Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
Speed

...You Have Never Catch Me
I Am SPEED

73604296177472925488.jpg

52568825942669950888.jpg

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
اقا یکی از ماموریت های پلیس پرش 101 متری هست !!! کجا اینقدر میشه پرید؟

پ.ن : پیدا کردم و پریدم :D

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
hit level رو چه جوری بالا ببرم؟
یه ماموریت داده که به 5 باید برسونمش و قبلا پلیسا دنبالم میکردن زیاد میشد ولی الان نمیشه.

دوستان سوال منم جواب بدید خاهشا
شب میام یه دست بازی کنم برم بخابم اینجوری گیر میکنم کفرم در میاد خستگی به تنم می مونه
با تشکر

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان سوال منم جواب بدید خاهشا
شب میام یه دست بازی کنم برم بخابم اینجوری گیر میکنم کفرم در میاد خستگی به تنم می مونه
با تشکر

برای رسوندن heat level به 5 باید برین و مسابقه بدین ، head to head ببرین و از دسن پلیس ها فرار کنین تا بره بالا و برسه به 5 .

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
............That's a solid performance but

60733705355158994191.jpg

If there is one lesson the police should learn from this is that they can't keep up with us.
بیشین سر جات عامو، همین دیروز بدون نیترو تا 410 رفتم، حیف با Print Screen ازش عکس گرفتم و وقتی تو Paint کپیش کردم فقط یه صفحه سیاه اومد:((
دیگه با پلیسا کل کل نکن، تازه هنوز Henesey رو نگرفتم؛ اون Top Speed ش 14.8 ه فک کنم:D اینی که باش رفتم بوگاتی بود که 12 و خورده ای بود>:):D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دیگه با پلیسا کل کل نکن;)
25633174289861035212.jpg
پ.ن: از نظر سرعت:-"

فکر کنم بین این 226 تا پلیسی که wreck کردم حداقل 100تاش Henesy بود . با همون top speed 14.8 یا یک همچین چیزی ، باز هم نتونستن کاری بکنن . :-" بوگاتی که دیگه جای خودشو داره . در ضمن نوشته بالا رو اصلاح میکنم :
If there is one lesson the police should learn from this is that they can NEVER keep up with us.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فکر کنم بین این 226 تا پلیسی که wreck کردم حداقل 100تاش Henesy بود . با همون top speed 14.8 یا یک همچین چیزی ، باز هم نتونستن کاری بکنن . :-" بوگاتی که دیگه جای خودشو داره . در ضمن نوشته بالا رو اصلاح میکنم :
بابا این AI پلیساش داغون هستن، اگه AI ماست وانتد 2005 رو میزاشتن یه بلایی سرتون میومد که نگو:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر