قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS4 صحبت میشه.

تاپیکی قبلی که به لطف فروشندگان کنسول و دلال ها قفل شد،قرار بر این شد تا تاپیک جدیدی برای این مبحث باز شود.
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ). متاسفانه اگر این تاپیک به عاقبت تاپیک قبلی دچار بشه دیگر تاپیکی با این نام مشاهده نمی کنید !! پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام PS4 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

در رابطه به موضوعات زیر اگر سوال دارید در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

راهنمای خرید پلی استیشن 4

خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای PS4

سوالات متداول در مورد PS4

مشکلات و خرابیهای PS4/PS4 Pro

لوازم جانبی پلی استیشن 4

مرسی از همکاریتون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
با تشکر از آقا امید گل که ناظم جدید هم شدن :bighug: امیدوارم دوستان هم رعایت کنن
خب دوستان به نظرم صبر کنید قیمت ها داره پایین میاد الان 2400 و حتی 2300 هم تو بازار پیدا میشه چندین فروشگاه هم که دارن میارن بار عظیم چند وارد کننده هم که تو راهه
بازم میگم اگر پایین تر از 1700 تونستید یدا کنید خریدید مبارکتون باشه اما برای بالاتر از این مقدار دلیلی دیده نمیشه که بخواهید ps4 بخرید یعنی عنوان خاصی نداره در کل به نظرم خرید ps4 بعد از E3 2014 منطقی خواهد بود

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
البته عربستان اکثر فروشگاه ها sold out شده ولی اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه که چطور بخرم و اینکه به نظرتون از عربستان بیارم به صرفه هست یا نه؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته عربستان اکثر فروشگاه ها sold out شده ولی اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه که چطور بخرم و اینکه به نظرتون از عربستان بیارم به صرفه هست یا نه؟

معمولا اینجور چیزا خریدشون از عربستان به صرفه نیست
تا چند هفته دیگه همین تهران قیمتا معقول میشه

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
همين الان هم خيلي از سايتهاي معتبر دارن 1650 تا 1900 ميفروشن، ديگه دليلي نداره كه واسه اين كنسول 2400 ، 2300 هزينه كنيم. بازي ها هم كه در حال حاضر بين 239 تا 250 هستن.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
صجبتهایی که کردم با یه سری فروشنده ها تا 2 ماه دیگه به راحتی به تو خط 1500 میرسه قیمتها ... ( 1550 - 1590 - 1500 و .... )

در حال حاضر هم که خط 1600 تقریبا تو تمام فروشگاه های اینترنتی به وفور موجوده ....

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
صجبتهایی که کردم با یه سری فروشنده ها تا 2 ماه دیگه به راحتی به تو خط 1500 میرسه قیمتها ... ( 1550 - 1590 - 1500 و .... )

دقیقا !! :d
منکه از خدامه تمام بچه های سایت بتونن PS4 بخرن >:)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها اسم نمی برم اما همه سایت ها پیش فروش گذاشتن تحویل حداکثر 5 دی!! همه از یک وارد کننده می گیرن که طرف گفته 1000 تا قراره وارد کنه!!!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
بچه ها اسم نمی برم اما همه سایت ها پیش فروش گذاشتن تحویل حداکثر 5 دی!! همه از یک وارد کننده می گیرن که طرف گفته 1000 تا قراره وارد کنه!!!

این طرف کلاه بردار در بیاد چی می شه :d

بازی ها رو من 205 کمترین چیزی هست که سراغ دارم

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اقا اخر قیمت چنده من سرگیجه گرفتم ... یکی میگه 1600 ..یکی 1500 ... یکی 2400 ..... اصلا :(

دوستم رفت پریروز خرید ... 2700 تو اصفهان ... بعدم یارو بهش گفت .. تا عید فوقش...300-400 تومن بیاد پایین ....

من که اخرش میگم دادشم از دبی برام بفرسته در میاد 1400 ... ولی الان ارزش نداره خرید ps4 ...

این وضعیت اسف بار قیمت ها داره اعصابم رو بهم میریزه این چه مارکتیه خدا وکیلی

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
به نظر من که تا سال دیگه حتی ارزش خرید نداره. چون بازی انچنانی براش نیمومده و قیمت درست حسابی وثابتی نداره . هر بازی برا هر سلیقه ای سازگار هم نیست . تا بخواد برا هر سلیقه بازی با تنوع بالا بیادویه لذت اساسی ببره یکی دو سال میکشه . الان هر کس بخره جدای قیمتی که باید بده . باید تو کف بازی هاش بمونه . فرقی نیست بین اینکه الان کسی تو کف کنسول بازی هست با کسی که کنسول بخره مثلا 3 ماه دیگه بخواد یه بازی سازگار باسلیقه اش بیاد .فعلا برا دکور خوبه. تازه خود من باشم از بچه های همین بازیسنتر یه دست دوم می خرم سال دیگه :d

• Like
Reactions: victor hogo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر