Wreckfest | PC

Developer: Bugbear Entertainment
Platform: PC
Release Date: Spring 2014 (May 2014)
game mode: single / multiplayer

شاید بازی زیبای FlatOut را بخاطر داشته باشید. سازندگان آن بازی اینبار با یک بازی سراسر هیجان و تخریب دیگر, در سبک مسابقه‌ای باز گشته اند بهمراه وجود خودروهای خیابانی با قابلیت آپگرید و همچنین مسابقات آنلاین. مسابقاتی که در آن جنون حرف اول را می زند مخصوصاً با وجود فیزیکی بینظیر و تخریب پذیری واقع‌گرایانه که با کمک موتور قدرتمند بازی یعنی ROMU میسر شده است.

خودروهای بازی اکثراً شامل خودروهای قدرتمند آمریکایی سالهای گذشته بهمراه تعدادی خودروی اروپایی و آسیایی از دهه های گذشته است. خودروهایی که کهنه شده اند, زنگ زده‌اند و در عین حال بسیار ارزان هم هستند. و حال شما باید با تغییر اجزای آن‌ها و تقویت موتور و دیگر قطعات در گاراژتان, جانی تازه به آن‌ها بخشیده و آن‌ها را برای مسابقاتی نفس گیر آماده کنید.

ROMU انجینیست هیولا که برای اینگونه مسابقات ساخته شده. هر انجینی نمی‌تواند از پس چنین بازی ای بر بیاید. ما شما را بر روی صندلی راننده قرار می‌دهیم تا مواردی مانند وزن خودرو, دست اندازهای جاده و از همه مهمتر تخریب پذیری را به بهترین نحو تجربه کنید.

بازی بصورت انحصاری برای PC در بهار 2014 منتشر خواهد شد.

وبسایت رسمی

2365042-2923440072-31b2f.jpg

1208497a2ceb1fc789ddf29c7e7c29d1.png

5335-f2e52746_680_400.jpg

617x.jpg

next-car-game-3.jpg

NextCarGame-PreOrder-Screenshot-02.jpg

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
wow شاهکار دیگری از سازندگان Flatout ، بی صبرانه منتظر عرضه بازی هستم . :bighug:

پ ن : امیدوارم بازم از اون آهنگ های خوب توی بازی بشنویم :x

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
به قدری این تصاویر هیجان انگیزند ادم وسوسه میشه همین نسخه بتا را دانلود کنه ببینه چی هست..بازی کردن Flatout همین الانم لذت بخشه امیدوارم اینم به خوبی همون باشه...

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
نسخه آزمایشی بازی با حجم 1.2 گیگ با لینک مستقیم در کلوب قرار گرفت دوستان!
با اجازه از raya2 عزیز از متن مطلبش کپی زدم !:)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
میگم این نسخه آزمایشی ارزش دانلود داره؟؟ عکسا دلربا هست لامصب :D بازیامونم که ته کشیده :D
بعد این نسخه چه چیزایی داره؟؟؟ نسبت به نسخه اصلی میگم!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
فکر نکنم ارزش داشته باشه!نشان دهنده قدرت موتورشون فقط!
تو یه منطقه با ماشین می رسید به موانع مختلف و تخریب می کنید ماشینتون رو!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوست دارم بدونم یه ریسینگ، وقتی قراره دمیج داشته باشه اونم با گرافیک نسل جدید چی میشه :D
دقیقا:biggrin1:
هنوز اون خرابی وحشتناک Flatout 2 رو خوب یادمه. ماشین قشنگ ذره ذره میشد و جزئیاتش به بهترین نحو ممکن نمایش داده میشد:crying1: یه بارم که محکم به جایی میخوردی، راننده از شیشه جلو پرت میشد توی در و دیوارو صدای خُرد شدن استخوناش به خوبی شنیده میشد:crying1::biggrin1:
چقدر هم سخت بود بی پدر:|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شک نکنید از لحاظ گرافیک با فیریک یکی از بهترین هاست

من دارم دانلودش می کنم فردا با عکس ها منتظر باشید

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
یکم بازیش کردم بنظرم هیجان نداره و خیلی کنده بازی که احتمالا به خاطره تاثیر nfs rivals هستش که این به چشمم نیومد! کمبود افکتای گرافیکی تو ذوق میزنه. کاش تا عرضه یه کاریش بکنن گیم پلیشم هم یه تکونی بدن بهش

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
من نسخه یکه این رو بازی کردم..Ultimate Carnage..شاهکار بود.. نسخه دومش بسیار بسیار مذخرف و چرت و پرت بود..ماشین عینه نور حرکت میکرد و هیچی دیده نمیشد... تا این نسخه چه شود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر