Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
سبک گیم پلی و مبارزش مثل اسکایریمه؟؟

هنوز چیز خاصی مشخص نیست ! :d
ولی بازی مطمئنا SandBox ـه . . . زاویه ی دوربین هم سوم شخص هستش . . . هر چی باشه مطمئنا مبارزاتش بهتر از اسکایریم در میاد !! :d
بخش RPG رو نمی دونم دیگه چقدر توی بازی تاثیر داشته باشه !

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
چرا این بازی با وجود این که داستانش در دوران سومه و یه جورایی به فیلم ارباب حلقه ها هم ربط داره ولی اینقدر گمنامه؟؟تا اون جایی که من گشتم فقط همین یه تاپیک بود!یه تریلر جدید هم از گیم پلی بازی اومده که کاملا تقلید مطلق از سری Assassin و batman هست ولی بازم خوبه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این تاپیک چرا خوابیده؟! تریلر جدید بازی رو ببینید، از گیم پلی خفن بازی مو به تنتون سیخ بشه :D Most anticipated من توی 2014 (با توجه به اینکه همه بازی ها افتادن به 2015 :| ) تا این لحظه این بازیه :x

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این تاپیک چرا خوابیده؟! تریلر جدید بازی رو ببینید، از گیم پلی خفن بازی مو به تنتون سیخ بشه :D Most anticipated من توی 2014 (با توجه به اینکه همه بازی ها افتادن به 2015 :| ) تا این لحظه این بازیه :x

سیستم باس هاش اسمش چی بود؟ خیلی جالب طراحی کردن اگر خسته کننده نشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر