Multi Platform Transistor

سلام !

sadas.jpg

دو سال پیش استودیوی SuperGiant Games بازی زیبای Bastion را ارائه کرد که با کیفیت بالای خود، محبوبیت زیادی بدست آورد. اینک آن ها در حال ساخت بازی بعدی خود تحت عنوان Transistor هستند.
Transistor در نگاه اول از نظر طراحی هنری و حال و هوا شباهت های زیادی به Bastion دارد. دوربین بازی نیز مانند Bastion حالتی ایزومتریک داشته و البته به نظر می رسد در بعضی بخش ها به صورت دو بعدی (به سبک Platformer های دو بعدی) درمی آید. سبک بازی Action RPG با المان های علمی تخیلی بوده و داستان بازی در شهری به نام Cloudbank می گذرد. جایی که هر کسی آوا و صدای مخصوص به خود را دارد، ولی به تدریج آوای افراد معروف ناپدید شده و یکی از این افراد هم Red نام دارد. خواننده معروفی که صدایش دزدیده شده و اینک با کمک شمشیر مخصوصی به نام Transistor به جنگ دشمنان و دزدان صدایش می رود.
این اسلحه به نوعی روح داشته و صحبت می کند، صداگذار Transistor نیز Logan Cunningham خواهد بود. کسی که با صدای فوق العاده خود ما را در بازی Bastion همراهی می کرد و این بار نیز مانند آن بازی، تحت تأثیر کارهایی که ما انجام می دهیم و حوادثی که در هر مرحله رقم می زنیم، صحبت خواهد کرد. دیگر صداگذار Bastion یعنی Ashley Lynn Barrett نیز به این بازی ملحق شده و ایفاگر صدای گم شده Red خواهد بود. صدایی که گاهی اوقات نقش موسیقی های پس زمینه بازی را نیز برعهده دارد.
تریلر Transistor را از این لینک مشاهده کنید.
سازنده: SuperGiant Games
ناشر: SuperGiant Games
سبک: Action RPG
تاریخ انتشار: 20 می 2014

تصاویر Transistor
مشکلات Transistor

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium D 805 2.67GHz or AMD Athlon LE-1640
RAM: 2 GB
VGA: Nvidia GeForce 6500 or AMD Radeon HD 3450
DX: DirectX 9
Hard drive: 2 GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz or AMD Athlon II X2 250
VGA: Nvidia GeForce 8600 GTS 512MB or AMD Radeon HD 5550 512MB

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
سلام !

sadas.jpg

دو سال پیش استودیوی SuperGiant Games بازی زیبای Bastion را ارائه کرد که با کیفیت بالای خود، محبوبیت زیادی بدست آورد. اینک آن ها در حال ساخت بازی بعدی خود تحت عنوان Transistor هستند.
Transistor در نگاه اول از نظر طراحی هنری و حال و هوا شباهت های زیادی به Bastion دارد. دوربین بازی نیز مانند Bastion حالتی ایزومتریک داشته و البته به نظر می رسد در بعضی بخش ها به صورت دو بعدی (به سبک Platformer های دو بعدی) درمی آید. سبک بازی Action RPG با المان های علمی تخیلی بوده و داستان بازی در شهری به نام Cloudbank می گذرد. جایی که هر کسی آوا و صدای مخصوص به خود را دارد، ولی به تدریج آوای افراد معروف ناپدید شده و یکی از این افراد هم Red نام دارد. خواننده معروفی که صدایش دزدیده شده و اینک با کمک شمشیر مخصوصی به نام Transistor به جنگ دشمنان و دزدان صدایش می رود.
این اسلحه به نوعی روح داشته و صحبت می کند، صداگذار Transistor نیز Logan Cunningham خواهد بود. کسی که با صدای فوق العاده خود ما را در بازی Bastion همراهی می کرد و این بار نیز مانند آن بازی، تحت تأثیر کارهایی که ما انجام می دهیم و حوادثی که در هر مرحله رقم می زنیم، صحبت خواهد کرد. دیگر صداگذار Bastion یعنی Ashley Lynn Barrett نیز به این بازی ملحق شده و ایفاگر صدای گم شده Red خواهد بود. صدایی که گاهی اوقات نقش موسیقی های پس زمینه بازی را نیز برعهده دارد.
تریلر Transistor را از این لینک مشاهده کنید.
سازنده: SuperGiant Games
ناشر: SuperGiant Games
سبک: Action RPG
تاریخ انتشار: 20 می 2014

تصاویر Transistor
مشکلات Transistor

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium D 805 2.67GHz or AMD Athlon LE-1640
VGA: Nvidia GeForce 6500 or AMD Radeon HD 3450

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz or AMD Athlon II X2 250
VGA: Nvidia GeForce 8600 GTS 512MB or AMD Radeon HD 5550 512MB

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
یه چند روز پیش خبر و تریلر معرفیش رو دیدم ولی حسش نبود تاپیک بزنم. :D
بازی همون تم و رنگبندی زیبای Bastion رو داره و اگر از نظر روایت داستان هم مثل Bastion فان باشه (تیکه های راوی فوق العاده بود) با یه بازی به یاد موندنی دیگه طرفیم. :x
ممنون از آریا جان بابت تاپیک.
سایت رسمی سازنده
------------------------------------
یه والپیپر زیبا از بازی با کیفیت عالی

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
وای این چه شود . Bastion که فوق العاده بود .
اولین چیزی که توی شروع تریلر دلتو می بره آهنگ تریلر هستش .
به نظر می یاد طراحی هنری بازی توی اوج قرار داره . این تریلر که واقعا دل فریب بودش .
با گیم پلی متنوع و اعتیاد آوری هم فکر کنم روبرو هستیم .
صداپیشگی Logan Cunningham ـهم تو این بازی منو بیشتر هایپ زده می کنه :D
در کل هایپ شدیم رفت :D
یکی از انتظاراتی که من از این بازی دارم قطعا موسیقیش هستش . کلا تم داستانیش جوری هستش که موسیقی خوبی باید به همراه داشته باشه و مثل Bastion فوق العاده باشه ، حتی باید از Bastion هم بهتر باشه !
داستانش هم خوب به نظر می رسه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
این بازی مگه همون بازیی نیستش که توسط Supergiant Games سازنده Bastion می خواد ساخته شه ؟ اگه اینطور باشه که هست ، خوب نیستش که روش اسم انحصاری رو بذاریم چون قراره برای PC هم بیادش فعلا .

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این بازی مگه همون بازیی نیستش که توسط Supergiant Games سازنده Bastion می خواد ساخته شه ؟ اگه اینطور باشه که هست ، خوب نیستش که روش اسم انحصاری رو بذاریم چون قراره برای PC هم بیادش فعلا .

هر بازی از xbox روی pc بیاد همچنان انحصاریه ... ولی بازی از ps4 رو pc بیاد دیگه به هیچ وجه من الوجود انحصاری نیست

_________________________________________________________________________________________________________

از همون لحظه ای که بازی تو ای 3 با اون ارت و طراحی و موسیقی خارق العاده معرفی شد ... براش کف و خون قاطی کردم .... گیم پلی هم که شدید به نقش افرینی های ژاپنی شباهت داره ... البته حرف من از روی تریلریه که دیدیدم و نمیشه دقیق گفت ....

کلا خیلی بهش امیدوارم و فکر کنم اولین بازی یا نهایتش اولین انحصاری باشه که متاش میره بالا 90

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ی انحصاری دیگه که سال 2014 میاد
داش به نظرم بهتره اول یکم صبر کنی یه اطلاعات اولیه درست و حسابی از بازی به دست بیاد بعد بیاید تاپیک بزنی
الان شما گفتی یه انحصاری دیگه که سال 2014 میاد فقط همین!!
نه عکسی نه تریلری...
الان یکی مثل من که هیچی از این بازی نمیدونه با این چیزی دستش میاد به نظر شما؟!
اینقدر تند و تند به فکر تاپیک دادن نباشید فعال باشید اما فعال تو پر:)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
هر بازی از xbox روی pc بیاد همچنان انحصاریه ... ولی بازی از ps4 رو pc بیاد دیگه به هیچ وجه من الوجود انحصاری نیست

_________________________________________________________________________________________________________

از همون لحظه ای که بازی تو ای 3 با اون ارت و طراحی و موسیقی خارق العاده معرفی شد ... براش کف و خون قاطی کردم .... گیم پلی هم که شدید به نقش افرینی های ژاپنی شباهت داره ... البته حرف من از روی تریلریه که دیدیدم و نمیشه دقیق گفت ....

کلا خیلی بهش امیدوارم و فکر کنم اولین بازی یا نهایتش اولین انحصاری باشه که متاش میره بالا 90

قطعا كه به اين بازى انحصارى نمى گن !!
اين موضوع رو هم گفتين كه اگه بازى رو ايكس باكس و پى سى مى يومد اون موقع مى گفتن انحصاريه ، كاملا درسته چون اون موقع مى شد انحصاريه ماكروسافت .( كه البته هيچ كس فكر نكنم بگه اين بازى مثلا انحصاريه ايكس باكسه ، همه مى گن كه انحصاريه ماكروسافته . )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
قطعا كه به اين بازى انحصارى نمى گن !!
اين موضوع رو هم گفتين كه اگه بازى رو ايكس باكس و پى سى مى يومد اون موقع مى گفتن انحصاريه ، كاملا درسته چون اون موقع مى شد انحصاريه ماكروسافت .( كه البته هيچ كس فكر نكنم بگه اين بازى مثلا انحصاريه ايكس باكسه ، همه مى گن كه انحصاريه ماكروسافته . )

شما خودتون رو فیلم کردید ... دارید ما رو مسخره میکنید ... ادم رو به خنده میاندازید .... انوقت انحصاری مایکرو رو هیچ سونی فن یا pc فنی دسترسی بهش نداره ... پس همهpc گیمر ها هم مایکرو فنن ... یه چی بگید بگنجه ...

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
شما خودتون رو فیلم کردید ... دارید ما رو مسخره میکنید ... ادم رو به خنده میاندازید .... انوقت انحصاری مایکرو رو هیچ سونی فن یا pc فنی دسترسی بهش نداره ... پس همهpc گیمر ها هم مایکرو فنن ... یه چی بگید بگنجه ...

فعلا كه انگار شما خودتو فيلم كردى . اين موضوع چه ربطى به فن و فن بازى داره . اصلا مگه من در مورد اين صحبت كردم .
عجبا !!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خوب بالاخره بازی تاریخ خورد! 20 می! (یک روز قبل تولد من:-" )
به خاطر تاریخ انتشارش، میشه انتظار داشت که بازی پلاس نباشه :( اگر هفته ی اول بود، بسی امیدوار میشدیم:-" حیف شد... :d

و البته 20 دلار قیمتشه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر