Shadow Of The Colossus بهترین کلوسوس به نظر شما کدام است؟

نبرد با کدام کلوسوس را ترجیح میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    81

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
گل گفتی !
تا عنوان تاپیکو دیدم منم به یاد Phalanx افتادم و صحرای شنی !!!

بهترین نبرد همون بود به علاوه ی اولین نبرد !
Valus هم فوق العاده بود !
اوله کار میبینیش که داره رد میشه , یه کمی ازت دوره بخاطر همین میشه سوت زد ! وقتی سوت میزنی ( در حقیقت صدا کردن اسبته ) صورتشو برمیگردونه طرفت ! :d یه لحظه نگاه میکنه و بعد مبارزه شروع میشه !!! :bighug:

اون پرنده هایی هم که دارن رو سرش پرسه میزنن فوق العادن !

من خودم به شخصه سوتو که میزنم و اون برمیگرده R1 رو نگه میدارم که واندر زانو بزنه و یه ادای احترام بکنه به Valus ( با اون ظاهر پر ابهتش !!! )
میگم آقا طاها کدوم نسخه رو بازی کردی،چون من توی نسخه کولکشن ـی که دارم فک نکنم با زدن دکمه ی R1 واندر زانو بزنه...
حالا یه تستی میکنم خبرشو میدم...;;)
آپدیت:
آره R1 که بزنی واندر میشنیه طوری که انگار فک میکنی زانو زده، احتمالا چون اینطوری بوده، فک کردی زانو زده ولی یه جورایی هم میشه گفت اینطوری هست:d

آخرین ویرایش:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
میگم آقا طاها کدوم نسخه رو بازی کردی،چون من توی نسخه کولکشن ـی که دارم فک نکنم با زدن دکمه ی R1 واندر زانو بزنه...
حالا یه تستی میکنم خبرشو میدم...;;)

والا من اون موقع ها رو PS2 بازیش کردم و 5-4 بار هم تمومش کردم !
یادم نمیاد چه نسخه ای بود ... :-/

راستی ICO رو گرفتم ( فایل ISO بازیش رو ) !
شما نمیدونی بهترین تنظیمات واسه ی بازی کردنش با ایمولاتور PCSX2 چیه ؟ :-b

اون موقع ها که نتونستم رو PS2 بازیش کنم , میخوام ببینم میشه رو PC تجربش کرد ؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
والا من اون موقع ها رو PS2 بازیش کردم و 5-4 بار هم تمومش کردم !
یادم نمیاد چه نسخه ای بود ... :-/

راستی ICO رو گرفتم ( فایل ISO بازیش رو ) !
شما نمیدونی بهترین تنظیمات واسه ی بازی کردنش با ایمولاتور PCSX2 چیه ؟ :-b

اون موقع ها که نتونستم رو PS2 بازیش کنم , میخوام ببینم میشه رو PC تجربش کرد ؟
اوهوم، جواب رو pm کردم بهت

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
فقط میتونم بگم عاشق همشونم.:x
واقعا تو طول این نسل(ps3) خیلی حالمون گرفته شد که Ueda بازی جدیدش رو ارائه نکرد.=((

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
اون پرندهه. همون که تو یه دریاچه باهاش جنگ میکردی و باید از بالهاش بالا میرفتی( سریع میومد طرفت، خودتو میکوبیدی به بالش...عجب صحنه ای بود...)
بدترین هم که کرم خاکیه اهههه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
فقط میتونم بگم عاشق همشونم.:x
واقعا تو طول این نسل(ps3) خیلی حالمون گرفته شد که Ueda بازی جدیدش رو ارائه نکرد.=((
آره من هم خیلی ناراحتم که last guardian هنوز نیومده ولی اگه روی ps3 بیاد چه شود...:x

- - -ویرایش - - -

اون پرندهه. همون که تو یه دریاچه باهاش جنگ میکردی و باید از بالهاش بالا میرفتی( سریع میومد طرفت، خودتو میکوبیدی به بالش...عجب صحنه ای بود...)
بدترین هم که کرم خاکیه اهههه
آره میگم داداش مثل اینکه همه avion خاطره دارن، اصلا مثل اینکه طراحی ـش طوری بوده که به دل همه نشسته:dبه نظر من چون اولین کلوسوس پرنده بود و هیشکی توقع یه پرنده رو اونجا نداشت ، واسه همین آدم غافلگیر میشد.
نمیدونم ولی وقتی خودم هم میخواستم رای بدم، ذهنم به سمت Avion هم میرفت...تا الان هم avion اوله:)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
من که هر چی زور زدم فقط یکی رو انتخاب کنم نتونستم ! :D اگه از گزینه های نظر سنجی چند انتخابی به جای فقط یک مورد میزاشتید خیلی بهتر بود .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
من که هر چی زور زدم فقط یکی رو انتخاب کنم نتونستم ! :D اگه از گزینه های نظر سنجی چند انتخابی به جای فقط یک مورد میزاشتید خیلی بهتر بود .
نظرسنجی که تک انتخابی هستش، شما شاید اشتباه کردین، چون همهی دوستان فقط یه بار و به یک کلوسوس رای دادن...

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بچه ها من با ناظم ـین محترم هماهنگ کردم، و همونطور که گفته بودم ، نظرسنجی تک انتخابی هستش.

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
من از تنها کلوسوسی که بدم میاد،کلوسوس نهم هستش...بازاران رو میگم، یعنی ضدحال ترین کلوسوس همینه...
همون کلوسوسی رو میگم که باید به سمت فواره آب بیاریش تا چپ بشه...:|

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اوه، حدسم درست بود،بیشتر بچه ها Avionرو بهترین کلوسوس میدونن، اصلا این کلوسوس خیلی خاطره انگیزه...
16425306294561991609.jpg

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
من از تنها کلوسوسی که بدم میاد،کلوسوس نهم هستش...بازاران رو میگم، یعنی ضدحال ترین کلوسوس همینه...
همون کلوسوسی رو میگم که باید به سمت فواره آب بیاریش تا چپ بشه...:|
چرا باو! من دوسش دارم! خیلی با ابهته! خیللییی گندست!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بهترین کولوسوس همون Avion بود به نظرم. اون لحظه ای که به اون خرابه ها که آب گرفته نزدیک میشی، میتونی از دور ببینیش که خیلی آروم و با ابهت بالای یکی از ستون ها نشسته و تکون نمیخوره. کاملا با جو بازی هماهنگه اون لحظه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر