اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
cod رو اگه سازندگان اصلی ( و نه نایلیستیک :| ) بسازن عالی از آب درمیاد چه مولتی چه داستانی.
چنتا ویژگی ـم برای 3 و ویتا مشترک میذارن فروش جفت نسخه ها یهویی فضایی میشه !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نه بحث اعتراض تموم شده دیگه ! من خودم الان دارم یه سری بازی که تو چشم نبودن رو بازی میکنم و الان میزان رضایت من به حد معمولی رسیده و اون مشکل سابق رو ندارم .

بحث این کتیبه ای هم که نوشته شد تموم شدست تعداد کمی هم ایمان اوردن به دعوت مهران و تمام شد .

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
نه بحث اعتراض تموم شده دیگه ! من خودم الان دارم یه سری بازی که تو چشم نبودن رو بازی میکنم و الان میزان رضایت من به حد معمولی رسیده و اون مشکل سابق رو ندارم .

بحث این کتیبه ای هم که نوشته شد تموم شدست تعداد کمی هم ایمان اوردن به دعوت مهران و تمام شد .

خبری از بازی های 2014 نیست؟ دلمون اب شد یه چند تا تریلر از بازی های خفن 2014 بیاد شب خوابمون نبرههه :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
امضاهای پتیشن بازی های کنسول کوالیتی نسبتا خوب داره میره بالا الان شده 667 و 333 تای دیگه امضا مونده.

تو فیس بوک تبلیغ گسترده کردیم که یا فیسبوک جلومونو گرفت یا یه عده کاربرای لوس ترسو پیام های مارو تهدید و ویروس و اسپم گزارش دادند.

تو سایت های پر بیننده تاپیک زدیم که اونجام یه عده رضایتمند افراطی تند رو از پیشروی درست تاپیک جلوگیری کردند.

اما بازم در نهایت انگار که جواب داده؛ یه خبری هست که خیلی وقت پیش گذاشتم مثل اینکه یه جوابی به ماست؛ سونی میگه که: ما صدای شمارا شنیدیم!ما تصمیمی برای رها کردن ویتا نداریم!

nintendo64

کاربر سایت
Nov 13, 2013
27
امضاهای پتیشن بازی های کنسول کوالیتی نسبتا خوب داره میره بالا الان شده 667 و 333 تای دیگه امضا مونده.

تو فیس بوک تبلیغ گسترده کردیم که یا فیسبوک جلومونو گرفت یا یه عده کاربرای لوس ترسو پیام های مارو تهدید و ویروس و اسپم گزارش دادند.

تو سایت های پر بیننده تاپیک زدیم که اونجام یه عده رضایتمند افراطی تند رو از پیشروی درست تاپیک جلوگیری کردند.

اما بازم در نهایت انگار که جواب داده؛ یه خبری هست که خیلی وقت پیش گذاشتم مثل اینکه یه جوابی به ماست؛ سونی میگه که: ما صدای شمارا شنیدیم!ما تصمیمی برای رها کردن ویتا نداریم!

ممنون از این همه پشتکارتون ولی باز ویتا بازی براش نمیاد

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من حدس میزنم یه mgs برای ویتا میسازه کوجیما ... (یادتووون بمونه کی گفتم :d )

بنده خدا داره روی دو تا MGS کار می کنه فکر نکنم دیگه وقتی داشته باشه :d

ما ویتا خریدم MGS - DMC - Resident Evil - Assassin's creed - COD - BF - GOW - infamous بازی کنیم چیزی جز بازی مستقل و پورت با افت فریم نصیبمون نشده فعلا - الکی خودتون رو امید ندید بهتره
یا بفروشید یا بکوبیدش توی دیوار خورد بشه چیزی ازش نمونه

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من که الان انقدر بازی خوب برا ویتا اومده نمیدونم کدومو بگیرم.
killzone, tearaway, YS , rainbow moon , ...
تازه 2014 سال rpg برای ویتاست!! 3ds بازا الان با حسرت تمام به YS و FF X نگاه میکنن :d

Sent from my iPhone using Tapatalk

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
بنده خدا داره روی دو تا MGS کار می کنه فکر نکنم دیگه وقتی داشته باشه :d

ما ویتا خریدم MGS - DMC - Resident Evil - Assassin's creed - COD - BF - GOW - infamous بازی کنیم چیزی جز بازی مستقل و پورت با افت فریم نصیبمون نشده فعلا - الکی خودتون رو امید ندید بهتره
یا بفروشید یا بکوبیدش توی دیوار خورد بشه چیزی ازش نمونه

من که از ویتا راضی ام فقط aaa های 2014 رو هم اوکی کنن کافیه ... اره ولی مطمئن باشین شاهد عرضه همچین بازی هستیم در اینده دور ;)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من که از ویتا راضی ام فقط aaa های 2014 رو هم اوکی کنن کافیه ... اره ولی مطمئن باشین شاهد عرضه همچین بازی هستیم در اینده دور ;)
منم از ویتا راضی هستم فقط منتظرم قیمت بازی هاش بیاد پایین که داره پایین هم میاد:d
قیمت psn 20 دلاری از 90 هزار تومن به 65 کاهش پیدا کرده و داره پایین تر هم میاد:d
ولی هنوز هم منتظر بازی های بهتر واسه ویتا هستم کلا با ادامه پیدا کردن انچارتد رو ps4 احتمال یه انچارتد دیگه واسه ویتا قوی تر شده تازه کیلزون ویتا هم که خیلی ازش استقبال شده ممکنه نسخه ی بعدی رو هم بسازن:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تازه 2014 سال rpg برای ویتاست!! 3ds بازا الان با حسرت تمام به YS و FF X نگاه میکنن :d
=))=))=))

gamertell_x_y_packshot-e1368547003848.jpg

فکر کن روزی برسه که 3DS دارا با "حسرت" به ویتا نگاه کنن :D

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
=))=))=))

gamertell_x_y_packshot-e1368547003848.jpg

فکر کن روزی برسه که 3DS دارا با "حسرت" به ویتا نگاه کنن :D
اقا 1st party نینتندو رو کنار بزار جای بحث نداره. از لحاظ 3rd party بازی هاش با vita برابری می کنه دیگه. تازه الان با اومدن FF X ، Tokiden ، Muramasa نمیشه گفت با حسرت نگاه نمی کنن!!!!
(حالا من خودم دارم یه 3ds هم می گیرم :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر