شاهکاری از نسل هشتم (مقاله)

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
ببینید ما هم همینو میگیم که درصد بسیاری از بازیها تا 80% زیر گروه 15 سال است حالا اصلا 70 درصد

برای مرفح بودن هست که این کنسول را برای بچه ها اعم از خردسالان و کودکان تولید نمودند
عین 4 سال پیش خودم حرف میزنی...عادیه بعد از یه مدت درست میشه!
من خودم بره re revelations خریدم ولی بعد چون دی اسم پوکید نگهش داشتم دی اس میزدم باهاش الانم که روش همه نوع بازی میکنم....
بزار روشن تر بگم .....بعضی بازی هستن مثل lbp و ریمن که مخاطبشون بچه هان ولی دلیلی نداره فقط بچه ها بازی کنن!
مثلا ریمن!خداییش خیلی بهم حال داد!ولی حالا من با اون کاری ندارم!من میگم دیگه خیلی مسخرست بگی 70 درصد بازیاش بچه گونست!
شاید گرافیک کارتونی داشته باشه ولی بچه گونه نیست!یه بازی هایی مثل dishonored هست که تا بازی نکنی نمیفهمی چه شاهکارین!

• Like
Reactions: playstation1

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
عین 4 سال پیش خودم حرف میزنی...عادیه بعد از یه مدت درست میشه!
من خودم بره re revelations خریدم ولی بعد چون دی اسم پوکید نگهش داشتم دی اس میزدم باهاش الانم که روش همه نوع بازی میکنم....
بزار روشن تر بگم .....بعضی بازی هستن مثل lbp و ریمن که مخاطبشون بچه هان ولی دلیلی نداره فقط بچه ها بازی کنن!
مثلا ریمن!خداییش خیلی بهم حال داد!ولی حالا من با اون کاری ندارم!من میگم دیگه خیلی مسخرست بگی 70 درصد بازیاش بچه گونست!
شاید گرافیک کارتونی داشته باشه ولی بچه گونه نیست!یه بازی هایی مثل dishonored هست که تا بازی نکنی نمیفهمی چه شاهکارین!

dishonored که شاهکاره و قرار قسمت دومش هم بیاد البته فعلا شایعه است

ضمنا اگر از طرفداران dishonored هستی باید از bioshock هم خوشت بیاد که اتفاقا داره برای ویتا میاد

برای بار 100000 من به 3DS احترام میگذارم و اصلا ازش بدی نمیگم ولی میگم بیشتر برای قشر کودکان هست و درصد بسیاری از بازیهاش برای کودکان هست و فاقد FPS و بازیهای مولتی و انلاین هست...

درست؟ چرا الکی دفاع می کنید فقط حس fanboy و اینکه خانواده برایتان خریدند دلیل نمیشه که شاهکار باشه؟؟؟؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
:dبسه چه قدر کش میدید بحث ر آقا من اشتباه کردم گفتم بچه گونه اولش (بعدش هم گفتم که من حال نمیکنم ) بیخیال :d(صلوات ختم کن:d)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آقا من که بیست سالمه و لذت میبرم از بعضی از این بازیهایی که به قول بعضی ها بچه گانه و یا ... هست !

مگه قائدتا هدف از بازی کردن چی هست ؟

مگه سرگرمی نیست ؟

البته مطلب یاد بگیریم هم بهتره مثلا به نظرم

بازی خوب بازی هست به نظرم که گیم پلی خوب داشته باشه و محتواش هم خوب باشه به نظرم (بقیه چیزا دیگه فرعی هست مثل گرافیک بالا و ... به نظرم)

خیلی ممنون

• Like

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
آقای محترم italodance اینجا فروم هست محل صحبت و بحث و تبادل نظر نه اینکه جناب تشیف میارین به این و اون میپرین در مورد سن دیگران قضاوت میکنین و نظر میدین
شما اومدی نظرت رو درباره مقاله بدی یا نهایت کنسول نه سن دیگران
یک سوال شما کلا با بازی RPG مشکل داری ؟ اگه نداری برو یه آمار بگیر تو سایت GameFaqs ببین این کنسول چند تا بازی RPG داره
حالا نمیدونم شما شاید بخوای بگی منم بچه ام که با DS یا 3DS بیشتر حال میکنم چون بازی RPG یا JRPG خوشم میاد و روی این دو کنسول به وفور یافت میشه

• Like

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
dishonored که شاهکاره و قرار قسمت دومش هم بیاد البته فعلا شایعه است

ضمنا اگر از طرفداران dishonored هستی باید از bioshock هم خوشت بیاد که اتفاقا داره برای ویتا میاد

برای بار 100000 من به 3DS احترام میگذارم و اصلا ازش بدی نمیگم ولی میگم بیشتر برای قشر کودکان هست و درصد بسیاری از بازیهاش برای کودکان هست و فاقد FPS و بازیهای مولتی و انلاین هست...

درست؟ چرا الکی دفاع می کنید فقط حس fanboy و اینکه خانواده برایتان خریدند دلیل نمیشه که شاهکار باشه؟؟؟؟
آقا هر وقت این آقای به ظاهر محترم از بن خارج شدند یه خبر به ما بدید کار واجب باهاش دارم

• Like

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
ظاهرا ً تو تاپیکم به جای آتش بس کار به جنگ کشید و انتقاد زیاد شد...ادمین اون بخش کلا ً تاپیک رو از هستی بیرون کرد!!
هزار ماشالا چه فاروم انتقاد پذیری داریم
.
.
پ.ن : خلایق هرچه لایق

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
البته حرفی که میخوام نظر شخصیمه شاید اشتباه باشه

بنظرم کسایی که wii داشتن و عاشق wii هستن بهترین انتخابشون همین 3ds ه

چون 3ds سخت افزارش همون سخت افزار wii ه و حتی 20 عنوان wii پورت شدن روی 3ds

تا اونجایی که دیدم بازیا نینتندو 64 . گیم کیوب و wii نسخه ها جدید یا ریمیک شدشون رو 3ds اومده مثل اسماش بروس ( که فقط روی کنسولا خونگی اومده بود) یا Luigi's Mansion که برای گیم کیوب بوده

هم ادامه دهنده روند ds هست که بازیا به روز شده ds و gba براش اومده و داره میاد

هم قابلیت 3d که جذابترش کرده

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این بحث خنده‌دارِ بازی بچه‌گونه رو فقط افراد آماتور راه میندازن! کسایی که فقط عقلشون به چشمشونه و با دیدن گرافیک کارتونی، میگن فلان بازی، بچه‌گونس. درحالی که خودشون جرات نمی‌کنن اون بازیا رو انجام بدن(چون میدونن از پسش بر نمیان!).

اتفاقاً همین چند رو پیش بود که 2تا از همین بازیهای به ظاهر کژوال و در باطن هاردکور رو برای یه بچه‌ای گذاشتم بازی کنه.
یکی Super Mario Bros U بود که به شدت بازیِ سخت و هاردکوریه و Super mario 3D World که به نسبتِ بازیِ قبلی، بسیار آسونتره. ولی توی هر دو بازی مدام می‌باخت. از بازی هم خوشش اومده بود با وجودی که هی می‌باخت.
بعد براش یه بازی به ظاهر هاردکور و در باطن کژوال گذاشتم. God Of War. بدون مُردن، همینطور بازی رو میرفت جلو.

حالا کدوم بازی بچه‌گونس؟
دیگه اینو از خودم که در نیاوردم. چیزیه که جلوی چشمام داشتم میدیم. پس لطفاً این بحث مسخره‌ی بچه‌گونه بودن بازیهایی که توانِ بازی کردنشونو ندارید رو تموم کنید.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر