Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آپدیتی چیزی واسه بهتر شدن فریم بازی نیومده ؟ اصلا با این وضع نمیشه بازی کرد :|
دیگه رسما موضوع بخشو عوض کردین :D

آپدیت اومده ولی کلا بازی سنگین هست و با آپدیت فکر نکنم فریم دهی بهتر بشه!
منم خودم خیلی افت فریم داشتم و جوری بود که نمیشد بازی کرد! با این روشی که قرار دادم الان جوری شده که بعضی جاها اصلا افت فریم احساس نمیشه!
شما هم همین روشو امتحان کن خیلی بازی روون تر میشه و فرمون هم تند تر میچرخه! البته اینم بگم که برای اینکه زیاد لگ تو بازی نمیبینی بهتره Motion Blur رو روشن کنی از منوی گرافیک بازی
:
http://forum.bazicenter.com/thread84032/page20/#post2967249

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
دیگه رسما موضوع بخشو عوض کردین :D

آپدیت اومده ولی کلا بازی سنگین هست و با آپدیت فکر نکنم فریم دهی بهتر بشه!
منم خودم خیلی افت فریم داشتم و جوری بود که نمیشد بازی کرد! با این روشی که قرار دادم الان جوری شده که بعضی جاها اصلا افت فریم احساس نمیشه!
شما هم همین روشو امتحان کن خیلی بازی روون تر میشه و فرمون هم تند تر میچرخه! البته اینم بگم که برای اینکه زیاد لگ تو بازی نمیبینی بهتره Motion Blur رو روشن کنی از منوی گرافیک بازی
:
http://forum.bazicenter.com/thread84032/page20/#post2967249
عزیزم این روشی که شما گذاشستی فریم رو 2 برابر نمیکنه! سرعت بازی رو 2x میکنه انگار fast forward ـش کردی!
دلیل تند چرخیدن فرمون هم همینه!!!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب بالاخره من هم امروز یه دست بازی کردم.

-گرافیکش بدک نبود ولی عالی هم نبود.

-دست فرمون هم خوبه ولی دو تا مشکل هست:
1- نمیشه دکمه های گیم پد رو تغییر داد.
2- بنظرم ترمز دستی زیاد خوب کار نشده و تو پیج ها ماشین بیش از حد میچرخه.

-تعداد خودروها بشدت کمه. انگار قحطی اومده. واقعا نا امید کننده ست.

-وسط بازی نمیشه استپ کرد و عین مور و ملخ پلیس ریخته تو خیابون و تا میای از دست یکی فرار کنی, گیر اون یکی میافتی.

-برای ذخیره ی امتیازات (به منظور خرید و ارتقای ماشینها) هم حتما باید ماشینو به گاراژ برسونی و اگه قبل از رسیدن به گاراژ ماشینت داغون بشه, همه چی رو باختی (خیلی بده این قسمت) البته پمپ بنزینهای سطح شهر به منظور ترمیم لحظه ای به کار میرن ولی همه جا نیستن.

- قفل بودن فریم هم روی 30 هم یه نکته ی نا امید کننده ی دیگه.

ادامه دارد...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
عزیزم این روشی که شما گذاشستی فریم رو 2 برابر نمیکنه! سرعت بازی رو 2x میکنه انگار fast forward ـش کردی!
دلیل تند چرخیدن فرمون هم همینه!!!
بله! خودمم توی همون پست به همین نکته اشاره کردم!
گفتم که فریم رو دوبرابر نمیکنه و چون سرعت بازی رو زیاد میکنه و وقتی افت فریم داری با هم هماهنگ در میاد و لگ زدن بازی زیاد به چشم نمیاد و همینطور فرمون هم راحت میچرخه! در کل روش خوبیه واسه کسایی که افت فریم دارن!

- - -ویرایش - - -

-وسط بازی نمیشه استپ کرد و عین مور و ملخ پلیس ریخته تو خیابون و تا میای از دست یکی فرار کنی, گیر اون یکی میافتی.

-برای ذخیره ی امتیازات (به منظور خرید و ارتقای ماشینها) هم حتما باید ماشینو به گاراژ برسونی و اگه قبل از رسیدن به گاراژ ماشینت داغون بشه, همه چی رو باختی (خیلی بده این قسمت) البته پمپ بنزینهای سطح شهر به منظور ترمیم لحظه ای به کار میرن ولی همه جا نیستن.

ادامه دارد...
بنظر من که همین قسمتش خیلی عالی کار شده! دقیق از همین قسمتش خیلی لذت میبرم! مثلا یک دور 90 درجه میخوای بزنی یکم دستی میکشی اینقدر زیبا دریفت میزنه بشدت لذت میبرم!
مطمئن باش بیشتر بازی کنی قلق دستی کشیدنش کامل دستت میاد و لذت میبری! من که عاشق همین دستی کشیدنشم :x
نسبت به MW 2012 سنگین تر شده دستی کشیدنش!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مطمئن باش بیشتر بازی کنی قلق دستی کشیدنش کامل دستت میاد و لذت میبری! من که عاشق همین دستی کشیدنشم :x
نسبت به MW 2012 سنگین تر شده دستی کشیدنش!

نمیدونم. شاید حق با تو باشه. باید بیشتر اون هم با خودروهای بهتری برم ببینم چی میشه
البته من از دستی MW 2012 خیلی راضی بودم.

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
بچه ها به نظرتون ارزش داره نسخه نسل بعد Rivals رو بگیرم ؟

تفاوت گرافیکیش تقریبا چه قدره ؟ ویدیو مقایسه نیومده ؟

سلام به همه بنظرتون ارزش داره این بازیو بگیرم واسه ps4 ? با ps3 فرقی میکنه بنظرتون؟ یا فقط بازیهای انحصاریو بگیریم؟

مقایسه نسخه های نسل هشتم: NFS R

ویدئوی مقایسه نسل 7 و 8 بازی NFS R

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اوففففففففففففففففففففففففففففففففف یا خدا عجب گرافیک شاخـــــــــــــــــی داره :-o خوراکه خودمه :dهمین الان دانلود بازی تموم شد . البته من 1080p ultraبازی میکنم
MW 2012 بابا اصلا جوکی نیست جلو این بازی با اون پورت اشغالش یهو وسط خیابون یه ماشین با یه رنگ تحویل میداد
yahoo_4.gif
تو این نیم ساعت خیلی امیدوار کننده بوده

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اوففففففففففففففففففففففففففففففففف یا خدا عجب گرافیک شاخـــــــــــــــــی داره :-o خوراکه خودمه :dهمین الان دانلود بازی تموم شد . البته من 1080p ultraبازی میکنم
MW 2012 بابا اصلا جوکی نیست جلو این بازی با اون پورت اشغالش یهو وسط خیابون یه ماشین با یه رنگ تحویل میداد :d تو این نیم ساعت خیلی امیدوار کننده بوده
کاملاتاییدمیشه
گرافیک خوبی داره این بازی حداقل ازmw2012که خیلی سرتره
بازیشم نسبت به قبل بهترشده مخصوصادستی هاش...
درموردگرافیک هم که اینقدرمیگفتندلگ وافت فریم و...داره من که چیزی ندیدم والا.....
درسته که فریم رو30قفله ولی افت فریم نداشتم وبازی روون بود
گرافیکم هم دوتا560هستش که به نظرمیرسه قدیمی شده ولی بازهم فریم دهی خوبی داره
درکل بازی بدی نیست هرچندمیتونست بهترازاینهاباشه

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش

ادامه دارد...
گرافیکش بد نبود؟؟
شوخی میکنه دیگه!
Reflection و ambient occlusion که ترکونده!!!
کلا drift و دستی کشیدن نسبت به MW راحت تر و بهتر شده!!

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
حیف که تنها بازی ریسینگ آرکید برای pc هست وگرنه اصلا ارزش بازی کردن نداره !
و اگر با موتور frostbite 3 نساخته بودنش که دیگه فاجعه ای بیش نبود !

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
اتفاقا به نظرم بعد HP1 زمان PS1 و MOST WANTED1 این بهترین NFS دورانه NFS هست! کلا بازی خیلی جذابه... همینکه 2 بخشه خودش باعث میشه حوصله ادم سر نره و از یکنواختی در بیاد.. گرافیکم که واقعا اوله نسله بعدیه خیلی خوبه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اتفاقا به نظرم بعد HP1 زمان PS1 و MOST WANTED1 این بهترین NFS دورانه NFS هست! کلا بازی خیلی جذابه... همینکه 2 بخشه خودش باعث میشه حوصله ادم سر نره و از یکنواختی در بیاد.. گرافیکم که واقعا اوله نسله بعدیه خیلی خوبه
فکر کنم شما HP 2010 رو بازی نکرده باشید :D
چون الان بازی دقیقا کپی پیست HP 2010 هست! مثل همون دو بخش داره! Pursuit Tech هاش بیشترش مال HP 2010 هست! گیم پلی هم مثل همون هست! محیط ها شبیه همون هست!
در کل بخاطر اینکه HP 2010 خیلی موفق بود EA گفته دوباره یکی مثل همون میزنم موفق میشه! گرچه به نظر من اصلا مثل اون جذاب نیست!

ولی در کل خوبه!
Prusuit Tech ها توی بازی اصلا به چشم نمیان! مثلا من مگه چی بشه از EMP استفاده کنم! چون اصلا EMP ـش تعریفی نداره! ولی توی HP 2010 من عاشق EMP ـش بودم!

در کل میتونستن خیلی بهتر از اینا درست کنن ولی تا اینجای کار بنظر من جذاب بوده! ولی بازم کافیه آدم به MW 2005 یا UnderGround 2 یا Hot Pursuit 2010 فکر کنه تا بازی براش بیخود بشه :|

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
درسته که از mw 2010 سر تره ولی ی جورایی گیم پلی جذابی نداره
این 30 فریم هم شده مزید بر علت :-&
اصلا fb بدرد ساخت ریسینگ نمیخوره
باز اگه از 30 فریم در بیاد میشه تحملش کرد

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بازی واقعا خوبه ! شاید اولاش یکم واستون جالب نباشه اما اون به خاطر اینه که ماشین قوی ای ندارین . وقتی به Ferrai 458 برسین تازه میفهمین بازی چیه ! :d گرافیکش که خیلی خوبه .آهنگهاش هم واقعا مناسبه یک بازی Racing هست . گیم پلی هم که دیگه نیازی نداره ازش تعریف کنم ! :bighug:
Prusuit Tech ها توی بازی اصلا به چشم نمیان! مثلا من مگه چی بشه از EMP استفاده کنم! چون اصلا EMP ـش تعریفی نداره! ولی توی HP 2010 من عاشق EMP ـش بودم!
خب این نشون میده خوشبختانه شما مثل من کخ نداری که بیفتی دنبال Racerها و ماشیناشونو داغون کنی و بعد بری سراغ یکی دیگه ! :d کلا نمیدونم این چه مشکلی هست که من دارم . خدا رو شکر شما از این مشکل مبرا هستین ! :d
حالا یک سوال ! به نظرتون من Ferrari F12 رو بگیرم یا Aventador رو ؟ از نظر شتاب و سرعت که اونتادور سرتره ولی باز Ferrari توی کنترل و قدرت و Durability خیلی بهتره ! جالا اگه با تیون F12 بتونه از نظر شتاب به اونتادور برسه یک چیزی ! نمیدونم چیکار کنم !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر