(PS Vita) قیمت به روز بازی های اورجینال در فروشگاه های مختلف

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
... ماتریکس حساب پلی استیشنت رو شارژ کنی هر دلار حدود 4000 الی 4300 درمیاد ...

چجوری حساب میکنی؟؟
من 20 دلاری رو میخرم 65 هیچ مشکلی هم تابحال باهاش نداشتم، میشه 3250 که برای همین اصلا به صرفه نیست با کردیت خودم دیگه خرید کنم.
خیلی به صرفه تره...

- - -ویرایش - - -

بچه ها مغازه ای رو سراغ دارید که DragonS Crown رو داشته باشه و حدود 130 تا 140 بفروشه ؟

اگه سراغ دارید لطف کنید شماره تلفنش رو بهم بدید

ممنون

هفته پیش توپخونه یک مغازه آکبندشو داشت میداد 150. تو پاساژ لباف بود. اسمشو نمیدونم بری گیر میاریش.

اگر گرفتی به من هم بگو توش چیزی اضافه داره یا نه، یک خونواده رو از نگرانی در بیاری!!

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
چجوری حساب میکنی؟؟
من 20 دلاری رو میخرم 65 هیچ مشکلی هم تابحال باهاش نداشتم، میشه 3250 که برای همین اصلا به صرفه نیست با کردیت خودم دیگه خرید کنم.
خیلی به صرفه تره...

آمریکارو آره اما نوشتم اگر اکانتش اماراته،

امارات فرق میکنه، نمیدونم چون PSN کارت هاش کمیابه یا چیز دیگه اگر بخوای PSN کارتشو بخری دلارش برات خیلی گرون تر درمیاد، مثل همنیجا:

خرید PSN 20 دلاری امارات

20 دلاری امارات 80،000 تومن.

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
آمریکارو آره اما نوشتم اگر اکانتش اماراته،

امارات فرق میکنه، نمیدونم چون PSN کارت هاش کمیابه یا چیز دیگه اگر بخوای PSN کارتشو بخری دلارش برات خیلی گرون تر درمیاد، مثل همنیجا:

خرید PSN 20 دلاری امارات

20 دلاری امارات 80،000 تومن.

چرا امارات استفاده میکنی؟ قیمت بازیهاش، تخفیفاش، ... همه بیشتره. برای خود عربا واقعا ساخته شده.

آواتار قبلیت صبحی بهتر از جدیده بود:D

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
چرا امارات استفاده میکنی؟ قیمت بازیهاش، تخفیفاش، ... همه بیشتره. برای خود عربا واقعا ساخته شده.

چون تخفیفات و پلاس ریجن دو رو بیشتر دوست دارم و امارات ارزونترین ریجن دو هستش (اگر با پی پال یا کارت های اعتباری بین المللی حسابشو شارژ کنی).

قیمتاشم با آمریکا برابره حتی بعضی وقتا ارزون تره مثل همون Tearaway که امارات 25 دلار بود و آمریکا 35 دلار اما گاهی ام گرون تره مثل پرسونا که امارات 35 دلار بود و آمریکا 20 دلار.

آواتار قبلیت صبحی بهتر از جدیده بود:d

خسته شدم آخه از Tearaway حالا بعدا بخاطر شما شاید بازم Tearaway گذاشتم:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ماتریکس آره آشناست، اورجینال کِی ام بچه ها معرفی کردند سایت نسبتا شناخته شده ایه اما من خودم ازش خریدی نداشتم، PSN 50$ آمریکارو میده 158،000 تومن، فعلا ارزونترین جاییه که میشناسم.
مهران اینجا مطمئنه ؟
بعد یعنی چی این سیستم دیجیتالیشون !!!؟ بازیو چجوری باید ازشون تحویل بگیری ؟ یکم توضیح بدی روشن میشم :D

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
مهران اینجا مطمئنه ؟
بعد یعنی چی این سیستم دیجیتالیشون !!!؟ بازیو چجوری باید ازشون تحویل بگیری ؟ یکم توضیح بدی روشن میشم :D

مثل گیفت کارت های اپل استور یا گوگل پلی میمونه شروین جان،

مثلا PSN کارت 20 دلاری رو انتخاب و پرداخت آنلاین میکنی بعد یه کد بهت می فرستند اون کد رو تو قسمت Redeem Prepaid Card اکانتت وارد میکنی(هم با ویتا میشه هم کامیپوتر) و حسابت 20 دلار شارژ میشه؛ مگه خودت تا الان همینطوری حسابتو شارژ نمیکردی ؟!

اما این روش برای ما که امارات داریم دلاری 4000 تومن درمیاد، اگر خواستی بگو بگم چطور پی پال باز کنی و با پی پال با دلاری 3140 از استور خرید کنی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه ببخشید من اشتباه سوالمو پرسیدم :D
ببین مثلا بتمن رو زده 140 تومن. اینم نوشتن :
دقت داشته باشید زمانی که سی دی کی بازی خریداری شد کد ( سی دی کی بازی ) به ایمیل شما ارسال می گردد.
یعنی چی ؟ آخه مگه بازی نباید با اکانت من خریداری بشه ؟ بعد CD KEY ؟ اونم ویتا ؟

چون تاحالا نشنیده بودم ویتا سی دی کی داشته باشه !

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
نه ببخشید من اشتباه سوالمو پرسیدم :D
ببین مثلا بتمن رو زده 140 تومن. اینم نوشتن :

یعنی چی ؟ آخه مگه بازی نباید با اکانت من خریداری بشه ؟ بعد CD KEY ؟ اونم ویتا ؟

چون تاحالا نشنیده بودم ویتا سی دی کی داشته باشه !

@-)

من خودم اولین باره که همچین چیزی می بینم، مثل اینکه کد رو بزنی مستقیما بازی میاد تو لیست دانلودت !

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
بازیهای دیجیتالی کد هستن.مشابه همین کارتهای psn.مثل همونا وارد میکنید منتها بازی به لیستتون وارد میشه.خرده فروشی ها محتواهای دیجیتالی رو اینطوری میفروشن ولی اینا از آمازون میخرن که مدتیه راه افتاده.با گیفت کارد از خود آمازون هم میتونید بخرید.تخفیفای خوبی هم میذاره و پیشنهاد میشه یه نیم نگاهی بهش داشته باشین. sly چند روز پیش 10 دلار بود مثلا.آمریکا هست و قکر کنم مدت کمیه که انگلیس هم راه افتاده.

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوستان کسی میتونه قیمت این بازی ها رو به دلار برای ریجن 1 و 2 از روی استور ویتا بهم بده ... ممنون میشن

انچارتد
گراوتی راش
کیلزون
تیاراوی
سول سکریفایس

میدونم انچارتد و گراویتی free هستن فقط قیمتشون رو میخوام بدونم

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
انچارتد رو نمیدونم اما بقیه لیستت توی ریجن ۱ همشون ۳۶ دلار هستن (البته اون یک سنتشو گرد کردم)

Sent from my RM-914_im_mea3_394 using Tapatalk

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
انچارتد رو نمیدونم اما بقیه لیستت توی ریجن ۱ همشون ۳۶ دلار هستن (البته اون یک سنتشو گرد کردم)

Sent from my RM-914_im_mea3_394 using Tapatalk

ریجن 2 دانمارک

گراویتی راش : 20دلار
انچارتد : 30 دلار
سول سکریفایس : 47 دلار
تیراوی :‌30 دلار
کیلزون :‌47 دلار

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
به نظر میاد بازی های که خشونت زیادی دارن گرون تر هستن ولی باقی بازی ها ارزون تر !!!

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
ریجن 2 دانمارک

گراویتی راش : 20دلار
انچارتد : 30 دلار
سول سکریفایس : 47 دلار
تیراوی :‌30 دلار
کیلزون :‌47 دلار

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
به نظر میاد بازی های که خشونت زیادی دارن گرون تر هستن ولی باقی بازی ها ارزون تر !!!

مگه دانمارکی شما؟؟

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
مگه دانمارکی شما؟؟

مگه دانمارکی شما؟؟

نه ... بد بختانه ..اکانتی که ازش استفاده کردم و الان مثل چیز تو گل کیردم کانتریش دانمارکه ... پلاز 3 ماهش هم خیلی به صرفه تر از یک سالشه. مثل ریجن هایی نیست که به دلارن و یک سالش نصف 4 تا 3 ماهه در میاد

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
آقا بازی dragon's crwon فیزیکی region 3 به 140 تومن خوبه؟؟؟ (با توجه به اینکه نسخه دیجیتالش 40$ هست به نظرتون ارزش خرید داره؟؟؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر