Resident Evil 4 Ultimate HD Edition | PC

امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است امسال بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه 2014 برای PC منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better

RE4PC-6-200x111.jpg

RE4PC-1-200x111.jpg

RE4PC-11-200x111.jpg

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
میگن خیلی باگ داره:

زیرنویس غیر فعال ـه
Laser sight نداره
Leon سیاه نشون داده میشه bayimg - image: photo.JPG - free uncensored image hosting
تکستچرها غیب میشن، لرزش غیر عادی و...

کسی این مشکلات ـو داشته؟

زیر نویس که کلاً نداره (فقط برای مکالمات رادیویی هست)
غیر از Texture glitch در بعضی قسمت ها مشکل خاصی ندیدم.
درمورد کنترلش هم که چیزی نگم بهتره :|

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
یعنی فقط منم بیخودی مشکل افت فریم دارم؟ (گاهی اوقات که Ganado ها زیاد میشن یا انفجار میشه یا وقتی تعداد زیادی دشمن یهو صدمه میبینن (شاتگان یا نارنجک) )
صدا و تصویر کات سین ها هم اصلا هماهنگ نیست. گاهی اوقات هم دکمه های QTE ها نشون داده نمیشن (این اتفاق فقط برای ماوس و کیبورد می افته. دکمه های گیم پد درست نمایش داده میشن.)

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
منم مشکل افت فریم از همون اول بازی دارم و صدا وتصویر هم هماهنگ نیست وقتی میزارمش رو 720p درست میشه در صورتی که من همه بازیای روز رو رو 1080 با تنظیمات بالا اجرا میکنم نمیدونم مشکل از چیه؟اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
یعنی فقط منم بیخودی مشکل افت فریم دارم؟ (گاهی اوقات که Ganado ها زیاد میشن یا انفجار میشه یا وقتی تعداد زیادی دشمن یهو صدمه میبینن (شاتگان یا نارنجک) )
صدا و تصویر کات سین ها هم اصلا هماهنگ نیست. گاهی اوقات هم دکمه های QTE ها نشون داده نمیشن (این اتفاق فقط برای ماوس و کیبورد می افته. دکمه های گیم پد درست نمایش داده میشن.)
آره خیلی ها با موس و کیبرد مشکل داشتن ولی با کنترلر نه
پیشنهاد من اینه که با کنترلر بازی کنی

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
ما هم بازیرو تموم کردیم:).
بعضی عناوین هستن که مثل قالی کرمان میمونن:d، هر چی از عمرشون بگذره بیشتر آدم ارزششون رو میفهمه و زیبایی هاشون بروز میکنه، این بازی دقیقا مصداقه این مثل هست. کاری به کنترلش ندارم که همون پورت افتضاحی هستش که سال 2005 یوبی سافت برای PC عرضه کرد، ولی بازی یه عنوانی هست که برای تمام دوران ها ساخته شده، خداییش مکانیزم گیم پلیش و نوع کارگردانیش همین الان از نظر زمانی عقب که نیوفتاده هیچ، جلو هم هست، حتی گرافیکش هم اصلا و ابدا آزار دهنده نیست، به قول یکی از دوستان سال های 2004 و 2005 رو میشه به نوعی Golden Age تاریخ بازی های ویدئویی دونست، عناوین اون دوره اصلا رنگ کهنگی نمیگیرن. اگه بخوام بهش نمره بدم 10/10 میدم، واقعا یکی از بهترین و بزرگترین بازی های تاریخه این شماره ی 4 Resident evil . از بابت عناصر و اتمسفر وحشت و Horror هم با اینکه از نسخه های کلاسیک من فقط Re3 رو بازی کردم ولی این به نظرم از اون خیلی مخوف تر بود جوش، با بعدیاش هم که اصلا مقایسه نشه بهتره، حالا نسخه های 1و 2 رو نمیدونم. در کل بی شک جزو بهترین عناوین تاریخ بازی های ویدئویی هستش.
یه جورایی این بازی برام پیش درآمد بود و خودمو آماده کردم برای عنوان بعدی استاد یعنی The evil within :d، امیدوارم روح تازه ای رو که با شماره ی 4 به سری رزدینت اویل داد حالا کلا با این عنوان جدید به سبک SH بده مجددا.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
فوق العاده پورت مزخرفی هست. دقیقا همون پورت مزخرفی هست که سال 2006 عرضه شد+پچها با مشکلات اضافه. افکت Motion Blur فقط یک حالت غیر واقعی به بازی داده و مواقعی که نور هم زیاد باشه تقریبا تمام تصویر به رنگ زرد در میاد. فاقد افکت های نور بودن هم دوباره مثل نسخه اصلی (که توی نسخه اصلی با یک وصله حل شد) پابرجاست. کنترل بازی هم هنوز مشکل داره. از همه مضحک تر اینکه هنوز هم برای ریلود کردن باید نشونه بگیری در غیر اینصورت ریلود انجام نمیشه. گاهی اوقات هم سینماتک ها با صدا ها مچ نیستن و مشکلات دیگه.

عکس های پایین مقایسه کوچیک نسخه HD بازی با نسخه اصلی ماد شده هست. که کاملا هم مشخص هست.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
فوق العاده پورت مزخرفی هست. دقیقا همون پورت مزخرفی هست که سال 2006 عرضه شد+پچها با مشکلات اضافه. افکت Motion Blur فقط یک حالت غیر واقعی به بازی داده و مواقعی که نور هم زیاد باشه تقریبا تمام تصویر به رنگ زرد در میاد. فاقد افکت های نور بودن هم دوباره مثل نسخه اصلی (که توی نسخه اصلی با یک وصله حل شد) پابرجاست. کنترل بازی هم هنوز مشکل داره. از همه مضحک تر اینکه هنوز هم برای ریلود کردن باید نشونه بگیری در غیر اینصورت ریلود انجام نمیشه. گاهی اوقات هم سینماتک ها با صدا ها مچ نیستن و مشکلات دیگه.

عکس های پایین مقایسه کوچیک نسخه HD بازی با نسخه اصلی ماد شده هست. که کاملا هم مشخص هست.

در کل تنها مزیتی که داره همون ساپورت ماوس هست.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من نمیدونم جدا این نسخه 4 یعنی اینقد جذاب بود؟؟؟ که هنوز ول کن نیستن؟
با اینکه همین شماره رو 10 باری بازی کردم اما اصلا وسوسه نشدم hd رو بازی کنم حالام که معلوم شد آش دهن سوزی هم نبوده

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
من نمیدونم جدا این نسخه 4 یعنی اینقد جذاب بود؟؟؟ که هنوز ول کن نیستن؟
با اینکه همین شماره رو 10 باری بازی کردم اما اصلا وسوسه نشدم hd رو بازی کنم حالام که معلوم شد آش دهن سوزی هم نبوده

بله واقعا جذاب هست. به قول دوستمون جز بازی هایی هست که هیچوقت کهنه نمیشه. کنترل بازی در مقایسه با بازی های روز بسیار کند هست، نسخه ی HD هم پر باگ هست ولی باز هم برای بنده و تمام کسایی که سالها پیش بازی رو تجربه کردن نوستالژیک و زیبا هست. ضمن اینکه، نسخه GameCube و PS2 بازی تو سایت گیمرنکینگز، به ترتیب 13اومین و 14اومین بازی برتر تاریخ هست مسلما هم برای کسایی که به صورت اوریجینال تهیه کردن هم مزایای اضافه خاص خودش رو داره (TBC, Steam Achievement). دوستانی هم که تا حالا بازی رو تجربه نکردن، الان بهترین فرصت هست و مطمئن باشن که از یکبار تجربه بازی، پشیمون نمیشن.

- - -ویرایش - - -

این که الان ماد شدش بهتره که:d

البته نسخه ماد شده حجمش به مراتب بیشتر بود. حدود 16 گیگ

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان مثنکه یک update برا بازی تو steam اومده که مشکلات موس حل میکنه و بهترش میکنه و همینطور باگا حل میکنه کسی میتونه دانلود کنه به ما هم لینک بده

- - -ویرایش - - -

update 1.1 beta

http://www.firedrive.com/file/56CA9D22BBB54F2F

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
Resident.Evil.4.Ultimate.HD.Edition.(2014).v1.0.1.Update-3DM

PicoFile - MediaFire

سیو ریلودد قابل تبدیل به سیو 3DM نیست.
Code:
Change log

Changes:
Removed mouse acceleration from Keyboard & Mouse controller setup screen. ¡°AIM MODE¡± option is now present instead, and mouse sensitivity settings have been re-tuned to accommodate new setting.
Users can now choose between two mouse control schemes: "CLASSIC" and "MODERN." MODERN setting makes the aiming utilizing native mouse functionality while "Classic" setting retains previous calibration from the original game.
"GAME RESET" in "RETRY OR RELOAD" has been relabeled to "RETURN TO MAIN MENU"
Relabeled ¡°POST PROCESS¡± in graphics option to ¡®COLOR ******¡¯
Master volume level increased.

Bug fixes:
Fixed ready-knife delay when using mouse and keyboard.
Calibrated animation speed at which pottery, lamps, boxes, barrels etc. fall apart when frame rate is set to 60fps. Set pieces getting destroyed during cutscenes such as the castle gate and gazebo have also been recalibrated.
Fixed an issue with the character performing quick turns when pressing aim while turning.
Reduced possible audio desynchronization during cutscenes.
Fixed texture on Ada's Blacktail (Bottle cap)
Fixed flickering or prolonged black screen during active gameplay on the Water level in Mercenaries Mode.
Fixed problem with Krauser's bow in Mercenaries Mode Castle level.
Fixed problem with enemies not spawning (Garrador, Leader Cultist etc.) in Mercenaries Mode Castle Level.
Fixed the speed at which hens lay eggs when frame rate is set to 60fps.
Removed green flashing screen that appeared after pre-rendered cutscenes.
Fixed Leon¡¯s distorted voice when roundhouse-kicking Verdugo while he¡¯s frozen.
Fixed flickering in the first custscene of chapter 5-1.
Mine cart QTE difficulty reduced for PRO level difficulty.
Restored the blue light bloom effect from the merchant¡¯s torch.

Known Issues:
Leon¡¯s handgun texture turns black shortly after the cabin cutscene.
Texture from one of the wooden barrels near the jet ski ride is missing (turns into a black texture)

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
Resident.Evil.4.Ultimate.HD.Edition.(2014).v1.0.1.Update-3DM

PicoFile - MediaFire
Code:
Change log

Changes:
Removed mouse acceleration from Keyboard & Mouse controller setup screen. ¡°AIM MODE¡± option is now present instead, and mouse sensitivity settings have been re-tuned to accommodate new setting.
Users can now choose between two mouse control schemes: "CLASSIC" and "MODERN." MODERN setting makes the aiming utilizing native mouse functionality while "Classic" setting retains previous calibration from the original game.
"GAME RESET" in "RETRY OR RELOAD" has been relabeled to "RETURN TO MAIN MENU"
Relabeled ¡°POST PROCESS¡± in graphics option to ¡®COLOR ******¡¯
Master volume level increased.

Bug fixes:
Fixed ready-knife delay when using mouse and keyboard.
Calibrated animation speed at which pottery, lamps, boxes, barrels etc. fall apart when frame rate is set to 60fps. Set pieces getting destroyed during cutscenes such as the castle gate and gazebo have also been recalibrated.
Fixed an issue with the character performing quick turns when pressing aim while turning.
Reduced possible audio desynchronization during cutscenes.
Fixed texture on Ada's Blacktail (Bottle cap)
Fixed flickering or prolonged black screen during active gameplay on the Water level in Mercenaries Mode.
Fixed problem with Krauser's bow in Mercenaries Mode Castle level.
Fixed problem with enemies not spawning (Garrador, Leader Cultist etc.) in Mercenaries Mode Castle Level.
Fixed the speed at which hens lay eggs when frame rate is set to 60fps.
Removed green flashing screen that appeared after pre-rendered cutscenes.
Fixed Leon¡¯s distorted voice when roundhouse-kicking Verdugo while he¡¯s frozen.
Fixed flickering in the first custscene of chapter 5-1.
Mine cart QTE difficulty reduced for PRO level difficulty.
Restored the blue light bloom effect from the merchant¡¯s torch.

Known Issues:
Leon¡¯s handgun texture turns black shortly after the cabin cutscene.
Texture from one of the wooden barrels near the jet ski ride is missing (turns into a black texture)

مرسی عزیزم ولی من با ا÷دیت هم هیچ تغییری در کنترل موس ندیدم چه در حالت مدرن چه در حالت کلاسیک یک شکل بود کنترل هیچ فرقی نکردش نمیدونم چرا و اینکه بازی نمیدونم چرا کند شده این نسخه رو حالت ORIGINALS کند ولی رو حالت HD کرش میکنه میدونی مشکلش چیه
RAM 4 GIG
NVIDIA GT 620
CPU 2.8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر