Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
غرق بازی شدم، از موقعی که تمومش کردم روزی یکی دو لول نگیرم روزم شب نمیشه. سازنده های خیلی باهوشی داشت، پول رو به بهترین نحو از بازی حذف کردن تا بازار سیاه درست نشه، از اون ور تموم item ها به صورت زنجیر وار به هم وصلند، یعنی شما حوصلش رو داشته باشی با فارم حتا item های normal بعد از یکی دو روز میتونی یه ست کامل rare با استت های دلخواه جم کنی . کلا به drop های خود بازی دل نبندین، زمین تا آسمون با diablo سیستمش فرق داره، با chaos orb و alchemy orb میشه همیشه تاپ گیر لول خودت باشی
فقط این سیستم تلنت ها خیلی جم و جور تر از اونیه که روش مانور میدادن

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
دوستان این Talent Build برای witch خوبه؟
talent های increas energy shield که سمت راست سبز رنگ هستن رو هم حتما بگیرید.
این تلنت یکی از witch های خوبه
--------------------------
یه Tabula Rasa 6L chest پیروز وقتی که داشتم تو the slums میرفتم اونم تکی بدون گروپ هنگام انجام quest برام Drop شد.واقعا حال داد. ex 3 فروختمش.:d

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
اقا اسم کاراکتراتونو بذارین تا بتونیم بعضی مواقع پارتی و فان بزنیم...
مال من تو aminj و jojomoko تو دومینیشن
saaree تو هارد کور هست
............
اقا یه بیلد خوب برا شادوو سراغ ندارین؟یه دی لینکر خفن پیدا دیدم کارش درست بود . یه بیلدم پیدا کردم به نام ماشینگان اونم شادوو بود اما با تیر کمون مثل چی تیر پرتاب میکنه

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
کسی از این اپدیت جدید اطلاع داره که چیا تغییر کرده؟

حجم آپدیت 310 MB هست
لیست تغییرات
Version 1.0.6
Major Features/Content:
Added a new Intelligence skill - Summon Raging Spirit: Summons a short-lived flaming skull that rushes at nearby enemies and attacks them rapidly. Enemies cannot directly engage these spirits and can pass through them.
Added a new Dexterity/Intelligence skill - Desecrate: Desecrates the ground, summoning corpses and dealing chaos damage to all enemies in the area.
Added a new Intelligence skill - Flesh Offering: Consumes a corpse, temporarily empowering your minions with swiftness (attack, cast and movement speed). The skill consumes other nearby corpses, increasing the duration for each corpse consumed.
Added a new Intelligence skill - Bone Offering: Consumes a corpse, temporarily granting all of your minions the power to block both attacks and spells. The skill consumes other nearby corpses, increasing the duration for each corpse consumed.
Summon Raging Spirit is first available to the Templar and Witch from the "Breaking some Eggs" quest on Normal Difficulty.
Desecrate is available to the Templar, Shadow and Witch from the "Delving Into Sin" quest and to the Ranger from the "Lost in Love" quest on Normal Difficulty.
Flesh Offering and Bone Offering are first available to the Witch and Templar from the "Lost in Love" quest on Normal Difficulty and to the Shadow and Scion from the "A Caged Brute" quest on Cruel difficulty.
Added five new Unique items, two of which were designed by supporters.
Added two new cosmetic microtransactions: Lightning Skull Helmet Skin and Arctic Skull Helmet Skin.
Added two new Achievements: Band Together and Full Clear: Ship Graveyard Cave.
Added two new vendor recipes.

Minor Features/Content:
You can now add notes to people on your friends list. Right click the contact and select "Edit Note". By default, new friends now have a note saying what their character name was when you added them.
You can now only run a maximum of two copies of Path of Exile simultaneously on one computer.
Hillock now uses the same triggered effect that the Blacksmith does, in Cruel and Merciless difficulties. The damage of the poison cloud produced by his zombies has been reduced in all instances (including Maps).
The Blood Weta Pet has been renamed to the Gore Weta Pet.
The client now fetches the next Daily Deal when the current one ends.

Minion Balance:
The life progression of all player summoned minions and totems has been changed. Minions and totems now have more life at lower levels (+50% at level one) and around the same life by approximately gem level 21.
The damage of Raised Zombies has been increased by around 50%. The additional damage bonuses at higher levels of the gem have been removed.
The mana cost of the Summon Skeletons skill has been reduced at all levels. Summoned skeletons now do around 40% more damage at all levels.
The Animate Weapon skill now adds a flat physical damage to the weapon. The animated weapon has had its innate elemental resistance values increased.
Added five new minion passive skills, added additional stats to existing notables, and updated many minion passives to include Minion Attack and Cast Speed, Minion Life Regeneration, Minion Life Leech, Minion Elemental Resistances, Minion Chaos Resistances and Minion Block Chance.

Duration Balance:
The Increased Duration support gem duration bonus has been reduced from 50-83% (depending on level) to 45-64%. Its quality bonus has been halved.
Immortal Call, Blood Rage, Conversion Trap, Animate Weapon and Frost Wall have had their base duration increased by 25%.
Firestorm, Poison Arrow, Ice Shot, Arctic Armour, Arctic Breath, Curses and Smoke Mine have had their base duration increased by 10%.

General Balance:
Poison Arrow's damage has been increased at higher levels. It now does roughly 35% more damage at gem level 15.
Desecrated Ground, created by the unique Lightbane Raiment and the new skill Desecrate, now deals flat chaos damage per minute rather than a percentage of life as chaos damage.
The damage of the bombs of the Undying Incinerators and Undying Alchemists has been increased.

Bug Fixes:
Fixed some issues with the DPS display on attacks linked to offensive trigger gems.
Fixed some optional dialogues required for the All Ears achievement.
Fixed a bug where Necromantic Aegis did not correctly give base block chance to minions.
Fixed a bug where the drop audio for Wheel of the Stormsail was for metal rather than wood.
Fixed crashes with some skills when they were echoed by the Echoing Shrine.
Fixed a bug where Righteous Fire was not correctly supported by the Item Quantity or Item Rarity support gems.
Fixed a bug where monsters that use Puncture would not use it if the target was cursed.
Fixed a bug where no icon would be displayed if Conversion Trap was used on you

اقا یه بیلد خوب برا شادوو سراغ ندارین؟یه دی لینکر خفن پیدا دیدم کارش درست بود . یه بیلدم پیدا کردم به نام ماشینگان اونم شادوو بود اما با تیر کمون مثل چی تیر پرتاب میکنه

یکی از بیلد های خوب shadow با dagger هست و یه sheild هم سفته هم دمیج خوبه داره

Passive Skill Tree - Path of Exile

خب از اساتید محترم میخوام یه بیلد خوب بری رنجر بدن .. من یه بیلد براش پیدا کرم که بر اساس اکروبات ساخته شده با Hp بالا
صاحبنظران محترم یه نظر روش بدین :d

آخرین ویرایش:

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
اپدیتم بیشتر برا کسایی که summoner هستن خوبه .نمیدونم چرا این قدر از احضار بدم میاد
خب از اساتید محترم میخوام یه بیلد خوب بری رنجر بدن .. من یه بیلد براش پیدا کرم که بر اساس اکروبات ساخته شده با Hp بالا
صاحبنظران محترم یه نظر روش بدین

بد نیست اما سرعتش کمه بنظرم. الکی این همه نرفته بالا؟اونم به خاطر چی ! hp هم همون اطراف می تونست راحت تامین کته .من که زیاد خوشم نیومد . من خودم تو هارد کور با رنجر رفتم به نظرم سرعت خیلی مهمه
یکی از بیلد های خوب shadow با dagger هست و یه sheild هم سفته هم دمیج خوبه داره

اره دمیج خوب میده سرعتشم بد نیست با frenzy charge هم میشه سرعت ضرباتو بازم زیاد کنیم .

نظرتون درباره این بیلد چیه .Flay' Flicker Finder - 800,054 DPS, high MF/clear speeds

Gol MoRaD

کاربر سایت
Nov 23, 2013
41
اپدیتم بیشتر برا کسایی که summoner هستن خوبه .نمیدونم چرا این قدر از احضار بدم میاد

بد نیست اما سرعتش کمه بنظرم. الکی این همه نرفته بالا؟اونم به خاطر چی ! hp هم همون اطراف می تونست راحت تامین کته .من که زیاد خوشم نیومد . من خودم تو هارد کور با رنجر رفتم به نظرم سرعت خیلی مهمه

اره دمیج خوب میده سرعتشم بد نیست با frenzy charge هم میشه سرعت ضرباتو بازم زیاد کنیم .

نظرتون درباره این بیلد چیه .Flay' Flicker Finder - 800,054 DPS, high MF/clear speeds
shadow یا دوتا claw میگیره یا 2 dagger که اصلیش claw هستش این به درد نمی خوره

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168

یه بیلد هم دیده بودم که تقریبا همین بود ولی به جا acrobat رفته بو iron reflex گرفته بود.

الان این موضوع پیش میاد که iron بهتره یا acrobat ؟؟؟؟؟؟

بیلد خوب برا رنجر اگه داری بزار زیاد دنبالش گشتم ولی هرچی پیدا کردم یه جاییش نم میداد:-s

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
چندتا سایت مفید میخوام معرفی کنم که خیلی بدردتون میخوره.حتما استفاده کنید.
اولی http://poecalc.com ارزش تمام orb ها در مقابل orb های دیگر رو میتونید دربیارید.مثلا چندتا Orb of Alteration میشه یک chaos orb.
دومی http://pathofexile.gamepedia.com/Path_of_Exile_Wiki هرگونه اطلاعاتی درباره gem item spell ها کلا همه چیز رو میتونید سرچ کنید پیدا کنید.مثلا اسم gem مورد نظرتون رو سرچ کنید تمام کارایی هاش و اطلاعاتش رو بدست میارید.
سومی خود فروم Forum - Path of Exile که آخر این صفحه هر کلاسی قسمت جداگانه داره و میتونید بهترین build های بازی کن های خوب که در اختیار دادن,استراتژی بازی کردن اون کلاس, gem های مورد نیاز و همه چیز رو از تازه کار تا حرفه ای توضیح دادن.
موفق باشید.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اینایی که orb of alert میخرن exalted orb میدن به چه دردشون می خوره؟؟ دلالی آیا؟
==ویرایش==
bow لول +۵۰ شما را خریداریم

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
با سلام
من این بازی رو با گارنا انجام میدم اما 2روز که پچ جدید رو نمی تونم اپدیت کنم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
با لانچر خود بازی این کارو انجام بده یا اینکه از استیم استفاده کن . یه Expansion جدید هم چند مدت پیش معرفی شد و چند مدت پیش عرضه شد به نام Sacrifice of the Vaal : Forum - Patch Notes - 1.1.0 Patch Notes - Sacrifice of the Vaal - Path of Exile
خدایی بازی F2P و Play2Win اینم یه Expansion به این حفنی کاملا رایگان . دیگه چی از این بهتر میخواین ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر