قرار بازی آنلاین Xbox one

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام

خب از آن جایی که مدتی میشه نسل هشتم شروع شده و کم کم همه دارن کنسولهای نسل بعد رو میخرن،تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم واسه قرار برای بازی آنلاین در Xbox one.فعلا چون اول نسل هست خیلی سخت میشه تو لایو Xone دوستان جدید پیدا کرد و به مراتب سخت تر میشه برای آنلاین بازی کردن با سایر ایرانیان هماهنگی های لازم رو در خود شبکه Xbox live انجام داد.به همین دلیل در این تاپیک میشه با هم برای روز و ساعت خاصی هماهنگ کنیم که در محیط لایو دور هم جمع و آنلاین بزنیم:d

گیمر تگ های خودتون هم میتونید اینجا بذارید تا اد کنیم.گیمر تگ من >>> Farshad online :) بازی هم فعلا BF4 و KI و Forza5 دارم.به زودی فیفا 14 هم میخرم.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام

خب از آن جایی که مدتی میشه نسل هشتم شروع شده و کم کم همه دارن کنسولهای نسل بعد رو میخرن،تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم واسه قرار برای بازی آنلاین در Xbox one.فعلا چون اول نسل هست خیلی سخت میشه تو لایو Xone دوستان جدید پیدا کرد و به مراتب سخت تر میشه برای آنلاین بازی کردن با سایر ایرانیان هماهنگی های لازم رو در خود شبکه Xbox live انجام داد.به همین دلیل در این تاپیک میشه با هم برای روز و ساعت خاصی هماهنگ کنیم که در محیط لایو دور هم جمع و آنلاین بزنیم:d

گیمر تگ های خودتون هم میتونید اینجا بذارید تا اد کنیم.گیمر تگ من >>> Farshad online :) بازی هم فعلا BF4 و KI و Forza5 دارم.به زودی فیفا 14 هم میخرم.
حیف دد ریزینگ 3 رو نداری (انلاین داره؟)
من 2 شنبه باهات میشینم یک ریس نفس گیر فورزا 5 رو میزنم!
گیمرتگ:Apocalyptose

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
ای بابا شایان جان ناراحت شدم یعنی هیچکسی به جزء تو نیومده XBOX 720 ?!!!!
امروز 2 تا دیگه از بچه های لایو رو آوردم PSN:p
بابت اسپم متاسفم
من و چندين نفر ديگه هم هستيم ناراحت نباش:d

آخرین ویرایش:

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
من و چندين نفر ديگه هم هستيم ناراحت نباش:d
منم به زودی میام!b-)
بعد یه سوال داشتم کسی که مثلا عضو شبکه ی لایو هستش چجوری میتونه بیاد پی اس ان؟!!
داداشمون هم یجوری میگه آوردمشون تو پی اس ان انگار رییس بخش پی اس ان و بازی های آنلاین سونی ایشون هستن:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر