Shadow Of The Colossus بهترین کلوسوس به نظر شما کدام است؟

نبرد با کدام کلوسوس را ترجیح میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    81

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین

بعضی قله ها فتح خواهند شد
بقیه هم ویران...

46457249002946883749.jpg
درود
سلام بچه ها
اینبار میخوایم بدونیم که بهترین کلوسوس از نظر شما، کدام یک است؟
حالا انتخاب شما میتونه از روی هرچیزی باشه(طراحی،بزرگی،ویژگی های خاص،نوع مبارزه):
1-Valus
285px-ValusTemplate.jpg
1-Quadratus
285px-QuadratusTemplate.jpg
3-Gaius
285px-GaiusTemplate.jpg
4-Phaedra
285px-PhaedraTemplate.jpg
5-Avion
285px-AvionTemplate.jpg
6-Barba
285px-BarbaTemplate.jpg
7-Hydrus
285px-HydrusTemplate.jpg
8-Kuromori
285px-KuromoriTemplate.jpg
9-Basaran
285px-BasaranTemplate.jpg
10-Dirge
285px-DirgeTemplate.jpg
11-Celosia
285px-CelosiaTemplate.jpg
12-Pelagia
285px-PelagiaTemplate.jpg
13-Phalanx
285px-PhalanxTemplate.jpg
14-Cenobia
285px-CenobiaTemplate.jpg
15-Argus
285px-ArgusTemplate.jpg
16-Malus
285px-MalusTemplate.jpg

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
شماره 5 = Avion :x

سازنده ها ته هر چی مبارزه حماسی و خلاقانه بود در اورده بودن :d. هم طراحی خود کلوسوس عالی بود هم اینکه مبارزه با این کلوسوس بالا سر یه دریاچه انجام میشد . انصافا این مدل مبارزه تا اون سال اصلا نظیر نداشت . یعنی سازنده ها رسما کاری کردن که هالیوود نمی تونست انجام بده :d

انتخاب بین این همه کلوسوس خاطره انگیز انصافا خیلی سخته . همین نشون میده تیم طراحی بازی چقدر خلاق بودن .

== 若々しいワンダ جان اگه میشه یه نظر سنجی هم به تاپیک اضافه کن :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
شماره 5 = Avion :x

سازنده ها ته هر چی مبارزه حماسی و خلاقانه بود در اورده بودن :d. هم طراحی خود کلوسوس عالی بود هم اینکه مبارزه با این کلوسوس بالا سر یه دریاچه انجام میشد . انصافا این مدل مبارزه تا اون سال اصلا نظیر نداشت . یعنی سازنده ها رسما کاری کردن که هالیوود نمی تونست انجام بده :d

انتخاب بین این همه کلوسوس خاطره انگیز انصافا خیلی سخته . همین نشون میده تیم طراحی بازی چقدر خلاق بودن .

== 若々しいワンダ جان اگه میشه یه نظر سنجی هم به تاپیک اضافه کن :d
باشه داداش اضافه کردم
پ.ن: راستی من خودم به phanax سیزدهمین کلوسوس بازی رای دادم
چون توی یک صحرای برهوت مبارزه با پرنده ای یا اسمش رو نمیدونم چی بزارم بود که بر روی آسمان اون صحرا پرواز میکرد و حماسی ترین صحنه هم نزدیک شدن به اون موجود به وسیله بهترین یارتون آگرو بود که باید با گرفتن از بال اون پرنده و رفتن بر اوج آسمان و بدن این غول عظیم الجثه بود...یعنی اوج هنری مبارزه با یک کلوسوس رو من در اینجا شاهد بودم، نظر شما چیه؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
باشه داداش اضافه کردم
چون توی یک صحرای برهوت مبارزه با پرنده ای یا اسمش رو نمیدونم چی بزارم بود که بر روی آسمان اون صحرا پرواز میکرد و حماسی ترین صحنه هم نزدیک شدن به اون موجود به وسیله بهترین یارتون آگرو بود که باید با گرفتن از بال اون پرنده و رفتن بر اوج آسمان و بدن این غول عظیم الجثه بود...یعنی اوج هنری مبارزه با یک کلوسوس رو من در اینجا شاهد بودم، نظر شما چیه؟

ممنون بابت نظرسنجی ;)

من که میگم همشون شاهکار بودن . یعنی مبارزه با یه دونه کلوسوس تو این بازی بعضا به هیکل بعضی از بازیا می ارزه . ولی خودم همون شماره 5 رو یکم بیشتر از بقیه دوست داشتم . اول باید میرفتی رو یه سکو بعد منتظر میشدی Avion که نزدیک می شد دمش رو می گرفتی بعد از دم میرفتی بالا تا به سرش برسی . بعد جالب ترین نکته همین بود که مبارزه بالا سر یه دریاچه بزرگ انجام میشد یه لذت وصف نشدنی داشت که تا اون موقع تو هیچ بازی تجربه نکرده بودم .

اون شماره 13 رو هم یادمه . یه چیزی مثل کیسه هوا زیر شکمش بود که باید بهش تیر میزدی بعد که طرف پنچر میشد :d میومد نزدیک سطح زمین . ولی به نظرم همین که سوار اگرو این اتفاقات می افتاد یه حس حماسی خیلی عجیبی داشت .یه چیزی بهتر از فیلمای هالیوود .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ممنون بابت نظرسنجی ;)

من که میگم همشون شاهکار بودن . یعنی مبارزه با یه دونه کلوسوس تو این بازی بعضا به هیکل بعضی از بازیا می ارزه . ولی خودم همون شماره 5 رو یکم بیشتر از بقیه دوست داشتم . اول باید میرفتی رو یه سکو بعد منتظر میشدی Avion که نزدیک می شد دمش رو می گرفتی بعد از دم میرفتی بالا تا به سرش برسی . بعد جالب ترین نکته همین بود که مبارزه بالا سر یه دریاچه بزرگ انجام میشد یه لذت وصف نشدنی داشت که تا اون موقع تو هیچ بازی تجربه نکرده بودم .

اون شماره 13 رو هم یادمه . یه چیزی مثل کیسه هوا زیر شکمش بود که باید بهش تیر میزدی بعد که طرف پنچر میشد :d میومد نزدیک سطح زمین . ولی به نظرم همین که سوار اگرو این اتفاقات می افتاد یه حس حماسی خیلی عجیبی داشت .یه چیزی بهتر از فیلمای هالیوود .
دقیقا:d
باید بهش تیر میزدی بعد که طرف پنچر میشد
=))

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بابا اینجوری جو ندین آدم هوس میکنه دوباره بازیش کنه
کلا کولسوس ها پرنده یه فاز خاصی میدادن وقتی سوارشون میشدی و ازون بالا کل اون end of the world زیر پات میدیدی مو به تنت سیخ میشد
3-Gaius هم باحال بود بعد از اینکه ازون برج بالا میرفتی از روی اون سلاحی که میکوبید زمین بالا میرفتی رو سرش کلا خیلی بالا میشد :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بابا اینجوری جو ندین آدم هوس میکنه دوباره بازیش کنه
کلا کولسوس ها پرنده یه فاز خاصی میدادن وقتی سوارشون میشدی و ازون بالا کل اون end of the world زیر پات میدیدی مو به تنت سیخ میشد
3-Gaius هم باحال بود بعد از اینکه ازون برج بالا میرفتی از روی اون سلاحی که میکوبید زمین بالا میرفتی رو سرش کلا خیلی بالا میشد :d
آره اونم قشنگ بود

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
یه سوال !
شما در یه مقاله ای که درمورد بازی نوشته بودی گفتی که زمان در این سرزمین ایستاده ولی در کالیسوس آخر یعنیMalus هوا شب شده .
انتخاب خودم 16-Malus واقعا فوق العاده و خفناک بود

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیشه نظر داد یکی از یکی خفن ترن :D ولی چندش آورترین اون بود که مثل مارمولک بود اسمش چیه اینجا نمیبینمش ؟! :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
285px-AvionTemplate.jpg

به نظر من که این پرنده هه! یه حس زنده بودن رو داشت.
پ.ن: من تو سال 2006 با کشتن ایشون جلوی یه None-Gamer، ازش یه Gamer ساختم:D! همچین بازی ای می سازن ژاپنیا.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
یه سوال !
شما در یه مقاله ای که درمورد بازی نوشته بودی گفتی که زمان در این سرزمین ایستاده ولی در کالیسوس آخر یعنیMalus هوا شب شده .
انتخاب خودم 16-Malus واقعا فوق العاده و خفناک بود
درود
اولا آقا امیرعلی به خاطر نظر و سوال بسیار مهم شما ممنونم..
ولی این رو هم بدونین که،
اگه اشتباه نکنم،شما دقیقا موقعی که وارد در اصلی برای رسیدن به مالوس میشین هوا تاریک میشه(پس شب نشده اگه دقت کنین،چون داره بارون میاد هوا ابری و تاریک شده)، درسته؟، برا همین میتونه فرضیه پایین دلیلی باشه برای این اتفاق:
احتمال هست چون شما 15 کلوسوس رو نابود کردی و وجود شما رو هم دورمین دیگه داره تسخیر میکنه (انگار داره به کل سرزمین منوعه حکمرانی میکنه)، مثل این میمونه که انگار زمان و همه چی داره آزاد میشه تا اینکه در مرحله آخر دورمین وجود شما را کاملا تصرف میکنه و دیگر اثری از واندر نیست...
ولی بازم میگم هرچی نظر خودت هستش
دوما این مطلبی رو که من عرض شما رسوندم داخل آرت بوک رسمی بازی که چندسال پیش منتشر شده بود گفتم،
فکر کنم اینجا هم توضیح داده قسمت،
time in forbidden lands
:d

- - -ویرایش - - -

نمیشه نظر داد یکی از یکی خفن ترن :D ولی چندش آورترین اون بود که مثل مارمولک بود اسمش چیه اینجا نمیبینمش ؟! :D
کدوم یکی رو میگی کیا جان؟:-b
من که همه کلوسوس ها رو گذاشتم؟
دیگه از 16 تا که بیشتر نبودن ، بودن؟:d

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
به به مثل اینکه تا حالا avion اوله...
فک کنم این کلوسوس یه خاطره خیلی خاص توی ذهن همه طرفداران جاگذاشته:d

آخرین ویرایش:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
باشه داداش اضافه کردم

گل گفتی !
تا عنوان تاپیکو دیدم منم به یاد Phalanx افتادم و صحرای شنی !!!

بهترین نبرد همون بود به علاوه ی اولین نبرد !
Valus هم فوق العاده بود !
اوله کار میبینیش که داره رد میشه , یه کمی ازت دوره بخاطر همین میشه سوت زد ! وقتی سوت میزنی ( در حقیقت صدا کردن اسبته ) صورتشو برمیگردونه طرفت ! :d یه لحظه نگاه میکنه و بعد مبارزه شروع میشه !!! :bighug:

اون پرنده هایی هم که دارن رو سرش پرسه میزنن فوق العادن !

من خودم به شخصه سوتو که میزنم و اون برمیگرده R1 رو نگه میدارم که واندر زانو بزنه و یه ادای احترام بکنه به Valus ( با اون ظاهر پر ابهتش !!! )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر