GamePad

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
سلام
قیمت Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows
......و Logitech - ChillStream Game Controller for PC

رو میخاستم و کدوم بهتره و کجا میتونم گیر بیارم

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جفتشون توی پایتخت هست.
از نظر راحتی و کنترل که من به شخصه Chillstream رو پیشنهاد میکنم.تنها مشکلش اینه که وایرلس نیست.وگرنه همه چیش تکمیله....(البته ویبره هم نداره!)
در واقع این کنترلر برای 360 طراحی و ساخته شده بود (شما میتونین چهار چراغ 360 و همچنین حفره مخصوص اتچمنت ها رو توی دسته ببینین) اما به هر دلیلی برای PC عرضه شده...
دسته اصلی 360 هم که الان بدون شک راحتترین دسته برای بازی هست پس از این لحاظ نگران نباش!
باتشکر....

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
انتخاب بين پد Logitech و X360

سلام من خودم ChillStream دارم ولي با دسته X360 هم بازي كردم. هر دو سيم دارند پس فكر بي سيم بودن رو از سرتون بيرون كنيد. گيم پد هاي بي سيم 360 به PC وصل نمي شه. گيم پد ChillStream كوچك تره و براي دست ها موچك بهتره اگه دستاتون بزرگ هستن گيم پد اصلي مايكروسافت بهتره. گيم پد 360 قابليت Force Feedback يا همون ويبره داره ولي ChillStream نداره، در عوض ChillStream فن داخلي داره و موقع بازي دستو خنك مي كنه كه مخصوصاً اولين بار خيلي حال مي ده. اگه دستتون موقع بازي زياد عرق مي كنه انتخاب خوبيه. 3 تا سرعت فن داره و يك حالت خاموش. اما اگه به ويبره اهميت بيشتري مي دين مسلماً 360 تنها انتخابه. از لحاظ استاندارد GFW هر دو سازگار هستند و هيچ اختلافي بينشون نيست يعني تو Vista به صورت اتوماتيك نصب مي شن و دكمه هاشون هم به طور درست شناسايي ميشه. پد 360 رو بعداً مي تونيد روي يك XBox360 استفاده كنيد ولي ChillStream روي 360 قابل استفاده نيست و اگه وصل كنيد كار نمي كنه. هيچكدوم نرم افزار جانبي همراهشون ندارند. پد ChillStream نقره و صافه و دير كثيف مي شه ولي پد 360 سفيد و نرمه بايد هر روز تميزش كني حال آدمو به هم مي زنه! كنترل هر دو تا عاليه و با دقت زياد ميشه هدف گيري كرد. اما راستشو بخواي هيچكدوم ارزش قيمتشون رو ندارند خيلي گرون هستن.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
منم یه چیزی بپرسم !
اینو Logitech - ChillStream Game Controller for PC از کجا میشه خرید و قیمتش چنده ؟
من توی شهرستانم ! هسچ سایتی رو میشناسید که بفروشه و بفرسته ؟
مرسی

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من فقط تو تهران دیدم و اونم فقط تو پایتخت...
یه سرچ تو گوگل بکن ببین چی گیر میاری.
پ.ن.این فروشگاه های پایتخت برات میفرستن....فقط سر کیسه رو یکم باید شل کنی...
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نه.
پدها معیارهای ساده ای دارن مثل وایرلس بودن و تعداد دکمه ها و ویبره و این چیزا....
شاید تنها نکته متغیر توشون نوع عملکر آنالوگها و این تریگر های جدید باشه که چقدر فشار میدی چقدر عمل میکنه!
برای تست اینهم میتونین به کنترل پنل بخش گیمپد برین و تستش کنین.
باتشکر....

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
به نظر من در نسل کنونی که وایرلس غوغا میکند ، داشتن یک گیم پد سیم دار برای PC کمی دمده است.به سهم خودم Alienware Premiers PC Gaming Pad رو پیشنهاد میکنم که هم وایرلس و هم کاملا ویبره است.

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
دوستا ن عزیز پد های اصلی xbox با قابلیت بی سیم بودن هم هست که فقط یه کانکتور رو به پورت usb وصل می کنید و تمام .....قیمتش هم 55 هزار تومان

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستا ن عزیز پد های اصلی xbox با قابلیت بی سیم بودن هم هست که فقط یه کانکتور رو به پورت usb وصل می کنید و تمام .....قیمتش هم 55 هزار تومان

دسته با کانکتور 55 تومن یا فقط کانکتورش 55 تومن ؟!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
قاعدتا با کانکتور...
ولی فرق خاصی نمیکنه به اونصورت...مگه قراره چقدر از سیستم فاصله بگیرین؟!!
اگرهم مثل من سرخوش بودین میتونین ببرین گیم نت و دورهمی یه Fifa یا Pes بزنین...!!

saeed_violinist

کاربر سایت
Jun 8, 2006
12
نام
سعید یزدان
دوستان برای استفاده در pc و ویندوز vista باید نوع بخصوصی از گیم پد 360 رو خرید یا هر مدلیش کار میکنه؟ یا باید مخصوص PC باشه!؟

ممنون.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
الان هیچ فرقی نمیکنه.
شما یه دسته 360 بخر و تمام.
برای بیسیم هم باید ریسیورش رو بخری.
ویستا خودش میشناسه. البته برای اطمینان حتما حتما حتما درایور گیم پدهای XUSB که تو خود سایت مایکرو هست دانلود کنین.
جالب اینه که دکمه Home هم توی ویستا به درد میخوره!
باتشکر...

aleda+

کاربر سایت
Feb 10, 2008
11
نام
hamid reza
دسته فراسو مدل 666 بی سیم

fgp666-larg.GIF

آقا من یه دسته فراسو مدل 666 خریدم ولی فقط تو بازی فوتبال می تونم با دسته بازی کنم و تو بازیهای دیگه مثه gers of war کار نمی کنه درایور تو سی دی هم نصب کردم ولی بازم نشد لطفا راهنمایی کنم که بدجوری گیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر