Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
به نظر من مهمترین چیز تو این بازی در مرتبه اول def هیرو هست و بعد از اون داشتن یک ایتم 6 لینک در مورد ایتم 6 لینک هم اینطور بگم که اگه نباشه هیرو 50% کمتر قدرت داره مثلا خود من اوایل بیشتر هیروهای که میساختم میشدن glass cannon ولی با یکم بیشتر بازی کردن و اگاهی پیدا کردن از سیستم بازی فهمیدم مهمترین چیز در این بازی در رتبه اول میزان defense هست در ضمن تو این بازی به دلیل نداشتن passive skill reset با اشتباهاتی که در مورد گرفتن skill ها اتفاق بیفته عملا هیرو شما در لول های بالاتر ار کار میفته و بلا استفاده میشه.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به نظر من مهمترین چیز تو این بازی در مرتبه اول def هیرو هست و بعد از اون داشتن یک ایتم 6 لینک در مورد ایتم 6 لینک هم اینطور بگم که اگه نباشه هیرو 50% کمتر قدرت داره مثلا خود من اوایل بیشتر هیروهای که میساختم میشدن glass cannon ولی با یکم بیشتر بازی کردن و اگاهی پیدا کردن از سیستم بازی فهمیدم مهمترین چیز در این بازی در رتبه اول میزان defense هست در ضمن تو این بازی به دلیل نداشتن passive skill reset با اشتباهاتی که در مورد گرفتن skill ها اتفاق بیفته عملا هیرو شما در لول های بالاتر ار کار میفته و بلا استفاده میشه.
البته Orb of regret میشه به کار برد ولی هزینش بالاس :d . اون تا سوکت لینک هم مگه کشک به این سادگی ها گیر بیاد ؟ :d من به زور یه 5 لینک دارم . و اینم بگم و قبلا هم گفتم توی این بازی هر کس باید دقیقا نقش خودشو ایفا کنه . هیروی های DPS کاملا Glass Cannon هستن به معنای واقعی ولی Marauder به معنای واقعی تانک هست . من تا حالا نشده با Marauder DPS زیاد بزنم و فقط تانک کردم الکی Damage ها رو خوردم و DPS کمی وارد کردم اما یه Scion - Shadow - Templar یا Duelist راحت Mob ها رو آب کردن . Witch ها هم که هر چی دیدم Summoner بودن بدک نیستن . همه نمیتونن روی Res تمرکز کنن بعد DPS به شدت میاد پایین .

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
Orb of regret که پیر میشید تا جم کنید اصلا ارزش نداره. از اول لول اپ کنی که خیلی بهتره هست. در کل باید تو بازی امکان reset کردن رو میزاشتن. اون نقش ایفا کردن وقتی هست که شما بخواهید رو گرهی رقتن تمرکز داشته باشید. که با این نتی که من دارم اصلا طرفش نمی رم . چه ایتمها و جم های که سره همین نت لعنتی از دست دادم . زمانی که شما می خواهید تکی جلو برید def خیلی ضروری میشه در ضمن تو لول های بالاتر که شما map پیدا می کنید همین def بسیار ضروری تر میشه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Orb of regret که پیر میشید تا جم کنید اصلا ارزش نداره. از اول لول اپ کنی که خیلی بهتره هست. در کل باید تو بازی امکان reset کردن رو میزاشتن. اون نقش ایفا کردن وقتی هست که شما بخواهید رو گرهی رقتن تمرکز داشته باشید. که با این نتی که من دارم اصلا طرفش نمی رم . چه ایتمها و جم های که سره همین نت لعنتی از دست دادم . زمانی که شما می خواهید تکی جلو برید def خیلی ضروری میشه در ضمن تو لول های بالاتر که شما map پیدا می کنید همین def بسیار ضروری تر میشه
اگر یه تانک واقعی داشته باشید - میشه . من مپ +72 هم پارتی 6 نفره تانک میکردم . Gear من همش Res + HP + Armor بود تازه یه Shield خفن هم داشتم :d passive skill هم که همش روی Def تمرکز کرده بوده . تا اینجا همه چیز خوب بود و بعدش وسط درگیری Warcry میزدم همه رو سر من خراب میشدن ولی من هم سفت بودم هم HP حدودا 4K بود هم 3 تا Aura واسه Res - Armor داشتم . DPS من هم 5K بود که همچین قابل قبول بود و بقیه پارتی راحت کار خودشونو میکردن . واسه unit های کوچیک که دیگه تانک کردن نمیخواد :d فقط واسه Mob ها یه تانک کن بعدش سریع برو جلو از پارتی عقب نمونی :d .
جاتون خالی یه مپ Unique 69 دراپ شد برام با 2 نفر دیگه رفتم +280 Rarity of items داشت هر نفر 2 تا unique لول بالا برامون دراپ شد :d

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
اقا سلام
جریان این مپ ها که میگین دراپ میشه چیه؟من نفهمیدم
یه چیز دیگه من الان یه تمپلار لول 48 دارم با ایتمای تقریبا خوب اما نمی دونم چرا به دلم نمیشینه .احساس میکنم ضعیفه با اینکه 1400 def دارم و 900 لایف اما با دوستم که یه ویچ داره با همین لول دوئل میکنم راحت منو میزنه زمین . hp reg 40 هست البته اصلا انرژی شیلد ندارم فقط تمرکزمو گزاشتم رو قدرن و دفاع وجون
http://www.pathofexile.com/passive-...b7J48ogCnhKlorKqvbLcxuJPAGsWK2mLr7uw48B_zcfno
یه راهنمایی بکنن

آخرین ویرایش:

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
سلام
اقا کسی هست یکم درباره این شارژ ها (اگه درست گفته باشم ) توضیح بده و کاربرد هر کدومو بگه -که به چه دردی میخوره مثلا فرنزی چیه و ... ؟
و یه چیز دیگه این ارمور فقط ضربات فیزیکی رو میگیره یا در برابر برق اتیش و ... هم مقاومت داره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Armor فقط ضربات فیزیکی و بقیه باید elemental resistance داشته باشی .
بعدشم عزیزم تو که این همه +HP% گرفتی روی Gear هم حتما باید +maximum life بگیری تا جواب بده . و اینم بگم Passive Skill بازی همینطوری نیست هر چی خواستی انتخاب کنی باید یه قانون یا Build خاص رو دنبال کنی - gear رو هم بر اساس همون بچینی + Skill gem ها . معلومه که میخوروی متاسفانه از یه لول 20 هم میخوری البته توهین نباشه ها . Templar من لول 22 بود 800 DPS داشت با 900 Hp البته وقتی بری لول بالاتر Build خودشو نشون میده . این مپ ها هم یه آیتم هایی هستن دراپ میشن میبریشون تو eternal Laboratory فعال میکنی میری توی یه نقشه بالای لول 68 . آخه وقتی بازی رو تموم میکنی لول 68 هست و شما تا لول 100 جا داری و بقیشو باید بریم مپ فارم کنیم مپ ها هم Mod های مختلفی داره انشااله بعدا میبینی .

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
اره متوجه شدم که باید یه build خاصو دنبال کنم خوشبختانه زیاد هم دیر نشده فک کنم . حالا بین 2 تابیلد به شک افتادم این
Burning Discharger
رو دیدم مدلای مختلف
Discharger
رو.یه جورایی باحاله اما شنیدم خطرناکه اگه طرف یا باس دمیج رفلکت داشته باشه یهو دیدی خودت مردی و همچنینی بخاطر cooldown شدن دمیج زیاد میبینی -مثل اینکه قبلا cooldown نداشته!. میترسم این همه وقت بزارم بعد یهو اون چیزی نباشه که دلم بخواد . یکی هم این هست
Passive Skill Tree - Path of Exile
از پیشنهاد ها هم استقبال میشه

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اره متوجه شدم که باید یه build خاصو دنبال کنم خوشبختانه زیاد هم دیر نشده فک کنم . حالا بین 2 تابیلد به شک افتادم این
Burning Discharger
رو دیدم مدلای مختلف
Discharger
رو.یه جورایی باحاله اما شنیدم خطرناکه اگه طرف یا باس دمیج رفلکت داشته باشه یهو دیدی خودت مردی و همچنینی بخاطر cooldown شدن دمیج زیاد میبینی -مثل اینکه قبلا cooldown نداشته!. میترسم این همه وقت بزارم بعد یهو اون چیزی نباشه که دلم بخواد . یکی هم این هست
Passive Skill Tree - Path of Exile
از پیشنهاد ها هم استقبال میشه
اونجوری هم که فکر میکنی نیست میتونی Elemental Res رو Max کنی و یه کم خودتو سفت کنی که نمیری ولی خطرناکه باز . شما ویدیو هارو ببین ببین خوشت میاد یا نه . همون Burning Discharger از خفن ترین هاست . من نیمه راهش بودم که کشیدم کنار از بازی .

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
خبر خوب اینکه دیگه برا بازی کردن چیز شکن نمیخواد، فقط بعضی‌ مواقع برا دانلود پچ‌ها چون بعضی‌ اسم‌ها مشکل داره لازم میشه
تو کدوم gateway لگ کمتره؟ اروپا، آرمیکا، استرالیا?

javad talaee

کاربر سایت
Sep 21, 2009
20
سلام
سه تا سئوال دارم
1- این بازی میشه افلاین بازی کرد یانه ؟
2- غیر از لانچر از جای دیگه میشه دانلودش کرد یا نه ؟
3- از کامپیوتر دانلودکننده میشه به یک کامپیوتر دیگه انتقال داد ؟
اگر امکان دارد راهنمایی بفرمائید
باسپاس فراوان

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سلام
سه تا سئوال دارم
1- این بازی میشه افلاین بازی کرد یانه ؟
2- غیر از لانچر از جای دیگه میشه دانلودش کرد یا نه ؟
3- از کامپیوتر دانلودکننده میشه به یک کامپیوتر دیگه انتقال داد ؟
اگر امکان دارد راهنمایی بفرمائید
باسپاس فراوان
۱)خیر فقط online
۲)لانچرش بهترین گزینست برا download هم سرعتش بالاست هم قابلیت resume داره
۳)بله میشه با یه copy&paste ساده

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Gateway اروپا بهتره .
بازی رو میشه از لانچر خودش دانلود کرد و انتقال داد و از استیم هم میشه دانلود کرد و بازم میشه انتقال داد . آفلاین هم نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر