همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
تاپیک رو واسه PS4 میزنیم و امیدوارم تاپیک مفیدی باشه
و اولین خبرش رو خودم میزنم

خوب اینطور که معلومه برای بار اول واسه sign-in کردن به PSN باید با کریو وصل بشید
یعنی یه بار کافیه که kerio رو با PS3تون share کنید و signin کنید و بعدش دیگه نمیخواد از keiro استفاده کنید و
واسه آنلاین بازی کردن به همون روش معمولی همیشگی میتونید آنلاین بازی کنید
دانلود آموزش Share کردن kerio با PS4
دانلود kerio sharing pdf

حل مشکل sign in در PS4
arrowd.gif
کافیه یکبار آموزش زیر را انجام بدید
arrowd.gif

آموزش share کردن kerio با کنسول

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای آفلاین بازی کردن نیاز نیست به psn وصل باشی.
خیر نیازی نیست . DRM نداره :)

یه شایعه هایی هست که میگه حتما باید plus داشته باشیم و حتما باید آنلاین باشیم تا بشه بازی کرد....درسته؟
شایعه نبود خوده سونی رسما توی E3 اعلام کرده بود ! اما انقدر همه درگیره قضیه های one و اسون گرفتن سونی توی بازیا بودن که اصلا توجه بهش نکردن در درجه اول!!!!!!

• Like
Reactions: KiDD

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
یه شایعه هایی هست که میگه حتما باید plus داشته باشیم و حتما باید آنلاین باشیم تا بشه بازی کرد....درسته؟

سونی گفته بود که نگه داری از سرورها و داشتن یه شبکه خوب هزینه داره و ... قسمتی از هزینه توسط PLUS جبران میشه
کاملا طبیعی بود که اینکار رو کنن چون دیدن شدیدا از PSN استقبال شده... و راهی هست واسه اینکه اگه یه روزی کپی خور شد حتی کپی خور ها هم پول بدن و ...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم و اونم این هستش که نمیزاره به PSN وصل بشم.ایدی جدید هم میخوام بسازم اجازه نمیده و میگه که نمیتونی کانکت شی.داخل Network هم که میرم همه تنظیمات رو روی اتوماتیک میزارم البته اینم بگم که با Wi-Fi وصل میشم.بعدش که داخل کانکشن تست میرم همه چی رو OK میکنه ولی بازم موقع وصل شدن به PSN وصل نمیشه و دوباره همون ارور رو میده.بنظرتون مشکل از کجاست!!:-/

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم و اونم این هستش که نمیزاره به PSN وصل بشم.ایدی جدید هم میخوام بسازم اجازه نمیده و میگه که نمیتونی کانکت شی.داخل Network هم که میرم همه تنظیمات رو روی اتوماتیک میزارم البته اینم بگم که با Wi-Fi وصل میشم.بعدش که داخل کانکشن تست میرم همه چی رو OK میکنه ولی بازم موقع وصل شدن به PSN وصل نمیشه و دوباره همون ارور رو میده.بنظرتون مشکل از کجاست!!:-/

اوایل من هم این مشکل رو داشتم احتمال زیاد آنتن wifi کنسولت کم باشه. مودم و کنسول رو خاموش روشن کن تا کیفیت سیگنال مودمت بیشتر بشه بعد راحت به psn وصل میشی.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
اوایل من هم این مشکل رو داشتم احتمال زیاد آنتن wifi کنسولت کم باشه. مودم و کنسول رو خاموش روشن کن تا کیفیت سیگنال مودمت بیشتر بشه بعد راحت به psn وصل میشی.
ببین حمید رضا جان مشکل من هم مثل مشکل این بنده خدا هستش.
اخه جالب اینجاست که با کابل LAN هم وصل نمیشه.:|
ببین حمید به اینترنت وصل میشما یعنی داخل کانکشن تست که میرم همه چی رو اوکی میزنه ولی نمیدونم چرا به PSN وصل نمیشه!!چون حتی ابدیت 1.51 رو هم با خود دستگاه گرفتم ولی به PSN وصل نمیشه!!
yahoo_22.gif

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
ببین حمید رضا جان مشکل من هم مثل مشکل این بنده خدا هستش.
اخه جالب اینجاست که با کابل LAN هم وصل نمیشه.:|
ببین حمید به اینترنت وصل میشما یعنی داخل کانکشن تست که میرم همه چی رو اوکی میزنه ولی نمیدونم چرا به PSN وصل نمیشه!!چون حتی ابدیت 1.51 رو هم با خود دستگاه گرفتم ولی به PSN وصل نمیشه!!:|

آپدیت 1.50 رو نصب کرده بودی بعد 1.51 یا مستقیم 1.51 رو نصب کردی؟ اگه آپدیت 1.50 رو انجام ندادی و مستقیم 1.51 رو نصب کردی بهتره آپدیت 800 مگی رو نصب کنی. بعد نصب امتحان کن انشالا که مشکلت حل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر