! فقط 2 ساعت و حدود بیست دقیقه شارژ شدنش طول میکشه بعد فقط بشه باهاش 3 ساعت بازی کرد :|

• Like

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من با ویتا 4 ساعت بدون توقف بازی کردم :| آخه اصلا منطقی نیست حرفتون! فقط 2 ساعت و حدود بیست دقیقه شارژ شدنش طول میکشه بعد فقط بشه باهاش 3 ساعت بازی کرد :|

آره...ویتا تو سنگین ترین استفاده سه ساعت شارژ داره تو استفاده معمولی خیلی بیشتره من خودم چند روز یه بار شارژ میکنم دستگاه رو...بیشتر هم کیل زون میزنم نور صفحه هم زیاد میکنم وایرلس هم که روشنه...فقط معمولا صدا رو با ایرفون میگیرم...من راضیم به نظرم که باتریش خوبه....(خیلی کم پیش میاد دستگاه رو استند بای رها کنم اکثر اوقات کامل خاموش میکنم)

• Like

Me.n.KHOF4SH

کاربر سایت
Jan 23, 2007
19

نمیدونم شاید شما wifi داری! ولی عمده مشکل من با شارژش هست! دقیقا همش هم وسط مولتی خاموش میشه میره تو اعصاب! این قضیه طول کشیدن شارژ و سریع خالی شدنش واقعیته! حتی اگه 4 ساعت هم حساب کنیم، بازم دوساعت و 20 مین شارژ واسه 4 ساعت زیاد منطقی به نظر نمیاد! کلا هیچی این کنسول منطقی به نیست! حساب و کتابو بذار کنار خودتو درگیر نکن!

آره...ویتا تو سنگین ترین استفاده سه ساعت شارژ داره تو استفاده معمولی خیلی بیشتره من خودم چند روز یه بار شارژ میکنم دستگاه رو...بیشتر هم کیل زون میزنم نور صفحه هم زیاد میکنم وایرلس هم که روشنه...فقط معمولا صدا رو با ایرفون میگیرم...من راضیم به نظرم که باتریش خوبه....(خیلی کم پیش میاد دستگاه رو استند بای رها کنم اکثر اوقات کامل خاموش میکنم)

من ویتام همش رو استند بایه، هم با tune in رادیو گوش میدم، بعضی وختام چت میکنم و میرم توییتر. نمیتونم کلا هی خاموش و روشنش کنم! ولی اگه خاموشش کنی خب 100% بیشتر شارژ نگه میداره.
ولی کلا من با پدم مقایسه میکنم دوتا فیلم باهاش دیدم، تقریبا 2 ساعتی هم چنتا بازی کردم، با هدفون و نور صفحه تا آخرین حد. هنوز تقریبا یه خونه شارژش پر مونده. با ویتا این حالتو تست نکردم، ولی فک نکنم نصف این کارو بتونه بکنه!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نمیدونم شاید شما wifi داری! ولی عمده مشکل من با شارژش هست! دقیقا همش هم وسط مولتی خاموش میشه میره تو اعصاب! این قضیه طول کشیدن شارژ و سریع خالی شدنش واقعیته! حتی اگه 4 ساعت هم حساب کنیم، بازم دوساعت و 20 مین شارژ واسه 4 ساعت زیاد منطقی به نظر نمیاد! کلا هیچی این کنسول منطقی به نیست! حساب و کتابو بذار کنار خودتو درگیر نکن!
خب من مولتی بازی نمیکنم اما وای فای همیشه روشنه. خب مگه نمیتونی تو شارژ بازی کنی؟ درسته میگن ضرر داره ولی بهتر از اینه که وسط بازی خاموش بشی که. من خودم با pspم 6 ساعت هم بازی کردم. خیلی خوب شارژ نگه میداشت. ولی از شارژ ویتا هم ناراضی نیستم. برا من همون 4 ساعت پشت سر هم کافیه ;)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

من ویتام همش رو استند بایه، هم با tune in رادیو گوش میدم، بعضی وختام چت میکنم و میرم توییتر. نمیتونم کلا هی خاموش و روشنش کنم! ولی اگه خاموشش کنی خب 100% بیشتر شارژ نگه میداره.
ولی کلا من با پدم مقایسه میکنم دوتا فیلم باهاش دیدم، تقریبا 2 ساعتی هم چنتا بازی کردم، با هدفون و نور صفحه تا آخرین حد. هنوز تقریبا یه خونه شارژش پر مونده. با ویتا این حالتو تست نکردم، ولی فک نکنم نصف این کارو بتونه بکنه!

خب پس علتش مشخص شد شما استفاده سنگینی داری...آخه کی با ویتا رادیو گوش میده!!!با گوشی هم میشه برنامه ها اینترنت رادیو همه دارن...وقتی شما دستگاه رو همیشه استند بای میکنی مسلما باتریش زود خالی میشه دیگه تازه به نت هم وصله دستگاه...مشکل اینه شما از ویتا به عنوان یکی از دستگاه ها و گجت های اصلیتون استفاده میکنید باهاش میرید فیس و توییتر و بقیه کارهای روزانه ولی ما از ویتا به عنوان دستگاه گیم استفاده میکنیم بیشتر...مسلما دستگاه کارایی های بیشتری داره برای تماشای ویدیو و موزیک و همینطور برنامه های سوشالی که داره ولی اکثر ما اون کارهارو با گوشی یا تبلت هامون انجام میدیم آخه مثلا ویتا برای گوش کردن به موزیک یه کم زیادی دست و پا گیر و بزرگه موزیک پلیرش هم که زیادی ساده است در نتیجه من همیشه با گوشیم موسیقی گوش میدم روی ویتا کم پیش اومده فیلم کامل ببینم بیشتر کلیپ چون باید اکثر فیلم هارو تبدیل کرد واسش استفاده اصلیش همون گیمینگ هست دیگه...در نتیجه خیلی مشکل باتریش اذیت نمیکنه...بله باتری ویتا حقیقتا باید قوی تر و بهتر باشه ولی الان به نظرم انقدر ها هم بد نیست شما استفاده تون بالاست ازش...

Me.n.KHOF4SH

کاربر سایت
Jan 23, 2007
19
خب پس علتش مشخص شد شما استفاده سنگینی داری...آخه کی با ویتا رادیو گوش میده!!!با گوشی هم میشه برنامه ها اینترنت رادیو همه دارن...وقتی شما دستگاه رو همیشه استند بای میکنی مسلما باتریش زود خالی میشه دیگه تازه به نت هم وصله دستگاه...مشکل اینه شما از ویتا به عنوان یکی از دستگاه ها و گجت های اصلیتون استفاده میکنید باهاش میرید فیس و توییتر و بقیه کارهای روزانه ولی ما از ویتا به عنوان دستگاه گیم استفاده میکنیم بیشتر...مسلما دستگاه کارایی های بیشتری داره برای تماشای ویدیو و موزیک و همینطور برنامه های سوشالی که داره ولی اکثر ما اون کارهارو با گوشی یا تبلت هامون انجام میدیم آخه مثلا ویتا برای گوش کردن به موزیک یه کم زیادی دست و پا گیر و بزرگه موزیک پلیرش هم که زیادی ساده است در نتیجه من همیشه با گوشیم موسیقی گوش میدم روی ویتا کم پیش اومده فیلم کامل ببینم بیشتر کلیپ چون باید اکثر فیلم هارو تبدیل کرد واسش استفاده اصلیش همون گیمینگ هست دیگه...در نتیجه خیلی مشکل باتریش اذیت نمیکنه...بله باتری ویتا حقیقتا باید قوی تر و بهتر باشه ولی الان به نظرم انقدر ها هم بد نیست شما استفاده تون بالاست ازش...

ویتا من کلا 8 گیگ رم داره، الانم با 5-6 بازی پلاس پر شده. کلا اصن جایی نداره که بخوای چیزی توش بریزی. این استفاده سنگینی که میگی یکی از کارای معمولی روزانه منه، حالا چه با گوشی و تبلتم، چه با ویتا. که دوسه بار بیشتر با ویتا اینستا و توییتر نرفتم، کیفیت دوربینش 6-7 لول از مزخرفم پایینتره! الان چند روزیه که سمتش نرفتم، ولی بازم رو حرفم هستم، رو حالت فول شارژ با یه دانلود از پلاس و یکم بازی سریع باتریش میخوابه!
از tune inم خوشم میاد! با ویتا حال میده رادیو گوش کنی، ورژن iosشم مشکل داره.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ویتا من کلا 8 گیگ رم داره، الانم با 5-6 بازی پلاس پر شده. کلا اصن جایی نداره که بخوای چیزی توش بریزی. این استفاده سنگینی که میگی یکی از کارای معمولی روزانه منه، حالا چه با گوشی و تبلتم، چه با ویتا. که دوسه بار بیشتر با ویتا اینستا و توییتر نرفتم، کیفیت دوربینش 6-7 لول از مزخرفم پایینتره! الان چند روزیه که سمتش نرفتم، ولی بازم رو حرفم هستم، رو حالت فول شارژ با یه دانلود از پلاس و یکم بازی سریع باتریش میخوابه!
از tune inم خوشم میاد! با ویتا حال میده رادیو گوش کنی، ورژن iosشم مشکل داره.
ببین یه چیزی، من از وقتی تو این موضوع را مطرح کردی، عملا تایم گرفتم و احساس میکنم باتری ویتای تو مشکل داره. من پریروز باهاش کلی بازی کردم و باتریش را خالیه خالیه کردم. بعدش گذاشتم فول شارژ شدش. بعدش دیشب از حدود ساعت 12:30 داشتم باهاش بازی میکردم (با آخرین روشنایی صفحه، فقط با هدفون بازی میکردم) تا حدودای ساعت 4:15 که بهم error داد low battery. بعد از اون هم قشنگ نیم ساعت داشتم توی استور میچرخیدم و به نت وصل بودم و داشتم توی سایت muramasa wiki چرخ میزدم.
یعنی یه چیزی حدود 4 ساعت و 45 دقیقه!

Me.n.KHOF4SH

کاربر سایت
Jan 23, 2007
19
ببین یه چیزی، من از وقتی تو این موضوع را مطرح کردی، عملا تایم گرفتم و احساس میکنم باتری ویتای تو مشکل داره. من پریروز باهاش کلی بازی کردم و باتریش را خالیه خالیه کردم. بعدش گذاشتم فول شارژ شدش. بعدش دیشب از حدود ساعت 12:30 داشتم باهاش بازی میکردم (با آخرین روشنایی صفحه، فقط با هدفون بازی میکردم) تا حدودای ساعت 4:15 که بهم error داد low battery. بعد از اون هم قشنگ نیم ساعت داشتم توی استور میچرخیدم و به نت وصل بودم و داشتم توی سایت muramasa wiki چرخ میزدم.
یعنی یه چیزی حدود 4 ساعت و 45 دقیقه!

نه راستش من همه چی ویتامو چک کردم، هیچ مشکلاتی نداره! شایدم ویتای شما زیادی قویه! کراتینی چیزی بهش دادی!؟ به هر حال از اینکه سعی کردی ممنون!

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
دو دلیل داشتم برای خریدش :
1. ریموت پلی PS4 که واقعا عالی هست و تا الان در رابطه با دو بازی Killzone و Lego این گزینه رو امتحان کردم و بیشتر از امتحان مخصوصا بازی Lego رو ساعت ها بازی کردم .
2. بازی های خودش اول بخاطر یک بازی Uncharted بود ولی الان دو بازی Resistance و Killzone رو هم براش خریدم و من یکی که مشکلی ندارم و به نظرم خیلی هم سرگرم کننده هست .
تنها مشکلی که باهاش دارم این جریان فقط یک اکانت PSN میتونیم روش قرار بدیم هست . دو اکانت دیگم پلاس دارند ولی اکانت اصلیم پلاس نداره سره همین جریان با اینکه بازی ها مجانی روی پلاس دارم ولی مجبور شدم یک مموری دیگه خریداری کنم و بازی ها رو فیزیکی بخرم .

ریجن 2 میخواستم که رایتل روش کار کنه . الان که برای نوروز اومدم مسافرت میبینم توی رامسر به راحتی رایتل کار میکنه و واقعا خوب هست . به دوستان هم پیشنهاد میکنم ریجن دو بگیرند

دست دو گرفتم با مموری 16 گیگ 700 هزار تومان از همین بازی سنتر حدود 2 ماه قبل تا الان بازی های زیادی رو انجام دادم ( با اکانتی که پلاس داره ) و با اکانت اصلیم هم سه بازی ای که بالا گفتم رو رفتم ..

شارژش کم هست ولی مشکلی با این قضیه ندارم برای من 4 ساعت کافی هست . چون از اون بیشتر ضرر داره پشت سره هم چشممون رو بدوزیم به کنسول ( ولی خوب برای حین مسافرت اصلا خوب نیست و جای تعجب داره این کار سونی .. ولی میشه یه پرتابل شارژ خرید که 2.5 شارژدهی میکنه )

دوستان ویتا بنده هم بیشتر از 4 ساعت شارژ داره و نمیدونم چرا گفتید 3 ساعت.

آخرین ویرایش:
  • Like

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اشتباه کردیم :D جو مارو گرفت
گول تبلیغاتش و خوردیم
این کنسول روز به روز وضعیتش بدتر شد و ما هم نمیخواییم و نخواستیم که قبول کنیم!
Remote Play صرفا یه قابلیت سادس و هیچ ابتکاری درش دیده نمیشه این همه عنوان Indie و Arcade با تمام خوبیشون و مجانی بودشون چیزی نیستن که ویتا بهش نیاز داشته باشه ویتا قدرت زیادی داشت که متاسفانه استفاده خاصی ازش نشد حتی از لحاظ ساپورت اپلیکشن به جایی نرسید
بنده فن سونی هستم و خواهم بود اما اینا حقیقتی بود که در رابطه با این کنسول دستی اتفاق افتاد و بعید میدونم ازین به بعد وضعیتش بهتر بشه
به عبارتی بدتر نشه بهترم نمیشه!

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
اشتباه کردیم :D جو مارو گرفت
گول تبلیغاتش و خوردیم
این کنسول روز به روز وضعیتش بدتر شد و ما هم نمیخواییم و نخواستیم که قبول کنیم!
Remote Play صرفا یه قابلیت سادس و هیچ ابتکاری درش دیده نمیشه این همه عنوان Indie و Arcade با تمام خوبیشون و مجانی بودشون چیزی نیستن که ویتا بهش نیاز داشته باشه ویتا قدرت زیادی داشت که متاسفانه استفاده خاصی ازش نشد حتی از لحاظ ساپورت اپلیکشن به جایی نرسید
بنده فن سونی هستم و خواهم بود اما اینا حقیقتی بود که در رابطه با این کنسول دستی اتفاق افتاد و بعید میدونم ازین به بعد وضعیتش بهتر بشه
به عبارتی بدتر نشه بهترم نمیشه!
اگه GOD OF WAR & RESIDENT EVIL براش بزنه بهتر میشهl-)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر