Resident Evil 4 Ultimate HD Edition | PC

امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است امسال بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه 2014 برای PC منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better

RE4PC-6-200x111.jpg

RE4PC-1-200x111.jpg

RE4PC-11-200x111.jpg

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
این تریلری که من دیدم هیچ فرقی با نسخه قبلی نداشت..دقیقا چی رو HD کردن؟؟ :|

فقط میخوان یه پولی به جیب بزنند.
خیر سرشون بازی رو فقط فریشو کردن 60 وضوحشم بردند بالاتر دارای حالت تصویر widescreens!!!هم هست.بافتهای با وضوح بالا هم بهش اضافه کردند
یه 4،5باری رو PS2 رفتمش بعد دوباری هم رو پی سی رفتم.اون نسخه هک شدشم که اومد یه بار تمومش کردم حداقل یه دو تا مرحله اضافه ایی لباسهای جدید برا شخصیتهایی ،چیزی به بازی اضافه میکردند ادم رغبت کنه بره سراغش.:|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسنخه ی قدیمی بازی کلی ایراد داشت از جمله فریم کنترل بازی با رزولوشن که حالا PC بازا چه قدیم چه جدید می تونن نسخه ی بدون مشکلش هم داشته باشن هدف همینه

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
نسنخه ی قدیمی بازی کلی ایراد داشت از جمله فریم کنترل بازی با رزولوشن که حالا PC بازا چه قدیم چه جدید می تونن نسخه ی بدون مشکلش هم داشته باشن هدف همینه

هدف که مشخصا پوله. آخه نسخه HD کنسول های نسل هفتم همین بازی هم، هیچ تفاوتی با نسخه PS2 نداشت! نه به بازسازی فوق العاده RE Revelations HD نه به این.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هدف که مشخصا پوله. آخه نسخه HD کنسول های نسل هفتم همین بازی هم، هیچ تفاوتی با نسخه PS2 نداشت! نه به بازسازی فوق العاده RE Revelations HD نه به این.

شکی در حرف شما نیست من زمانی که این خبر منتشر شد گفتم که:
کره ای که کپکام از RE4 گرفته ایران از نفتش نگرفته

اما به هر حال ضرری هم برای ما گیمرها نداره اگه سودی نداشته باشه اما خیلی بهتر می شد اگه REMAKE یا REMASTER شدش رو می ساختن یا حداقل اسم ULTRA SUPER ULTIMATE HD براش انتخاب نمی کردن:d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
باید قبول کرد که امروزه شکاف زیادی بین Pc gamer هایی که بازی ها رو بصورت اورجینال تهیه میکنن با پایرت خور ها بوجود اومده . شاید تا 4 سال پیش به جرات میشد گفت هیچ تفاوتی بین یه عنوانی که فقط بخش single و داستانی رو داشت بصورت اورجینال و یا پایرت وجود نداشت ! اما این چند سال اخیر خیلیا هستن که دوست دارن عناوینی که شاید سالها پیش تجربه کردن و با مشکل عدم پشتیبانی از کنترلر و wide screen مواجه بودن رو بدون حتی کوچکترین دغدغه از پچ و کرک براحتی انجامش بدن . به این قابلیت ها سیستم اچیومنت و تریدینگ کارت ها و Cloud که تمامشون مخصوص اورجینال باز ها هست اضافه کنید میبینید واقعا ارزششو داره که براحتی گیمر رو برای خریدنش مجاب کنه . شاید از دید پایرت خور ها خیلی این امکانات مهم نباشه اما کم نیس تعداد کسانی که دوست دارن عناوین TOP هر زمانی رو تو اکانت استیمشون و به بهترین شکل و با فول امکانات تا library شون داشته باشن .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به حدی این بازی خوش ساخت و لذت بخشه که با وجود اینکه نسخه PC اولیه( دو بار) نسخه PS2 و نسخه Wii رو رفتم بازم دوست دارم این نسخه رو برم :D

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
خوب یک مقدار بازی کردم, اول از همه نشونه گیری با ماوس خیلی خوب شده و کسانی که با ماوس و کیبورد بازی میکنند رو کاملا ارضاء میکنه. البته کسی بخواد با دسته بازی کنه اولش یکم سخته چون نشونه گیری با آنالوگ سمت چپ انجام میشه. هنوز هم موقع نشونه گیری, کاراکتر بازی حرکت نمیکنه و خیلی خوب میشد که این مورد را مثل بازی های امروزی اصلاح میکردند.

از نظر گرافیکی هم قسمت اعظم بافت های بازی هنوز کیفیت SD دارن و فقط یک تعداد که تو چشم میان مثل تنه درخت و دیوار خانه هایی که تو دید هستند کیفیت بهتری دارن.
فریم دهی هم که همیشه رو 60 ثابت هست.

عکس تنظیمات بازی:

بازی 3 تا حالت Post process داره که از راست به چپ حالت خاموش و 1و 2و 3 هست:

چندتا عکس ار محیط بازی:

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
خوب یک مقدار بازی کردم, اول از همه نشونه گیری با ماوس خیلی خوب شده و کسانی که با ماوس و کیبورد بازی میکنند رو کاملا ارضاء میکنه. البته کسی بخواد با دسته بازی کنه اولش یکم سخته چون نشونه گیری با آنالوگ سمت چپ انجام میشه. هنوز هم موقع نشونه گیری, کاراکتر بازی حرکت نمیکنه و خیلی خوب میشد که این مورد را مثل بازی های امروزی اصلاح میکردند.

از نظر گرافیکی هم قسمت اعظم بافت های بازی هنوز کیفیت SD دارن و فقط یک تعداد که تو چشم میان مثل تنه درخت و دیوار خانه هایی که تو دید هستند کیفیت بهتری دارن.
فریم دهی هم که همیشه رو 60 ثابت هست.

عکس تنظیمات بازی:

بازی 3 تا حالت Post process داره که از راست به چپ حالت خاموش و 1و 2و 3 هست:

چندتا عکس ار محیط بازی:

داداش از کجا دانلود کردی؟؟چند گیگ دانلود کردی؟؟پوشه ی بازی چند گیگه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر