آیا اجرای بازی PS1 بر روی PS2 امکان پذیر است

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
میخوام بدونم امکان اجرای بازی PS1 بر روی PS2 امکان پذیر هست و برای ذخیره مموری خود PS1 میخواد یا میشه روی PS2 هم ذخیره کرد

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
بازیها رو میاره فقط باید وقتی که بازی رو انداختی ۲ بار کلید پاور رو فشار بدی بجای یه بار تو حالت معمول{۳ بار کلیک هم میبره تو حالت پخش دی وی دی}البته این کار برای کنسولهایی هستش که با چیپ کپی خور شدن وگرنه کنسول ارجینال که بازی ارجینال میخواد و بدون مشکل پخش میکنه.
برای سیو ps1 هم باید مموری خودش رو داشته باشی و از مموری ps2 پشتیبانی نمیشه.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
بازیها رو میاره فقط باید وقتی که بازی رو انداختی ۲ بار کلید پاور رو فشار بدی بجای یه بار تو حالت معمول{۳ بار کلیک هم میبره تو حالت پخش دی وی دی}البته این کار برای کنسولهایی هستش که با چیپ کپی خور شدن وگرنه کنسول ارجینال که بازی ارجینال میخواد و بدون مشکل پخش میکنه.
برای سیو ps1 هم باید مموری خودش رو داشته باشی و از مموری ps2 پشتیبانی نمیشه.

خیلی ممنون از راهنمایی شما
فقط در مورد قسمت آخر مطمئن هستید چون من در چند جا خوندم پشتیبانی از مموری PS2 میکنه

kalantarahura

عضو جدید
Nov 16, 2010
3
سلام. اقا من بازی PS1 رو روی PS2 اجرا میکنم ولی تصویر حدود 10 سانت بالا تره و زیرش یه حاشیه 10 سانتیه مشکیه.فکر کنم واسه PAL و NTSC بودنه. هر نوع بازی هم اجرا کردم همینطوره.کمکم کنین.ممنون

frank_mason

کاربر سایت
Jul 11, 2014
11
سلام
اگه میشه روش رایت بازی های ps1 رو بذارید.
یعنی اگه با سرعت 2x با نرو ایمیج رو روی یه دی وی دی نصب کنی اجرا میشه راحت تو کنسول؟

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
من ps2 fat دارم پخش میکنه.از اسلیماش خبری ندارم.برای سیو هم باید مموری ps1 بزنی.روش پخش کردنش هم اینجوریه که بعد از اینکه سی دی رو داخل دستگاه گذاشتی دکمه پاور رو فشار میدی و نگه میداری تا چراغ سبزش بشه قرمز و کنسول بره روی خاموشی.بعدش دوباره دکمه پاور رو بمدت 3ثانیه نگه میداری و رها میکنی تا برات پخش کنه.البته اگه نظر منو بخوای باهاش اصلا بازیهای ps1 و فیلم dvd پخش نکن چون لنز دستگاه به فنا میره.از روی تجربه شخصی میگم.

- - -ویرایش - - -

در ضمن در پاسخ به سوال دوستمون که میگه هنگام پخش بازی 1 روی 2 تصویر پایینش 10سانت مشکی هسته موردی نیست و طبیعی است فقط تصویر از نظر ارتفاع کوچکتر وکوتاهتر نشون داده میشه

Farhadalaee

کاربر سایت
Aug 11, 2017
5
بهتره که کنسول تا رو با fmcb کپی خور نرم‌افزاری کنید و با نرم افزار popstar( اگه اشتباه نکنم) بازی ps1 اجرا کنید
درباره نحوه استفاده توضیح میدید و اینکه اسم کامل نرم افزار ها رو بگید تا دانلودشون کنم

.S.N.A.P

کاربر سایت
Feb 17, 2019
1
درباره نحوه استفاده توضیح میدید و اینکه اسم کامل نرم افزار ها رو بگید تا دانلودشون کنم
من هم همین مشکل رو دارم ولی وقتی از شبیه ساز میکرو یا nes استفاده میکنم این مشکل به وجود نمیاد (imbnes)
لطفا کسی راهنمایی کنه:crying:.

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
با ترتیب زیر عمل کن:
اول دستگاه رو بدون دیسک روشن کن. صبر کن تا دستگاه بالا بیاد. سپس دیسک رو تو دستگاه بزار و 2 بار پشت سر هم ریست کن. اینبار دیسک اجرا میشه و آرم پلی استیشن ظاهر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر