تشکیل تیم و مسابقات Killzone !!!

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
من مشکلی ندارم
...
فقط دوستان هم تیمی ( :d ) خواهشا مراقب این آرمین باشید
سعی کنید نزدیکش نشید چون نارنجک میندازه :d
بعد اینکه سعی کنید با هم حرکت کنیم b-) ( اینو فراموش نکنید با هم ) اگر وقتی سوختیم و از یک جای دور اومدیم سعی کنید بیایم پیش هم
...
بعد یک سوال دیگه
کدوم مپ رو بازی میکنیم ؟:d
من مپ inlet رو پیشنهاد میکنم
چون برای مسابقه بهتره و اگر کسی میخواد با snipe ( پارسا :d ) بازی کنه مشکلی نداشته باشه
بعد اینکه هم تیمی های محترم این نکته رو هم داشته باشید عارف تو مرحله ی inlet میره اون بالا ( :d ) بعد با rpg میزنه :d
استفاده از vanguard هم آزاده :d
هم تیمی های عزیز ( ;;) ) vanguard هاتون رو vulture انتخاب کنید :d

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
من مشکلی ندارم
...
فقط دوستان هم تیمی ( :d ) خواهشا مراقب این آرمین باشید
سعی کنید نزدیکش نشید چون نارنجک میندازه :d
بعد اینکه سعی کنید با هم حرکت کنیم b-) ( اینو فراموش نکنید با هم ) اگر وقتی سوختیم و از یک جای دور اومدیم سعی کنید بیایم پیش هم
...
بعد یک سوال دیگه
کدوم مپ رو بازی میکنیم ؟:d
من مپ inlet رو پیشنهاد میکنم
چون برای مسابقه بهتره و اگر کسی میخواد با snipe ( پارسا :d ) بازی کنه مشکلی نداشته باشه
بعد اینکه هم تیمی های محترم این نکته رو هم داشته باشید عارف تو مرحله ی inlet میره اون بالا ( :d ) بعد با rpg میزنه :d
استفاده از vanguard هم آزاده :d
هم تیمی های عزیز ( ;;) ) vanguard هاتون رو vulture انتخاب کنید :d
دوستان هم تیمی و کلیه ی تیم ها بجز آخری:)) با تیم میلاد بازی کردین 2نفرتون قایم شه ولچر هاشو بزنین اون یه نفر هم یه تنه بزنه به دل دشمن .....
واسه ارمینم اون ماس ماسکی که گوشاتونو سوراخ میکنه زارت کنین حله:))

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یه توضیح بدم :

تیم ها برنامه مسابقات اوکی شده و امروز عصر پست اول قرار می گیره

هر تیمی که بازی داره دو بار بازی می کنن : یه مپ به انتخاب تیم اول و یک مپ به عنوان مپ تیم دوم .... اگر مساوی شده مپ zenit رو بازی می کنن ... (چون کسی زنیت رو انتخاب نمی کنه انتخاب کردم :)) )

درباره ونگارد یا همون کیل استریک بگم ... خیلی بازی بی مزه میشه ها گفته باشم ، تیم طرف هی وولچر میزنه این ورم همین طور کلا با cheat هیچ فرقی نداره و اصلا حال نمی ده! اگر موافق باشین ونگارد اصلا نزنیم

که بیشتر حال بده بازی!

بازی هم از الان بگم ساعت 8 شب پنج شنبه برگزار میشه همه توی پارتی باشید با هم تیمی هاتون و دوستان خودتون رو هم ادد کنید که مشکلی پیش نیاد ...

- - -ویرایش - - -

تیم ها :

تیم A :

Dr__Septimo + Amir130 +oldSnake3ateR

تیم B :

parsa30 + Hitman_7575 + SOHEILKITTYZ

تیم C :

dr--games + Hoseinvita + dokmi

تیم D :

milad_uncharted + Cell_Ghost + Mohiwoods

اوکی شد ؟

اینم تیم ها :

تیم A vs D

تیم B vs C

....

برنامه بازی هم ساعت 8 پنجشنبه به همون صورت که:

هر تیم مپ خودش ، اگر مساوی (1-1) شد مپ زنیت رو بازی می کنن ...

ونگارد آزاد نیست بازی بی مزه میشه شدید! (موافقید؟)

و نظر خودتونم بگید تا به جمع بندی پایانی برسیم ...

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
همه تیم ها یک دست هستن اگر دقت کنید ... تیم ما خیلی شناختست :))) تک تک افراد رو مقایسه کنید اگر تیمی متعادل نبود بیاین من psn id خودم رو از تو سرور سونی پاک می کنم پس دیگه سر این چیزا حرفی نباشه :d مخصوصا تو یه نفرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر :d

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
بابا حسین ویتا که از الان همرو تو کامنتا ....... بعدشم من زیر بار بازی اول با میلاد نمیرم هرکاریم کنی باش بازی نمیکنم ..... (میدونی که خیلی لجبازم حرفم حرف خودمه پس زیاد تلاش نکن:)) )

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
شرمنده اخلاقه وورزشیت کریس جان ... مشکلت چیه اول اخر با تیم برتر باید بازی کنید و تازه تک تک افراد رو هم مقایسه کنی تیم شما یه ذره یه ذره قوی ترم هست ووو عـــــــــــــصن می خوای برین فینال الان ؟ یه ضرب ؟

بعدشم نظر بقیه دوستان رو ببینیم ... من دارم میرم بیرون با تموم بچه ها اوکی کنید اگرم دوست دارین یه قرعه کشی انجام بده یکیتون یکی که همه بهش اعتماد دارن که دیگه هم حرفی توش نباشه :D

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
دوستان من الآن اهواز نيستم يک شهر ديگه هستم و اينجا از ساعت 6 به بعد سرعت خيلي کم ميشه با اينکه اينترنت 1mg هم هست. اگه شد يه ساعت ديگه مثلا صبح مسابقه بديم اگر نه که ديگه مجبوري يه جوري بايد کنار بيام با اين سرعت افتظاح

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان من الآن اهواز نيستم يک شهر ديگه هستم و اينجا از ساعت 6 به بعد سرعت خيلي کم ميشه با اينکه اينترنت 1mg هم هست. اگه شد يه ساعت ديگه مثلا صبح مسابقه بديم اگر نه که ديگه مجبوري يه جوري بايد کنار بيام با اين سرعت افتظاح

کاملا موافقم صبح سرعت نت خیلی بهتره پینگ هم پایین تره اگه دوستان مشکلی ندارن زمان مسابقه رو به صبح موکول کنید...شب باشه هم کیک میشیم هی هم به سختی کانکت میشیم...

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
من صبح بلند نمیشم :d
هر روز صبح ساعت 6 بلند میشم میرم مدرسه بعد این یک روز رو از دست بدم؟:d
بعد از ظهر هم سرعت خوبه
...
یک سوال
الان ما باید کدوم map رو بازی کنیم؟
من نفهمیدم:d
...
راستی من اگه نتونستم بیام چی میشه
چون میدونید که نتم خرابه
بعد یک چیزی :d
شما دارید تمرین میکنید ولی من هیچی :|

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یک مپ تیم خودتون ، با انتخاب تیم خودتون و یک مپ تیم حریف با انتخاب دلخواه تیم حریف... حالت رفت برگشتی داره!

اگر مساوی شد مپ سوم و تعیین کننده زنیت ...

کیل استریک افلاین اوکی ؟ بازی هم ساعت 6 خوبه بچه ها ؟ کسی مشکلی نداره ؟

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
یک مپ تیم خودتون ، با انتخاب تیم خودتون و یک مپ تیم حریف با انتخاب دلخواه تیم حریف... حالت رفت برگشتی داره!

اگر مساوی شد مپ سوم و تعیین کننده زنیت ...

کیل استریک افلاین اوکی ؟ بازی هم ساعت 6 خوبه بچه ها ؟ کسی مشکلی نداره ؟

من با نتم مشکل دارم:d

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
وصل نمیشی به psn?

وصل میشه
اما تو party نمیره
killzone هم به سرورش وصل میشه اما وقتی میخوام آنلاین بازی کنم error اینترنت میده :|
حالا شب داداشم اومد میگم یک دور مودم رو ریست کنه اگه درست شد که شد
اگر هم نشد که نمیتونم بیام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر