ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ببين عزيز بحث الكى نده

بچه 5 ساله نبايد ان بازى ها رو بكنه شما هم حق ندارى بش ان عناوين را بفروشى پس شرفت كجاست جواب والدينش رو چطور ميدى

بچه 5 ساله حتما ازت p o r n هم ميخره نه؟
به خدا عصبانى شدم اين چيزا شنيدم حيا كن ميدونى اين GTA چه مخربه؟

من ديگه با ادمهاى بى منطق و تعصب كور صحبتى ندارم انگار شما تعيين تكليف ميكنى چى خوبه چى بده نماينده ايران شدى

تعصب كورت كرده مهم نيست نتيجه فروش و طرفداران تو ايران مهمه

الان همين بخش ويتا تعداد كاربران و پستاش چندين برابر 3DS اينجاست بسته بريد اگه ميتونيد ان ور را پر كنيد

بجاى جواب منطقى فقط تعصب كور كور ياد نوكيا تو ايران افتادم

اينده خودش باز نشون ميده

به سلامت ديگه حرفى ندارم
دوست عزیز اولا که این چه طرز صحبت کردنه ما داریم در کمال احترام با هم صحبت میکنیم
دوما که من اصلا GTA نفروختم و نمیفروشم اصلا بازی ای که مورد اخلاقی داشته باشه به مشتری نمیدم
من به شما میگم اینقدر fps برات مهمه چند تا fps ناب بام نام ببر شما داری میپیچونی
کل بازی fps خوب ویتا فقط یک کیلزونشه بقیه اش از قبیل resistance و uinit 13 و ... عنوان fps سطح پایینه
ویتا کل بازی خوباش به 10 تا نمیرسه که به نظرم عناوینی که ارزش خرید داره اینات
killzone
tearaway
little big planet
gravity rush
uncharted
persona

دو مورد دیگه هم بود که الان اسمشون یادم نمیاد
من برات 50 تا عناون ناب روی 3ds نام میبرم که هر کدومشون یک پا system seller هستن

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
دوستان من اصلا نمیخوام درگیر بحث های افراطی بشم و عقیده دارم نظر و سلیقه همه قابل احترام هست ولی من یه کامنت دادم پاک کردن و این مسئله ناراحتم کرد چطوری هست که این حق بیان نظر رو میگیرن از بعضی هامن فقط تو کامنتم در مورد فن های سونی و نینتندو نوشتم:انتخاب با خودتون لست آو آس یا قارچ خور!ولی مثل اینکه متاسفانه نظرم پاک شد..
8-|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ای بابا چرا الکی الکی بحث شد :| نمیخواد زیاد خودتون را اذیت کنید، ویتا، ویتاست، 3ds هم زیر سایه ویتا، 3ds هستش :d بحث نداره که :))
حالا بدون شوخی، به نظر منم فکر نکنم باید اینجوری بحث کنیم. کاملا سلیقه ای هستش. (راستش من فکر نمیکردم صحبت من باعث بشه اینجوری بحث پیش بیاد)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ای بابا چرا الکی الکی بحث شد :| نمیخواد زیاد خودتون را اذیت کنید، ویتا، ویتاست، 3ds هم زیر سایه ویتا، 3ds هستش :d بحث نداره که :))
حالا بدون شوخی، به نظر منم فکر نکنم باید اینجوری بحث کنیم. کاملا سلیقه ای هستش. (راستش من فکر نمیکردم صحبت من باعث بشه اینجوری بحث پیش بیاد)

نظر بنده :

اگر سلیقه رو بگذاریم کنار کنسولی که تعداد عناوین پر طرفدار و پر امتیاز بیشتری داره 3ds هست و فروشش هم بیشتر بود تا به الان

اگر سلیقه در نظر بگیریم که خوب بحث جداست و هر شخص که از عناوین ویتا خوشش میاد , ویتا براش بهتره و هر شخص هم که از عنوین 3ds خوشش میاد , 3ds براش بهتره

بعضی ها هم از هر دو خوششون میاد که هر دو براشون بهتره

ممنون

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

آره درست میگی توی یه تاپیک به من بسیار توهین کردن یه عده!!!!من یه زمانی میگفتم متاسفم...ولی الان دیگه تاسف هم نمیخورم فقط سعی میکنم تا اونجا که میشه فاصله بگیرم از جامعه..
http://forum.bazicenter.com/thread86504/page2/

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

کاملا برعکس! همونطور که PSP نتونست به هیچ عنوان به گرد پای DS برسه، PS Vita هم نمتونه :|
ما برای دفاع از نینتندو جانمان را هم فدا میکنیم :x :d

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
آره درست میگی توی یه تاپیک به من بسیار توهین کردن یه عده!!!!من یه زمانی میگفتم متاسفم...ولی الان دیگه تاسف هم نمیخورم فقط سعی میکنم تا اونجا که میشه فاصله بگیرم از جامعه..

دوست عزیز نیاز نیست از جامعه فاصله بگیرید کافیه یک مقدار اطلاعات خود رو در مورد کنسولهای نسل قبل بیشتر کنید
کسی هم که توهین میکنه کار درستی نکرده و جای تاسف داره البته فکر کنم اون دوستان هم از این حرف که زدید ناراحت شدن ولی به نظرم حق توهین نداشتن
در کل امیدوارم موفق باشید

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
سلام
بهتر هست در این جور بحثها شرکت نکنید
اگر هم کسی‌ بهتون اهانت کرد شما میتونید پستش رو گزارش بدید.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوست عزیز نیاز نیست از جامعه فاصله بگیرید کافیه یک مقدار اطلاعات خود رو در مورد کنسولهای نسل قبل بیشتر کنید
کسی هم که توهین میکنه کار درستی نکرده و جای تاسف داره البته فکر کنم اون دوستان هم از این حرف که زدید ناراحت شدن ولی به نظرم حق توهین نداشتن
در کل امیدوارم موفق باشید

دوست عزیز شما بار چندم هست داری میگی من اطلاعات غلط دادم و اطلاعات ندارم پاسختون رو دادم توی پست برید ببینید اونجا من جواب نمیدم میخوام این قضیه تموم بشه بعضی از دوستان فکر کردن من اطلاعات ندارم و از این صحبت ها...
مرسی شما هم موفق باشید

• Like
Reactions: Sega_genesis

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
جناب most gamer در مورد گزارش کردن خب خود مدیرها باید توجه کنن کسی توهین میکنه یا کار هایی از این دست جلو گیری بشه...من به شخصا اهل گزارش دادن و بن کردن افراد نیستم

• Like
Reactions: Sega_genesis

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
نشد یک بار مثل چند نفر متمدن بحث کنیم هر وقت کم میارن میزنن تو فاز بی احترامی اَه!
خواهشا از مدیران تقاضا مندم از این به بعد هر تاپیک VS دیدید سریعا ببندید این ملت جنبه ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر