برنامه های PLAYSTATION MOBILE

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام بچه ها. گفتم یه تاپیک بزنم تا کسایی که برنامه ای یا همون App هایی رو که از قسمت Playstatin Mobile توی PSN خریدن،نظرشونو راجع به اون اپلیکیشن بدن تا بقیه دوستان هم بتونن یه اطلاعاتی کسب کنن برای خرید برنامه ها.

ممنون:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام بچه ها. گفتم یه تاپیک بزنم تا کسایی که برنامه ای یا همون App هایی رو که از قسمت Playstatin Mobile توی PSN خریدن،نظرشونو راجع به اون اپلیکیشن بدن تا بقیه دوستان هم بتونن یه اطلاعاتی کسب کنن برای خرید برنامه ها.

ممنون:d
این دقیقا چیه و چطور باید بگیریمش؟!:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
این دقیقا چیه و چطور باید بگیریمش؟!:d

[FONT=&quot] :dزکی. بابا وقتی با ویتا میری توی استور بالای صفحه دو تا گزینس. یکی نوشته Game که همون قسمت اصلی Playstation Store هست که بازی و دمو و add-on میخری. گزینه ی دوم نوشته PLAYSTATION MOBILE که وقتی واردش میشی دو قسمت داره. یکی بازیای PSM و اون یکی برنامه های کاربردی هست که هر کسی برنامه نویسی بلد باشه میتونه براش برنامه درست کنه. البته الان باید برای این کار پول بدی که بتونی براش برنامه نویسی کنی.
خلاصه از بحث دور نشم.توی این Playstation Mobile قسمت game و app داره. حالا میخوایم این جا هر کسی هر برنامه ای که میخره بیاد این جا یه نظری راجع بهش بده که اگه کس دیگه ای خواست بخره اون رو بتونه یه تصمیم بهتر بگیره برای خرید . :)[/FONT]​

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آخه محسن مگه میشه بازی های موبایل یا app را با ویتا اجرا کرد؟ من فکر کنم نمیشه ها :-/

میشا اینا بازیاش و appهاش مخصوصا. البته app هاش که فکر کنم فقط روی ویتا باشه باز نمیدونم. ولی بازیاش که البته خیلی هم ساده هستند روی ویتا با گوشی های Xperia و چند تا مدل از HTC و یکی دو تا گوشی و تبلتای سونی اجرا میشه. البته بازم نه همه ی مدلا. الن یه لینک بهت میدم. البته من خودمم راجع به app ها هنوز شک دارم،فکر میکنم فقط برای ویتا هستند.

- - -ویرایش - - -

http://www.playstation.com/psm/certified.html
اینم لیست گوشی ها و تبلتایی که PSM رو ساپورت میکنن. البته این ها قابلیت اجرای بازیای PS1 هم دارن که از همون استور میشه خرید. :)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نه اتفاقا من امروز داشتم امتحان میکردم. ببین appو بازی هاش را فقط نوشته با موبایل compatibale هستن. اکثر app هاش هم برا خود ویتا تو بخش app هستش!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نه اتفاقا من امروز داشتم امتحان میکردم. ببین appو بازی هاش را فقط نوشته با موبایل compatibale هستن. اکثر app هاش هم برا خود ویتا تو بخش app هستش!

چیو امتحان میکردی؟ :-/ نه بابا بازیای PS1 رو میشه رو گوشی و هم تبلت اجرا کرد.هر وسیله ای که تو اون لینکه ساپورت میشه. درباره ی app هم نمیدونم منظورت همون you- tube و فیس دوغ و توییتر و ... هست؟ اونا رو نمیگما. app هایی که تو بخش Playstation Mobile هست رو میگم. مثل همون Sola Chatroom یا Sola Calendar یا Sola Weather که اولیشو بهت توضیح داده بودم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
همچین برنامه درست و حسابی نداره و من خیلی وقت پیش یه برنامه ماشین حساب به اسم Se Calculator خریدم و بخاطر لمسی بودن ویتا کار باهاش خیلی راحته.(البته دقیقا یادم نیست تو بخش موبایل خریدم یا جای دیگه چون الان به sen دسترسی ندارم بخاطر هک tn)

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
همچین برنامه درست و حسابی نداره و من خیلی وقت پیش یه برنامه ماشین حساب به اسم Se Calculator خریدم و بخاطر لمسی بودن ویتا کار باهاش خیلی راحته.(البته دقیقا یادم نیست تو بخش موبایل خریدم یا جای دیگه چون الان به sen دسترسی ندارنم بخاطر هک tn)

ممنون. آره از همون بخش PSM خریدی. آره یه چند تا برنامه ی ماشین حساب داره. چیز خوبیه. من خودم یه ماشین حساب با یه اسم دیگه رو دوستم خرید از هیچ چی بهتره. ولی محیطاشونم خیلی سادس. یه خورده کلا به برنامه ها زرق و برق بیشتری بدن خیلی بهتره.
این تاپیکم زدیم که برنامه های درست حسابی رو معرفی کنیم. البته امیدوارم در آینده برنامه ها بهتر و بهتر بشن.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من یه ماشین حساب مهندسی و رهیاب ناوبری ماهواره ای و دیکشنری خریدم
صرفا جهت اطلاع
خب نظرتونم راجع به برنامه بگید دیگه. قرار نیست فقط بگیم که خریدیم. بگید خوبه یا نه.و چرا؟ دقیقا اسم برنامه ها هم بگید چون مثلا 3 4 مدل ماشین حساب هست. یا مثلا راجع به دیکشنری که چه زبان هایی رو داره. ممنون;)

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
قیمت شون رو ندارم دورو ور 3 دلار جمعا اب خورد
دیکشنریش اول از همه مذخرف بود زبون فارسی ساپرت میکرد البته مربع بجاش تحویل میداد:-&
ماشین حساب مهندسیش خوب بود کلا سه مدل داره که یکیش ساده است یکیش مهندسیه سومیش مخصوص علوم فوق تخصصی ابر محاسبات ریاضیه که با قیمت 2 دلار اصلا پیشنهاد نمیشه من مهندسیشو گرفتم الان راضیم :-b
سومیش هم سامانه ناوبری ماهوارهای به قول معروف GPS افلاین که خیلـــــــــــــــی باحال البته برای کسانی که مدل 3g دارند کل نقشه ی دنیارو تا حجم 2گیگ دخیره میکنه وبصورت کاملا افلاین موقعیت شمارو وسط بیابون بدون حتی سیمکارت وانتن واین چیزا نشون مید من که به خاطرش کف کردم :x
در کل اگر گوشی هوشمند 1 میلیون تومنی ندارید 3 دلار خرج این app ها بکنید ولذتش رو ببرید
اسکرین شات هم که توخود استور هست اگر خیلی اورژانسیه اطلاع بدید یه چند عدد شات براتون بگیرم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر