خوشگل ترين و زشت ترين شخصيت بازي كه تا به حال ديده ايدكيست؟(ضمنانام بازي فراموش نشود)

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
مذکر
زیباترین: Leon S. Kenned(RE)-Cloud(FF VII)-Hope(FF XIII)-Dante(From DMC 3 & 4)-Corvo Attano(Dishonored)-Jin Kazama-Nathan Drake(Uncharted)-Sam Fisher(Splinter Cell)-Link(The Legend Of Zelda
خوشتیپترین: Agent 47(Hitman)-Nathan Drake(Uncharted)-Solid Snake & Big Boss(MGS)-Jackie Estacado(The Darkness)-Adam Jensen(Deus Ex)-Ezio(Assassin's Creed)-Woods(COD BO)-Leon(RE)-Booker Dewitt(Bioshock Infinite-Max Payne(Max Payne)-Gralt Of Rivia(The Witcher
زشت ترین:Marcus Fenix(Gears Of War)-Niko Belic(GTA IV)-Connor(Assassin's Creed)-Pigsy & Monkey(Enslaved

مونث
زیباترین:Lightninng(FF XIII)-Yuna(FF X)-New Lara Croft(Tomb Raider)-Ada(Resident Evil)-Elena Fisher(Uncharted)-Elizabeth(Bioshock Infinite)-Lady(From DMC 3)-Harley Queen(Batman Arkham)-Mona Sax(Max Payne-Eva(MGS 3
زشت ترین:Miranda & Jack(Mass Effect
:d

Dante (DMC) , Lightening (FF13) , Cloud Strife (FF7) , Lara Croft (TR) :x
هرچی فکر کردم فقط تمامی شخصیت های بازی Bully به نظرم بی ریخت به تمام معنا بودن :d

آره Cloud Strife از همه خوشگل تره :x

Lightning از FF XII-3 => :-&

- - -ویرایش - - -

منظورشون cloud strife هست
(تازه اين بازي رو دارم بازي ميكنم خداست!)
از نظر من زيبا ترين lightning از ff xiii
زشت ترين هيروم تو order and chaos online

این بازی محشره! نامبر وانه!!! من همه بازی های دنیا رو هم با این عوض نمیکنم :x:x:x

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
خوشگل ترین از مردا زاک و کلود ورسوس تو فاینال از نوع فانتزیش!
از نوع واقعی لیون و اسنیک!البته اسنیک بیشتر پرستیژ داره!
از زنها هم ایوا تو متال گیر!البته من قیافه ایلین تو سایلنت هیل چهار رو هم دوست داشتم.ایدا تو اویل چهار!

زشت ترین از مردها ادی دامبروسکی سایلنت هیل ۲ !!!
از زنها هم کلودیا ولف تو سایلنت هیل ۳!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
داداش نگو cj سیاه بوست بود ولی زشت نبود(شما داری در مورد یکی از شخصیت های gta حرف میزنی که خیلی طرفدار داره)

من خودمم طرفداره Cj ام .در محبوب بودنش شکی نیست ..در زشت بودنش هم شکی نیست..!!با هزار تا سایه روشن و ماد و آپدیت بازم همون سیاه سوخته ایه که میشناسیم..!!;).خودت قضاوت کن:
170px-CarlJohnson-GTASA.png

silent pearce

کاربر سایت
Dec 3, 2013
49
من خودمم طرفداره Cj ام .در محبوب بودنش شکی نیست ..در زشت بودنش هم شکی نیست..!!با هزار تا سایه روشن و ماد و آپدیت بازم همون سیاه سوخته ایه که میشناسیم..!!;).خودت قضاوت کن:
170px-CarlJohnson-GTASA.png
این عکس مال دوران لاغر مردنیشه:d
شما هیکلیش کن یه لباس درست و حسابی تنش کن یه موی ردیف باسش بزن بعد عکسش بزارb-)
در این که خوشگل نیست شکی نیست ولی زشت نه.
در هر صورت نظر شخصیت قابل احترام است;)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توی زنها خوشگلترین که بدون هیچ شکی ناریکو توی Heavenly Sword هستش
توی مردها به نظرم Vincent توی فاینال فانتزی 7(بقیه کاراکترای مرد فاینال فانتزی خیلی دخترونه است قیافه هاشون)
و زشت ترین کاراکتر هم اون کاراکتر اصلی Gears of War
و زشت ترین زن هم که باز بدون شک کلا دختر های بازیهای GTA
خیلی مسخره است قیافه اش:d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
توی زنها خوشگلترین که بدون هیچ شکی ناریکو توی Heavenly Sword هستش
توی مردها به نظرم Vincent توی فاینال فانتزی 7(بقیه کاراکترای مرد فاینال فانتزی خیلی دخترونه است قیافه هاشون)
و زشت ترین کاراکتر هم اون کاراکتر اصلی Gears of War
و زشت ترین زن هم که باز بدون شک کلا دختر های بازیهای GTA
خیلی مسخره است قیافه اش:d

Vincent عالیه :-bd
ولی آیا Sephiroth دخترونه اس؟ :| هم جذابه هم خ مردونه :| یا Zack؟ اونم دخترونه اس قیافش؟ :| یا Genesis؟ :| تازه اینا همش تو FF VII بودن! بازم هست! حالا Cloud رو قبول دارم یکم زیادی خوشگله واسه پسر بودن :d ولی بقیه نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر