بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
ممنون ولی یه سوالی دارم مطمئنی اشتباه نمیکنی اخه دو تا ده هست توی شماره پس شماره یازده گو؟؟

یه I اضافه کن به یکی می شه 12..:d

- - -ویرایش - - -

ایشون اشتباهی دو تا 12 نوشتن نه 10 :d

اینم شماره ها:
I=1
II=2
III=3
IV=4
V=5
VI=6
VII=7
VIII=8
IX=9
X=10
XI=11
XII=12
XIII=13
XIV=14
XV=15
و الی آخر :d

ممنون..:)
----------
بیا حسین رفیقمون درستش رو گذاشت:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دستون درد نکنه
پس با این حساب ff ورسوس میشه 15 درسته اهم
ببین چه قدر بلدم:d
میگم از دوستان اینجا کسی 14 رو بازی کرده یا نه
اخرش مجبور میشم برم یه دونه بلوری اروجینالشو بخرم

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دستون درد نکنه
پس با این حساب ff ورسوس میشه 15 درسته اهم
ببین چه قدر بلدم:d
میگم از دوستان اینجا کسی 14 رو بازی کرده یا نه
اخرش مجبور میشم برم یه دونه بلوری اروجینالشو بخرم
درسته (قبلا اسمش FF Versus XIII بود که شد FF XV)
FF XIV هم کلا آنلاین هست و اگرم اورجینالشو بخری بازم باید هر ماه پول بدی برای بازی کردن که با توجه به تحریم ها میسر نیست برای کسی (اگرم باشه هزینه اش زیاد میشه :d)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,049
نام
حامد
تو فیس بــ وک بودم که اینو دیدم یک فرد هنرمند خوش ذوق اینو کشیده

تقدیم به روح پر فروغ احسان خودمون (جای خالیش واقعا احساس میشه) :)

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
نه والله من خواستم بخرمش ولی اینکاری باید ماهانه پول انلاینشو بدی و کلا ارزش بازی کردن رو نداره

سلام

من اینو 4 ماه هست دارم بازی می کنم قابل قبول هست :)اولین تجربه mmo من هست .:bighug:رفیق wow باز دارم که داره اینو بازی می کنه و راضیه :xمن قبلیشو که بخاطر بد بودنش sqe سروراشو بست:-& و دوباره اینو ساخت بازی نکردم ولی از این راضیم می خواستم بدونم اگر از بچه های طرفدار ffکسی بازی می کنه ادد کنیم همدیگرو:-b
موفق باشید:x

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
شدید دلم میخواد فاینال فانتزی 12 بدون هیچ تغییراتی پورت شه روی ps4 ... تروفی هاش هم بر اساس اون چیبی های اسکای پایرت دن باشه ... مرد میخوام بازی رو پلات کنه ....

1747915843.jpg

بهترین بازی عمرم بود این بازی ... تا وقتی زنده ام ps2 دارم و این بازی رو بازی میکنم

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
شدید دلم میخواد فاینال فانتزی 12 بدون هیچ تغییراتی پورت شه روی ps4 ... تروفی هاش هم بر اساس اون چیبی های اسکای پایرت دن باشه ... مرد میخوام بازی رو پلات کنه ....
بهترین بازی عمرم بود این بازی ... تا وقتی زنده ام ps2 دارم و این بازی رو بازی میکنم
خاطراتمون رو زنده کردی حاجی دمت گرم! یادش بخیر بهترین شکار هایی بود که تو سری ff دیدم! گیلگمش اون راست تصویر بهترین شکارش بود! اصلا همین داستان ظاهر شدن شکار هاش واقعا از کل بازی مهیج تر بود! یادمه اون شکار گوشه ی پایین تصویر سمت چپ(نمی‌دونم اسمش چی بود!‌) تو هوای برف و بوران ظاهر میشد! حالا بماند که چه بدبختی کشیدیم تا هوا اینجوری بشه!
یازمات هم که دیگه جای خود داشت واقعا!

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خاطراتمون رو زنده کردی حاجی دمت گرم! یادش بخیر بهترین شکار هایی بود که تو سری ff دیدم! گیلگمش اون راست تصویر بهترین شکارش بود! اصلا همین داستان ظاهر شدن شکار هاش واقعا از کل بازی مهیج تر بود! یادمه اون شکار گوشه ی پایین تصویر سمت چپ(نمی‌دونم اسمش چی بود!‌) تو هوای برف و بوران ظاهر میشد! حالا بماند که چه بدبختی کشیدیم تا هوا اینجوری بشه!
یازمات هم که دیگه جای خود داشت واقعا!

گیلگامیش رو من جو گیر شدم یه بار با لول شصت بزنمش ... زد ترکوندم ... کلی از بازیم و exp هایی که گرفته بودم پرید ... مثل این بازی های الانی هم نبود که از همون جا بیاد ...

اون قرمزه Hell Wyrm که یک ساعت و نیم داشتم باهاش میجنگیدم

کینگ باهاموت و اون سفیده هم که فقط پیدا کردنشون اشک و خون گریه با خودش داشت .... تازه بد بختی و فلاکت جنگیدن باهاشون شروع میشد ...

انصاقا گیم پلی و امکانات سلاح ها و سپر ها همه چی فوق العاده و کار امد بود ... دلم دوباره هوس ماجراجویی تو گراویگن و گریت کریستال کرد ...

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid

1747915843.jpg

اگه این بازی تروفی داشت من پلاتش میکردم .کسی میدونه DLC های فینال 2-13 روی دیسک بلوری اومده یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر