Shadow Of The Colossus بهترین کلوسوس به نظر شما کدام است؟

نبرد با کدام کلوسوس را ترجیح میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    81

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا عظمت رو ميشه در طراحي Avion ديد واقعا خارق العاده است با هزار بدبختي خودمون رو مي رسونيم بهش ولي انگار در حال استراحت كردنه با يك تير توجهش رو به خودمون جلب مي كنيم و اينجاست كه يكي از حماسي ترين نبرد هاي تاريخ آغاز ميشه وقتي روي بالش به پايين نگاه مي كني به هنر يودا پي مي بري واقعا اين كلوسوس خارق العاده بود
كلوسوسي كه در آب بايد باهاش مبارزه مي كرديم هم بدجور بيچارم كرد بعد از كشتنش پا شدم دور حياط خونه از خوشحالي دويدم :d
كلوسوس Gaius هم فوق العاده بود مخصوصا روش كشتنش كه خارق العاده بود

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
برخلاف جریان تاپیک میخام از منفورترین و آشغال ترین و اعصاب خرد کن ترین غولی که تابحال تو یه بازی شکستش دادم رونمایی کنم..!!! این غول کسی نیست جز غول شماره 13

13-
Phalanx

اشکم در اومد سره کشتنش..!!
:((

تاقبل ازین غول 12تا کلوسوس دیگه رو تو 4ساعت کشته بودم..این یه دونه 1 ساعتو20 دقیقه طول کشید کشتنش..!!بعد از کشتنش عین دیوونه ها تو اتاقم میدوئیدم و سازنده های بازی رو فحش میگرفتم..:))
Phalanx که خیلی راحته کشتن ـش، آخه زبون بسته حتی حمله هم نمیکنه !:(:dچجوری تو واسه کشتن ـش انقدر وقت صرف کردی رو من نمیدونم !:d

- - -ویرایش - - -

واقعا عظمت رو ميشه در طراحي Avion ديد واقعا خارق العاده است با هزار بدبختي خودمون رو مي رسونيم بهش ولي انگار در حال استراحت كردنه با يك تير توجهش رو به خودمون جلب مي كنيم و اينجاست كه يكي از حماسي ترين نبرد هاي تاريخ آغاز ميشه وقتي روي بالش به پايين نگاه مي كني به هنر يودا پي مي بري واقعا اين كلوسوس خارق العاده بود
كلوسوسي كه در آب بايد باهاش مبارزه مي كرديم هم بدجور بيچارم كرد بعد از كشتنش پا شدم دور حياط خونه از خوشحالي دويدم :d
كلوسوس Gaius هم فوق العاده بود مخصوصا روش كشتنش كه خارق العاده بود

آره، درسته مثل اینکه طراحی اون مرحله و اتمسفر خاصی که اونجا حاکمه، توی مراحل دیگه نیست ! یعنی هست به اون اندازه نیست ! :d
توی نظرسنجی هم که الان نگاه کردم، Avion اول شده..مثل اینکه بیشتر بچه ها با این کلوسوس خیلی حال کردن، من خودم هم وقتی عظمت اون رو می بینم ناخودآگاه ذهنم طرف ققنوس میره ، خیلی هیبت افسانه ای و عظیم و با ابهتی داره !

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
داداش حسین اینا همشون شاخ بودن!!! ولی خوشم میاد یاد و خاطره بازیتو حفظ میکنی. درکت میکنم. مثل ما طرفدار رزیدنت که با وجود بلاهایی که کپکام سرش اورد همچنان چشم انتظارشیم:bighug:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
داداش حسین اینا همشون شاخ بودن!!! ولی خوشم میاد یاد و خاطره بازیتو حفظ میکنی. درکت میکنم. مثل ما طرفدار رزیدنت که با وجود بلاهایی که کپکام سرش اورد همچنان چشم انتظارشیم:bighug:
ممنون بهزاد جان، ولی فرق کپکام با تیم آیکو دقیقا همینجا مشخص میشه ! اینکه بازی هایی که تیم آیکو میسازن با بازی های کپکام زمین تا آسمون فرق میکنه..
اینجا جاش نیست بگم.. ! ولی خب خود منم انقدر دلم از کپکام پره که نگو..از وقتی استاد میکامی رفت، دیگه RE خوبی رو ما شاهد نبودیم،خلاصه امیدوارم که کپکام هم به روزهای اوج خودش برگرده و بتونه طرفداران ـش رو هم راضی کنه، مثلا خود تو که عاشق این فرنچایز هستی و ...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Phalanx که خیلی راحته کشتن ـش، آخه زبون بسته حتی حمله هم نمیکنه !:(:dچجوری تو واسه کشتن ـش انقدر وقت صرف کردی رو من نمیدونم !:d

- - -ویرایش - - -

آره، درسته مثل اینکه طراحی اون مرحله و اتمسفر خاصی که اونجا حاکمه، توی مراحل دیگه نیست ! یعنی هست به اون اندازه نیست ! :d
توی نظرسنجی هم که الان نگاه کردم، Avion اول شده..مثل اینکه بیشتر بچه ها با این کلوسوس خیلی حال کردن، من خودم هم وقتی عظمت اون رو می بینم ناخودآگاه ذهنم طرف ققنوس میره ، خیلی هیبت افسانه ای و عظیم و با ابهتی داره !
Malus به نظرم كلوسوسيه كه يكم بچه ها بهش بي توجهي كردند آخرين و البته بزرگترين كلوسوس بازي حتي پيدا كردنش هم سختي هاي خاص خودش رو داشت و البته روش كشتنش هم بسيار زيبا بود و تنها كلوسوسي بود كه بعد از مرگش روي زمين نيوفتاد بسيار با عظمت مرد:d شبيه انسان هم بود برعكس بقيه كلوسوس ها كه شبيه انواع حيواناب بودند از شاهين و مارمولك و كرم خاكي گرفته تا گاو :d كلا كلوسوس با عظمتي بود
من با تنها كلوسوسي كه زياد حال نكردم گاو دومي بود كه بنظرم يكم تكراري ميومد و مي تونستند كلوسوسي بهتر بجاش طراحي كنند

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Malus به نظرم كلوسوسيه كه يكم بچه ها بهش بي توجهي كردند آخرين و البته بزرگترين كلوسوس بازي حتي پيدا كردنش هم سختي هاي خاص خودش رو داشت و البته روش كشتنش هم بسيار زيبا بود و تنها كلوسوسي بود كه بعد از مرگش روي زمين نيوفتاد بسيار با عظمت مرد:d شبيه انسان هم بود برعكس بقيه كلوسوس ها كه شبيه انواع حيواناب بودند از شاهين و مارمولك و كرم خاكي گرفته تا گاو :d كلا كلوسوس با عظمتي بود
من با تنها كلوسوسي كه زياد حال نكردم گاو دومي بود كه بنظرم يكم تكراري ميومد و مي تونستند كلوسوسي بهتر بجاش طراحي كنند
آره، مالوس هم واقعا طراحی یونیکی داشت ! همین که چشم هاش آبی بود و فرم انسان مانند داشت، آدم رو بیشتر جذب خودش عظمت ـش میکرد، مخصوصا موقعی که دستاشو لب دره آویزون میکنه و میخواد بیاد بالا، آدم با خودش میگه یا خدا ! این دیگه چیه، یعنی چی میتونه باشه ؟! بعد میبینی که به به ! مالوس هستش،ولی در کل راست میگی،باز هم خوبه تونسته رای بیاره..بعضی کلوسوس ها اصلا یه دونه رأی هم نیاوردن! :d
ولی این رو هم بگم که خود استاد Ueda هم توی بیشتر مصاحبه هایی که کرده، از علاقه اش به حیوانات خانگی گفته، برای همین توی بیشتر آثارش از اونها الهام میگیره، حتی همین The Last Guardian هم که داخلش اون موجود که Trico نام داره، در اصل از ترکیب چند حیوان با هم خلق شده ! :d
پ.ن: اشتباه شد:d تو اون کلوسوس آخری رو میگی ! آره ولی یه جور حس مصنوعی بودن در اون بودش، انگار جون نداره ! چجوری بگم ! انگار ربات ـه !

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
حسین میدونم کلوسوس بی آزاریه ولی باید بااسب از کنار بالش پرواز کنیم و بپریم روش..!:|! من دهنم سرویس شد تا بالش رو گرفتم بعد یه چالش دیگه از بالش بالارفتن بود..!!:-sبعد ازین باید سعی کنیم رو بدنش وایستیم و نیوفتیم..درآخر هم باید 3بار اینکارو تکرار کنیم .:((..واقعا غول مذخرفی بود ولی طراحیش فوق العاده بود..
درمورده کلوسوسه مورد علاقم بگم شماره ی 5 بنظرم تنها کلوسوسیه که دوس دارم باهاش دوباره روبرو بشم چون راحت میپره پشتش و یه مسیر صاف(دم) رو میریم و میزنیم ناک اوتش میکنیم..!!شیک و خوشمزه..!!;)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
يه نكته بگم شايد خندتون بگيره وقتي داشتم با كلوسوس Barba مي جنگيدم نا خود آگاه ياد يكي از مقامات دولتي افتادم براي همين با قدرت هر چه تمام تر شمشير رو وارد قسمت حساسش مي كردم جالبيش اينجا بود كه وقتي مي خواستيم به نقطه حساسش برسيم بايد ريشش رو مي گرفتيم:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
حسین میدونم کلوسوس بی آزاریه ولی باید بااسب از کنار بالش پرواز کنیم و بپریم روش..!:|! من دهنم سرویس شد تا بالش رو گرفتم بعد یه چالش دیگه از بالش بالارفتن بود..!!:-sبعد ازین باید سعی کنیم رو بدنش وایستیم و نیوفتیم..درآخر هم باید 3بار اینکارو تکرار کنیم .:((..واقعا غول مذخرفی بود ولی طراحیش فوق العاده بود..
درمورده کلوسوسه مورد علاقم بگم شماره ی 5 بنظرم تنها کلوسوسیه که دوس دارم باهاش دوباره روبرو بشم چون راحت میپره پشتش و یه مسیر صاف(دم) رو میریم و میزنیم ناک اوتش میکنیم..!!شیک و خوشمزه..!!;)

درسته، ولی خودم به همون کلوسوس 13 ـم رای دادم، لامصب آخر هرچی حماسی بازی بود، اگر نسخه کولکشن رو بازی کنی، یه گردوخاکی توی اون بیابون به پا میشه که نگو و نپرس ! :d بعدشم لابلای اون گردوخاک باید بری نزدیک بال اون کلوسوس تا بتونی بری بالاش ! یه صحنه کاملا حماسی و زیبا...
راستی من توی حالت Hard همین کلوسوس رو سر 10 الی 12 دقیقه ناک اوت کردم،:>:d دقیق یادم نمیاد ولی توی همون تایم ها بود..نه کم نه زیاد ! :dرکورد کلی هم 4.30 ساعت در حالت هارد با گشتن برای میوه ها و تروفی ها و همچنین مارمولک ها ! لول

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آره، مالوس هم واقعا طراحی یونیکی داشت ! همین که چشم هاش آبی بود و فرم انسان مانند داشت، آدم رو بیشتر جذب خودش عظمت ـش میکرد، مخصوصا موقعی که دستاشو لب دره آویزون میکنه و میخواد بیاد بالا، آدم با خودش میگه یا خدا ! این دیگه چیه، یعنی چی میتونه باشه ؟! بعد میبینی که به به ! مالوس هستش،ولی در کل راست میگی،باز هم خوبه تونسته رای بیاره..بعضی کلوسوس ها اصلا یه دونه رأی هم نیاوردن! :d
ولی این رو هم بگم که خود استاد Ueda هم توی بیشتر مصاحبه هایی که کرده، از علاقه اش به حیوانات خانگی گفته، برای همین توی بیشتر آثارش از اونها الهام میگیره، حتی همین The Last Guardian هم که داخلش اون موجود که Trico نام داره، در اصل از ترکیب چند حیوان با هم خلق شده ! :d
پ.ن: اشتباه شد:d تو اون کلوسوس آخری رو میگی ! آره ولی یه جور حس مصنوعی بودن در اون بودش، انگار جون نداره ! چجوری بگم ! انگار ربات ـه !
:d قاطي كرديد:d
من برعكس شما فكر مي كنم به نظرم كلوسوس آخري بسيار فوق العاده بود دقيقا مثل اين مي موند كه تمام افرادش رو كشته باشي به شاه رسيده باشي كه بر روي تختش نشسته و بايد مي رفتيم و كارش رو تموم مي كرديم صحنه مرگش هم بسيار زيبا بود مثل پادشاه ها با عظمت مرد:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
80452954095301484474.jpg

..It doesn't matter

"RUSSIA"

کاربر سایت
Oct 10, 2014
38
نام
اسحاق
:))به نظر بنده حقیر Colossus اخر جذاب تر بود چون فضای بازی در اون لحظه عالی بود ابرها تیره بودن و کیفیت بازی رو دو چندان کرده بود وادم در اون لحظه احساس قهرمان بودن میکرد:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر