Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
NFS Rivals تحولی بود بعد از MW2012 که بتونن کمی گند کاری قبلی رو پاک کنن که موفق شدن.
طراحیش مثل همیشه فوق العاده بود...!
اگه سرت میخوارید و در همون موقع پلیس میامد دنبالت دوست داشتی داد بزنی چون Pause نداره...!!!که افتضاحه!
اگه اسم این بازی رو میزاشتن Hot Persuit2013 واقاً برازندش بود.
رانندگی واقعی تر و واقعاً بهتر بود...تفاوت ماشینای دو ویفرانسیل و دیفرانسیل عقب مشهود تر شده مخصوصاً تو جاده برفیش!

در کل خیلی عالی بود، جای کار زیادی داره تا دوباره لذت بازیایی مثل NFS UnderGround2 رو تجربه کنیم

من Cop Career رو تموم کردم و تو Racer Career ، Ferrari Enzoرو باز کردم!

راجع به این نداشتن pause بگم که البته خیلی هم بد نشده !! من خودم یک بار در حین پیچوندن پلیس چایی هم میزدم خیلی حال داد !! :d البته خیلی دیکه سخت شده بود . :d
اما درباره گذاشتن نام HP 2013 رو این بازی هم بگم که به نظرم حالا که نذاشتن اتفاقا بهتر شد . مطمئنا نام HP انتظارات گیمرا رو میبرد بالا و ممکن بود باعث بشه این بازی رو خیلی ها نپسندن . با اینکه حتی قبل از آمدن بازی دیگه میشد فهمید همون حال و هوای HP توی این بازی هست اما یدک نکشیدن این عنوان باعث میشد که خیلی انتظاراتمون بالا نره . الآن MW2012 هم خیلی خیلی بد نبود اما همین که اسم Most Wanted روش بود تبدیل به یک افتضاح کردش !!

پ.ن : همین الآن 572000 SP از دست دادم !! :((خداییش سوزناک ترین لحظات عمرمو دارم میگذرونم !! :((

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
دوستان کسی این بازو رو اوریجینال داره بگه با هم بازی کنیم
خداییش need for speed network ـش عالیه، یه قسمت داره به اسم overwatch میتونی توش مثل بازی های استراتژیک به بازیکنای دیگه امداد الهی بدی :D
مثلا nitrous ـش رو پر کنی یا repair ـش کنی! در کل یه چیزیهه مثل BF4 Commander!!!
آگر عکس مکان jump ها یا غیره رو خواستین بگین، چون تو خود بازی، تا زمانی که از کنارش رد نشین، توی مپ نمیاد!!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
خب کلی دنبال یک عکس از نقشه میگشتم تا منبع speed point بازی رو بهتون نشون بدم که دوستمون زحمت کشید و نقشه رو گذاشت !! :d

برین به اون قسمتی که روی نقشه قرمز کردم . یک دریاچه نمکی میبینین که خیلی هم جای باحالی برای دریفت زدنه !! :d پلیس رو دنبال خودتون بندازین و برین اونجا . همگی پلیسا سر در گم میشن . حالا با هر چی میتونین از shockwave گرفته تا ضربه زدن با ماشین خودتون بهشون حمله کنین !! :d وقتی multiplier به x10 برسه اون موقعس که تازه جو میاد سراغ آدم . راستش من خودم حدود نیم ساعت همون جا با پلیس ها درگیر بودم 700000 تایی جمع شد . خوبیش اینه که repair shop هم نزدیک هست . :d
البته شاید این موضوع رو فهمیده باشین اما خب دیگه گفتم که خیالم راحت بشه . :-":d

آخرین ویرایش:

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
خب کلی دنبال یک عکس از نقشه میگشتم تا منبع speed point بازی رو بهتون نشون بدم که دوستمون زحمت کشید و نقشه رو گذاشت !! :d

برین به اون قسمتی که روی نقشه قرمز کردم . یک دریاچه نمکی میبینین که خیلی هم جای باحالی برای دریفت زدنه !! :d پلیس رو دنبال خودتون بندازین و برین اونجا . همگی پلیسا سر در گم میشن . حالا با هر چی میتونین از shockwave گرفته تا ضربه زدن با ماشین خودتون بهشون حمله کنین !! :d وقتی multiplier به x10 برسه اون موقعس که تازه جو میاد سراغ آدم . راستش من خودم حدود نیم ساعت همون جا با پلیس ها درگیر بودم 700000 تایی جمع شد . خوبیش اینه که repair shop هم نزدیک هست . :d
البته شاید این موضوع رو فهمیده باشین اما خب دیگه گفتم که خیالم راحت بشه . :-":d

انصافاً که حرکت حرفه ای بود برای جمع کردن SP اما حال بازی به اینه که یه جماعتی از پلیسا بیفتن دنبالتو یه Rivals حسابی راه بندازن!!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
انصافاً که حرکت حرفه ای بود برای جمع کردن SP اما حال بازی به اینه که یه جماعتی از پلیسا بیفتن دنبالتو یه Rivals حسابی راه بندازن!!

دقیقا موافقم !! :d این طوری بعد یک ربع اصلا حوصله آدم سر میره و دیگه حال نمیده . راستش من شخصا در مواقع کمبود speed point یا در صورت busted شدن و جهت گرفتن انتقام (!!!:d ) به این روش متوسل میشم !
یک چیزی هم که میخواستم درباره خود بازی بگم اینه که سازنده ها طوری بازی رو ساختن که حتی بعد تمام شدن بازی ، هنوز هم حس و حال بازی کردن هست در صورتی که در اکثر بازی ها بعد از تمام شدن روند داستانی بازی دیگه تمایلی برای بازی کردن وجود نداره اما اینجا همون head to headها کافین تا بشینی بازی کنی !! :d

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
یه لطف کرک گروه 3DM بازی شده لگ بازار و باگ های عجیب غریب تر.
اون کد فریم هم فایده نداره بازی جاهایی که باید اسلو موشن بشه میشه در عوض فقط باگ ها بیشتر میشن.
نمیدونم چرا کرکر های معتبر کلا کم کار شدن.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یه لطف کرک گروه 3DM بازی شده لگ بازار و باگ های عجیب غریب تر.
اون کد فریم هم فایده نداره بازی جاهایی که باید اسلو موشن بشه میشه در عوض فقط باگ ها بیشتر میشن.
نمیدونم چرا کرکر های معتبر کلا کم کار شدن.

درسته که بازی مقداری باگ داره ولی اگه سیستم خوبی داشته باشی (مخصوصا گرافیکی که امتیازش حداقل 2000 یا 3000 باشه, مشکل چندانی تو اجرای بازی وجود نداره. درسته که 3DM کرکهاش بی نقص نیستن ولی در حال حاضر خیلی از بازیها تنها توسط این گروه کرک میشن و گروه های معتبر داخل Scene مثل reloaded و skidrow حتما توانایی کرک کردن این بازیها رو نداشتن که کرک نکردن...

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من تو Race یه سری ماموریتها رو انجام دادم و حالا باید ماموریتها جدید بیاد ولی سمت راست صفحه نوشته get 3 slams while using the turbo رفتم توربو خریدم و از اون بالایی ها میپرم پایین با توربو ولی این نمیگذره.
چیکار باید بکنم؟!!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
من تو Race یه سری ماموریتها رو انجام دادم و حالا باید ماموریتها جدید بیاد ولی سمت راست صفحه نوشته get 3 slams while using the turbo رفتم توربو خریدم و از اون بالایی ها میپرم پایین با توربو ولی این نمیگذره.
چیکار باید بکنم؟!!

در حاليكه توربو رو فعال كردين بايد يك racer يا cop پيدا كنين و از بغل يا پشت بهش بزنين . البته من كه توصيه ميكنم يك speed list ديگه انتخاب كنين !! :d

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
با درود
دوستان من می خوام از ت و رن ت دانلود کنم کدوم نسخه رو بگیرم می خوام کامل باشه
برام پخ کنید (آدرس ت و ر ن ت)ماشالله زیادن:d
با سپاس

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
درود.
رفقا نسخه black Box به غیر از دموها چیـزه دیگه ای رو هم حذف کرده که حجمش اینقدر پایینه؟
دموها چه جوری اند!؟ دانلود نَشن چیزه خاصی رو از دست دادیم؟!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
درود.
رفقا نسخه black Box به غیر از دموها چیـزه دیگه ای رو هم حذف کرده که حجمش اینقدر پایینه؟
دموها چه جوری اند!؟ دانلود نَشن چیزه خاصی رو از دست دادیم؟!

دموها چیز خاصی نداره. فقط معرفی ماشین هست. حجم نسخه بلک باکس بعد از نصب هم 8.72 GBا (9,370,241,694 bytes) میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر