Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)
علی جان کار خیلی خوبی کردی! فقط اگه میشه آموزششم بذار، بچه ها جم شن! به شخصه اعتراف میکنم منم تو این سیستم zlo هستم! :)

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
منم به محض اینکه سیستم جدید بگیرم بهتون میپیوندم!!(البته اگه تا اون موقع همه چی ردیف باشه!) چون این سیستمم کلن کفه!!!:D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان الکی اسم گروهی که این حرکت رو زدن خراب نکنید هک چیه ؟ :d اینا از فایل های خود بازی دارن به یه روش دیگه استفاده میکنن . نه سرور هک شده نه بازی فقط سرور های EA رو از روش شبیه سازی کردن خودشون راه اندازی کردن و دارن رایگان میدن مردم حال کنن . البته دلیل اصلیش اینه که تو هر Region و نقطه ای میشه سرور زد و کلی MOD و .... ! :d من که نمیتونم صبر کنم واسه پینگ زیر 50 ;;)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
مگه گروه روسی چشه؟!!!!!

خود فایل هایی که باید دانلود کنیم به جز خود بازی حجمش چقدره؟؟؟

حجم خود بازی هم که 26 گیگه!
45662505875507778790.png

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
علی جان کار خیلی خوبی کردی! فقط اگه میشه آموزششم بذار، بچه ها جم شن! به شخصه اعتراف میکنم منم تو این سیستم zlo هستم! :)

کوروش جان آموزش خاصی نداره اگر بخوام بذارم باید همون متن رو کپی کنم اینجا که فرقی نمی کنه . اگر کسی تو مراحل انجام کار به مشکل خورد می تونه سوال کنه راهنماییش کنیم .

----

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
آموزش آنلاین بازی Battlefield 3 نسخه هک شده !!!!

ویژگی ها :

این بازی کاملا بصورت رایگان است
تمام DLC ها را نیز دارد .. ( نسخه Premium است )
بدون لگ و باگ ..

آموزش :

1.ایبدا باید فایل های اصلی خود بازی Battlefield 3 رو داشته باشید . ( همونی که با Origin دانلود کردید. ) اگه هم ندارید از دوستان و یا کسی دیگه بگرید ..

2.حال از آن فایل های اصلی بازی بک آپ بگیرید..
3.حالا فایل BF3_Client Hack.rar دانلود کرده و آن هارا در درون بک آپ بازی بریزید.

4.خوب حالا برید توی این سایت عضو شوید : Портал - Zlofenix Games (زبان این سایت روسی است برای تغییر آن به پاییت صفحه سمت چپ مراجعه کنید و گزینه Russian رو به USA english تبدیل کنید . )

5.خوب کار تمام است . حالا به پوشه بازی بروید و فایل LauncherClient.exe را اجرا کنید . در قسمت mail ایمیل خود ( ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کردید ) را بنویسید . در قسمت Password نیز همان پسوردی که در سایت قرار دادید را بنویسید .

6. سپس Connect To Master را بزنید و صبر کنید تا سرور ها نمایش داده شوند . سپس یکی از آن ها را انتخاب کرده و روی گزینه Run client کلیک کنید .
تذکر 1 : در حال حاضر این هک آزمایشی است .

تذکر 2 : گزینه Ping در حال حاضر کار میکند باید فایل LaucherClient.exe را با Run As Administrator اجرا کنید.

تذکر 3 : اگر با ارور Can't Connect To Master مواجه شدید باید صبر کنید تا سرور درست شود و دوباره به آن متصل شوید.

- - -ویرایش - - -

http://shop.codfans.ir/index.php?route=product/product&product_id=66
این نسخه عالیه واسه خرید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر