آموزش آپدیت آفلاین XBOX ONE

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
درود
این آموزش از سایت XBOX.COM ترجمه شده

مرحله اول: مربوط به XBOX ONE
شما در ابتدا لازم دارید تا بدونید ورژن OS کنسولتون چیه تا بتونید آپدیت مناسب دانلود کنید
برای فهمیدن OS کنسول مراحل زیر انجام بدین:
1.از دکمه Menu دسته استفاده کنید تا به Home برگردید
2.دکمه Menu استفاده کنید و بعد Settings انتخاب کنید (یا Settings از تو Home انتخاب کنید)
3.System انتخاب کنید
4.Consol Info انتخاب کنید
5.ورژن OS کنسول شما ردیف سوم پایین است. اطلاعاتی که بر روی صفحه نمایان می شود را یک جا ذخیره کنید تا بعدا بتونید آپدیت درست را دانلود کنید
نکته: اگر برای اولین بار قصد دارین کنسول آپدیت کنید و به تنظیمات بالا دسترسی ندارید. دو تا تریگر و بامپر با هم فشار بدین. بعد لیستی به نمایش در میاد که ورژن OS کنسول در ردیف سوم پایین نوشته.
در اینجا ممکنه برای بعضی از کنسول ها دو سناریو (Scenario) پیش بیاد که مربوط به صفحه سبز میشه. در این حالت شما به هیچ طریقی به صفحه مربوط به ورژن OS کنسولتون دسترسی ندارین. باید با توجه به مشکلتون یکی از کارهای زیر انجام بدید و بعد از اون اقدام به دانلود یکی از فایل های آپدیت کنید.
سناریو 1: شما برای اولین بار کنسول روشن کردین و صفحه سبز به مدت 10 دقیقه یا بیشتر بر روی صفحه باقی مونده و تصویر مربوط به انتقال به دسته XBOX ONE نمایش داده نشده. شما در این حالت باید فایل آپدیت اول(OSUDT1) دانلود کنید.
سناریو 2: شما آپدیت کنسول انجام دادین ولی بعد از یک restart صفحه سبز به مدت 10 دقیقه یا بیشتر بر روی صفحه باقی مونده و کنسول به صفحه Home منتقل نمیشه و با دسته هم ارتباط نداره. شما در این حالت باید فایل آپدیت دوم(OSUDT2) دانلود کنید.

مرحله دوم:مربوط به PC
1.فلش به PC وصل کنید
2.فلش به صورت NTFS فرمت کنید(فلش شما حداقل باید 2GB فضای خالی داشته باش)
3.حالا باید فایل مربوط به آپدیت با توجه به ورژن OS کنسول دانلود کنید

Console OS VersionFile Version

• 6.2.9781.0(xb_rel_flash1307.130829-1800)
  • ...............................................................
  • .................................................................
OSUDT1

• 6.2.10210.0(xb_rel_launch 131118-1159)
  • 6.2.10217.0 (xb_rel_launch.131205-2200)
  • 6.2.10542 (xb_rel_1402.140213-0115) fre
  • 6.2.10698.0 (xb_rel_1403.140301-2200) fre
  • 6.2.10812.0 (xb_rel_1404.140411-1830) fre
  • 6.2.10951.0 (xb_rel_1405.140514-2300) fre
  • 6.2.11064.0 (xb_rel_1406.140601-2110) fre
OSUDT2

4.فایل آپدیت که به صورت zip روی PC ذخیره کنید
5.فایل آپدیتو از حالت zip خارج کنید
6.فایل به دست اومده روی فلش کپی کنید و بعد فلش از PC جدا کنید

مرحله سوم:مربوط به XBOX ONE
1.اگر برای وصل شدن به لایو از کابل لن استفده میکنید، کابل لن از پشت کنسول جدا کنید
2.کنسول خاموش کنید. برای اطمینان از این که کنسول به صورت کامل خاموش شده. سیم برق را از کنسول جدا کنید
3. 30 ثانیه صبر کنید
4.سیم برق مربوط به کنسول را وصل کنید
5.فلش به پورت USB در XBOX ONE وصل کنید
6.دکمه های BINDو EJECT نگه دارید و بعد دکمه XBOX فشار بدین
vqoigsq5ddz6lcp8yjnc.jpg

7.همچنان دکمه های BINDو EJECTبرای مدت 10 تا 15 ثانیه نگه دارید
8.حالا صدای مربوط به روشن شدن کنسول دوبار خواهید شنید
نکته: اگر شما بعد از 10 ثانیه صدای روشن شدن کنسول را دوبار نشنیدین و یا صدای خاموش شدن کنسول را شنیدید، به این معنی که مراحل بالا به درستی انجام ندادین
9.شما میتونید دکمه های BIND و EJECT بعد از شنیدن دومین صدای مربوط به روشن شدن کنسول رها کنید
10.وقتی کنسول شما restart شد فلشو از کنسول جدا کنید
11.وقتی کنسول یک بار restart شد به این معنی است که آپدیت با موفقیت انجام شده و میتونید از کنسول استفاده کنید
نکته: ممکنه restart شدن کنسول چند دقیقه زمان ببره. اگر شما از کابل لن استفاده میکنید کابل لن به کنسول وصل کنید. اگر هم هیچ وقت قصد ندارید به لایو وصل بشید. لازم که در مرحله تنظیمات(setup) کنسول یک باربه لایو وصل بشید.

ویدیو آموزش آپدیت آفلاین کنسول Xbox One
..............................................................................
هر قسمت متوجه نشدید سوال کنید :d
منیع

آخرین ویرایش:

Aminvgas

کاربر سایت
Feb 2, 2011
97
سلام
ممنون از این ترجمه.
من یه جاهایی شو متوجه نمیشم مثلا اون 2 تا فایل دانلودی یه کیش برای فلش و یکیش برای سی دی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا 2 تا شو باید دانلود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
ممنون از این ترجمه.
من یه جاهایی شو متوجه نمیشم مثلا اون 2 تا فایل دانلودی یه کیش برای فلش و یکیش برای سی دی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا 2 تا شو باید دانلود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما متنو بخون كامل توضيح دادم.هر دو مربوط به فلشه،شما بايد با توجه OS كنسولت يكيو دانلود كني

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مرسییییییییییییییییییی. کاشکی فقط این آپدیت نه... بلکه همه آپ دیت ها هم میشد اینطوی انجام داد:((
دو ماه كه كنسول منتشر شده تا چند ماه ديگه(شايد هم چند سال)اون اپديت هارو هم ميشه با روش هاي مختلفي ريخت(مثل Xbox 360 :d )

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,893
نام
U-N-3-S
مرسی از اموزش

فقط یک سواللل :

قراره چند تا اپدیت براش بیاد ؟ مثل 360 هر 2 ماه یکبار ؟

آخرین ویرایش:

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
سلام ، ورژن دستگاه من (xb_rel_flash1307.130829-1800 بود که طبق آموزش با فایل اول آپدیت کردم حالا ورژن دستگاه شده (xb_rel_launch.131205-2200 الان ینی باید باز با فایل دوم هم آپدیت کنم یا همون فایل اولیه کافیه؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
مرسی

برای دانلود بازی ها از اینترنت چی ؟ همون قسمتی که میگن وقتی بازی ها را برای نصب در xbox one میزارین بایدبه اینترنت وصل شید و گاهی تا چند گیگ دانلود کنید

برای اون هم راه حلی مثل همین اموزش هست ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام ، ورژن دستگاه من (xb_rel_flash1307.130829-1800 بود که طبق آموزش با فایل اول آپدیت کردم حالا ورژن دستگاه شده (xb_rel_launch.131205-2200 الان ینی باید باز با فایل دوم هم آپدیت کنم یا همون فایل اولیه کافیه؟
نه لازم نيست دوباره اپديت كني همون اولي كافيه

- - -ویرایش - - -

مرسی

برای دانلود بازی ها از اینترنت چی ؟ همون قسمتی که میگن وقتی بازی ها را برای نصب در xbox one میزارین بایدبه اینترنت وصل شید و گاهی تا چند گیگ دانلود کنید

برای اون هم راه حلی مثل همین اموزش هست ؟
نه فعلا فقط از خود لايو ميشه دانلود كرد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام یه سوال داشتم اگه وسط اپدیت اینترنت قطع بشه چی میشه (قضیه این بلک اسکرین چیه)
این تاپیک که مربوط به آموزش افلاین و پس اینترنتی قرار نیست قطع بشه.
اگر از لایو هم شروع به دانلود کنی و اینترنت قطع بشه فکر نکنم مشکی پیش بیاد و احتمالا آپدیت از اول شروع میشه
Black Screen من نشنیدم احتمالا منظورت green screen of death که تو بعضی از کنسول ها بعد آپدیت پیش میاد و با همین روش آپدیت آفلاین هم مشکل بر طرف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر