قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
نایاب شده؟! معمولا چقدر طول میکشه بارِ جدید بیارن؟
توی فروشگاه های اینترنتی قیمت Wifi رو 740 و Wifi/3G رو 970 گذاشتن. اما معلوم نیست چه ریجنی تحویل آدم میدن.

چرا عزیزم معلومه چه ریجنی تحویل میدن روی کارتونش میزنه

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
چرا عزیزم معلومه چه ریجنی تحویل میدن روی کارتونش میزنه
میدونم روی کارتن زده. اما تلفنی پرسیدم گفتن ما نمیدونیم، موقع تحویل مشخص میشه. البته من این سوال رو زمانی پرسیدم که فکر میکردم ریجن دستگاه مهم هست، که گویا ریجن اکانت فقط مهمه. ممنون در هر صورت.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
میدونم روی کارتن زده. اما تلفنی پرسیدم گفتن ما نمیدونیم، موقع تحویل مشخص میشه. البته من این سوال رو زمانی پرسیدم که فکر میکردم ریجن دستگاه مهم هست، که گویا ریجن اکانت فقط مهمه. ممنون در هر صورت.

اگه مدل 3G میخوای بخری مهمه چون سیم کارت روی ریجن 1 کار نمیکنه !

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان الان قیمت ویتا چنده ؟
من کلا کیج شدم به همه سایتها که سر میزنم قیمت زیر 900 یا 950 نیست .
ولی دیروز که رفتم پیش یکی از رفیقام که مغازه داره گفتم قیمت برام بگیر . قیمت وایفای گرفت 650 !!!!!!
نمیدونم اینا از کجا قیمت میکنن که انقدر ارزونه . خواهشن اگه فروشگاهی چیزی سراغ دارید لینک رو پ.خ کنید
ممنون

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دوستان الان قیمت ویتا چنده ؟
من کلا کیج شدم به همه سایتها که سر میزنم قیمت زیر 900 یا 950 نیست .
ولی دیروز که رفتم پیش یکی از رفیقام که مغازه داره گفتم قیمت برام بگیر . قیمت وایفای گرفت 650 !!!!!!
نمیدونم اینا از کجا قیمت میکنن که انقدر ارزونه . خواهشن اگه فروشگاهی چیزی سراغ دارید لینک رو پ.خ کنید
ممنون

وای فای:

نمایندگی 750 تومان با گارانتی لادیز
متفرقه و بازار 800 الی 850 تومان

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان من قیمت کردم wifi 3G امروز 850 بود به نظرتون می ارزه با این قیمت بخرم ؟ :d

از اونجایی که بازار پر از دستگاه های تمیز هست توصیه من خرید دستگاه تمیز هست از 500 هست تا 600-700 خیلی به صرفه تر هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر